Moze li ko bolje???

Nema sanse za tu temperaturu pri ovakvom kloku. Najverovatnije ti ne meri dobro sensor. Moj 3000+ sa istim socketom bez kloka, ukljucen Qool & Quiet, zatim kod power management-a stavljen na minimal power i tako imam temperaturu 32 stepeni, a kad igram tada se penje do 40. Pokreni neki 3dMark pa posle putem everesta meri temperaturu, pa slikaj, pa cemo onda da vidimo temperature :lol:
 
Nema sanse za tu temperaturu pri ovakvom kloku. Najverovatnije ti ne meri dobro sensor. Moj 3000+ sa istim socketom bez kloka, ukljucen Qool & Quiet, zatim kod power management-a stavljen na minimal power i tako imam temperaturu 32 stepeni, a kad igram tada se penje do 40. Pokreni neki 3dMark pa posle putem everesta meri temperaturu, pa slikaj, pa cemo onda da vidimo temperature :lol:

Kako kad ne moze da udje u Win ..i u biosu se zamrznuo :)
 
Iz Srbije ako nije frka ili licno tvoju??? Zasto vlada raspolozenje ja ne mogu al necu ni teb da odam psotovanje... Iz Inata... Radije bi da crkne komsijina krava nego da se oteli njegova c c c...
Da nisti ti ovde na spisku??? Il ljubomorno teras nekog celerona na 1 GHz???
 
Gde su sad oni intelovci sto pisu nesto @ 3 @3.3 @ #.nesto dzaba im sve sve sve sve sve.... :D
Razlika između tih Intelovaca i tebe je u tome što njima kompjuter radi. Zar zaista misliš da si postigao nešto time što si samo u BIOS-u uspeo da podigneš frekvenciju?! Overclockuj tako da ti mašina radi stabilno, pa onda prijavi brzinu i temperature.

Moj 6420 radi stabilno na 3.8Ghz, a default frekvencija mu je 2.1Ghz.
 

Back
Top