Kakva je razlika izmedju

Lep muskarac ima pravilne crte lica, gustu kosu, skladno je gradjen. E, sad, on moze biti i privlacan, ali ne mora. Da bi neko bio privlacan, mora bar pristojno izgledati, biti dzentlmen, imati sarma, stila, smisla za humor, izvesnu dozu drskosti, samopouzdanja...
 
Ja ni za koga koga poznajem i volim kao osobu ne mogu da kazem da je ruzan/a, pa i da po nekim opstim kriterijumima jeste, meni nije, jer mi je okreni obrni drag i simpatican.
A i danas je takvo vreme doslo pa, malte ne, svako moze da bude fizicki lep, narocito zene.
 
Lep muskarac ima pravilne crte lica, gustu kosu, skladno je gradjen i ima velika jaja. E, sad, on moze biti i privlacan, ali ne mora. Da bi neko bio privlacan, mora bar pristojno izgledati, biti dzentlmen, imati sarma, stila, smisla za humor, izvesnu dozu drskosti, samopouzdanja...


Slazem se ovo za jaja.

La dole kita jel znas da kad seljanka kaze sta je lep muskarac, da se to ne moze prihvatiti kao ispravno misljenje.
 
Lep muskarac ima pravilne crte lica, gustu kosu, skladno je gradjen. E, sad, on moze biti i privlacan, ali ne mora. Da bi neko bio privlacan, mora bar pristojno izgledati, biti dzentlmen, imati sarma, stila, smisla za humor, izvesnu dozu drskosti, samopouzdanja...

Shta je ovo?Chlanak u Kosmopoliten-u: '10 osobina koje dobar frajer mora da poseduje?' :roll:

Lep ne mora da bude privlachan,privlachan ne mora da bude lep u fizichkom smislu.Po meni,izgled ti je,ako tjemo u procentima, samo 50% seskipila.Mozda ni toliko.Bilo da je rech o mushkarcu ili zeni.Ali i ova je tema obradjena 1000 puta...
 
Nema lepih ni privlachnih mushkaraca. Mislim da che se forumashi slozziti. Ko misli da ima, taj je derpe. ETO.
Svi smo ruzzni. Bljak.
Zzene se ponekad prevare, ali to je zato shto su zzene po defaultu derpe. One koje nisu gledaju kola i kesh.
Mislim da je sad sve jasno.:D
 

Back
Top