Sex & alpinizam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
E ovako. Da li ste nekada razmišljali o tome, ako niste pokušali, da vodite ljubav na sajli uz koju se penjete na neki teško pristupačan planinski vrh? Sex u vazduhu, kao muve, brz kao voz, a sve izgleda kao voladorova igra, ako znate na šta mislim. Naravno sve je bezbedno, jer sajla je od čelika, a i pomenuti planinski vrh je negde u teškoj vukoebini i niko ništa ne vidi. To bi meni bio sex iz snova, jer bih definitivno ženu koja pristaje na takav rizik pri sexu mogao da smatram za životnu saputnicu. I naravno oženio bih je. Pod uslovom da ne poginemo. Šta mislite o ovome?
 
Prvo, nije sajla nego je uze, drugo, ima desendera, malpi, krolova, karabinera, pojaseva, tako da tesko da bi ti taj sex bio posebno zanimljiv

P.S. Probaj nekad da obuces opremu za alpinizam, pa vidi kako ce dzoka da ti bude sputan u pojasu :)
 
E ovako. Da li ste nekada razmišljali o tome, ako niste pokušali, da vodite ljubav na sajli uz koju se penjete na neki teško pristupačan planinski vrh? Sex u vazduhu, kao muve, brz kao voz, a sve izgleda kao voladorova igra, ako znate na šta mislim. Naravno sve je bezbedno, jer sajla je od čelika, a i pomenuti planinski vrh je negde u teškoj vukoebini i niko ništa ne vidi. To bi meni bio sex iz snova, jer bih definitivno ženu koja pristaje na takav rizik pri sexu mogao da smatram za životnu saputnicu. I naravno oženio bih je. Pod uslovom da ne poginemo. Šta mislite o ovome?

...........ta bi mogla da ti bude i zivotna a ako pukne uze moze te se voleti dok vas smrt ne rastavi ,kao u bajci bez srecnog kraja ili ti tragedija .........:lol::lol:
 
Ti to hoces da se zenis pa si dao oglas? :)
Prvo, ne bi mogli da se skinete dok viste. Onda nemas nikakav oslonac pa je skoro nemoguce sprovesti ideju u telo. :)
Nego, oni Svedjani imaju 8000 takmicara na nocnom, a kod nas dodje najvise 500 ljudi danju, i to jos na medjunarodnom takmicenju. Nije ni cudno sto nas deru.
 
Ti to hoces da se zenis pa si dao oglas? :)
Prvo, ne bi mogli da se skinete dok viste. Onda nemas nikakav oslonac pa je skoro nemoguce sprovesti ideju u telo. :)
Nego, oni Svedjani imaju 8000 takmicara na nocnom, a kod nas dodje najvise 500 ljudi danju, i to jos na medjunarodnom takmicenju. Nije ni cudno sto nas deru.

Neću da se ženim, kakva ženidba aog mene.

Ако си са оном к*рвом онако прошао, ово боље ни не покушавај. Шерпаси има да ти отму женску, а тебе да обесе за ту сајлу да висиш на 2000м.

Neće valjda da me obese. Lele mene. No što će nam šerpasi, ja nisam mislio da idem na Himalaje nego na Mont Blanc; tamo nema šerpasa.
 
E ovako. Da li ste nekada razmišljali o tome, ako niste pokušali, da vodite ljubav na sajli uz koju se penjete na neki teško pristupačan planinski vrh? Sex u vazduhu, kao muve, brz kao voz, a sve izgleda kao voladorova igra, ako znate na šta mislim. Naravno sve je bezbedno, jer sajla je od čelika, a i pomenuti planinski vrh je negde u teškoj vukoebini i niko ništa ne vidi. To bi meni bio sex iz snova, jer bih definitivno ženu koja pristaje na takav rizik pri sexu mogao da smatram za životnu saputnicu. I naravno oženio bih je. Pod uslovom da ne poginemo. Šta mislite o ovome?
:roll::roll::roll:Ne volim promaju...a i teško da postoji žena koja će da pristane na ovakvu nebulozu.:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top