Petnica

L

LAY

Gost
Da li je iko posetio ovu istrazivacku stanicu?Zanimaju me iskustva onih koji su bili na jednom seminaru i nisu uspeli da prodju dalje.Kolika je verovatnoca da ce me pozvati ponovo ako se prijavim?
 
- Petnica je najbolje mesto koje postoji kod nas za mlade talente. Ukoliko radis tj. ozbiljno shvatis projekat koji uzmes ili koji ti daju, njega posle saljes zajedno sa prijavom sledece godine itd. Ukoliko odes 2 i vise puta posle si bukvalno clan "necega" i nemas problema oko poziva. Nije cak ni toliko bitna inteligencija (mada je uvek, bar dok sam ja bio tamo, mesto puno pametnih ljudi) koliko zelja i spremnost da radis i da u sve to ubacis nesto svoje, jer je logika "nikad se ne zna od koga ce sta da ispadne".. Sve u svemu, the top of all the coolest places.

p.s. Leti je strava
 
Hvala.Ja sam bila na zimskom seminaru prosle godine i jako mi se svidelo.Nisam pozvana na sledeci seminar (za sta sam sama kriva jer je trebalo vise da se isticem),ali bih volela da pokusam ponovo.
Mladi su slabo upoznati sa radom ove stanice(bar kod mene).Ja sam slucajno cula za nju i resila da se prijavim.Seminari su organizovani tako da prikazu mladima i druge stvari koje u skoli ne mogu nauciti.Program stanice je odlican i zelela bih da predlozim svim srednjoskolcima ali i osnovcima , ukoliko su zeljni dodatnog znanja i sjajnog iskustva, da se obavezno informisu i prijave.
 
U pravu ste. Betnica je bas strava.
Radis ono sto volis a upoznas nove ljude iz cele zemlje. Najludji provod. Naporan rad.
Sve ima svoje... :D
p.s. Lay, na kom seminaru si bila?
 
ja sam bila na seminaru iz hemije.Mislim da sam za tih 7 dana naucila vise nego sto naucim za celu godinu u skoli.
Bojane na kom si ti seminaru bio?
P.S. upravu si za super provod.Upoznala sam gomilu ljudi slicnu sebi cool!
 
Bojane dobila sam tvoj e-mail. Volela bih da mogu da ti odgovorim jer mislim da forum ne treba da iskoriscavamo za dopisivanje. Molim te napisi mi ponovo tvoju adresu, mozda sam ja negde pogresila.
 
Zdravo ljudi ja sam u Petnici na seminaru iz fizike vec drugu godinu. Vidim da ovde ima dosta hemicara, pa lepo. Moj projekat je vezan donekle za hemiju odredjujem vam koncetracije ucesnika u reakciji Belousov-Zhabotinsky reakciji... Ortak sa kojim radim to je bio na letnjem seminurau mozda ste ga upoznali. Vidimo se najesen
 
bojan:
U pravu ste. Betnica je bas strava.
Radis ono sto volis a upoznas nove ljude iz cele zemlje. Najludji provod. Naporan rad.
Sve ima svoje... :D
p.s. Lay, na kom seminaru si bila?
e ljudi aj me uputite
kolko godina moras najmanje da imas i tako to ajd molim vas :D
 
Kasiopeja:
Petnica je extra
Ja sam na astonomiji vec 2 godine
Bila sam i na onoj konferenciji, imala sam poster prezentaciju

Imala poster iz astronomije pa jos iz Valjeva... Pa gde si Maro :D !!! Kakav ti je to nick... A sta kazes sto smo mi fizicari promucurni nema sta 8)
 
AMY-LEE:
bojan:
U pravu ste. Betnica je bas strava.
Radis ono sto volis a upoznas nove ljude iz cele zemlje. Najludji provod. Naporan rad.
Sve ima svoje... :D
p.s. Lay, na kom seminaru si bila?
e ljudi aj me uputite
kolko godina moras najmanje da imas i tako to ajd molim vas :D

Pa pazi brate, u Petnici su ti uglavnom srednjoskolci, na ovim klasicnim seminarima, ali imas i nesto sto se zove LNS(letnja naucna skola) koja se drzi za osnovce, ako se ne varam mozes krenuti od 7. razreda...
 
Štetnica interesantno mesto? Maaaa daj... Bio jednom pre mnogo godina, i smorio sam se nevidjeno... Iz nekog blesavog razloga (verovatno sto je moj 'projekat' obuhvatao i elektroniku) upao sam u grupu s' Elektronicarima umesto s' Informaticarima... I smorio se nevidjeno sa onom visom matematikom i elektrotehnikom... Da ne bese one birtije pored, pa ja bih ladno umro tamo...

A od svih tada prisutnih, nadjoh samo 5-6 osoba koje znaju da zive...

Pa sam ja lepo iskulirao tu nedelju, i napisao pesmu (koja je posle obisla celu Shtetnicu, i koju sam pre polaska, bez cenzure, morao da citam ispred celog osoblja i svih polaznika Shtetnice)... http://www.site4view.com/aleksandar/tmp/stetnica.txt ako nekoga interesuje ;)

Dakle, toplo ne preporucujem tu 'instituciju' :!:
 
Kasiopeja:
Guru:
Kasiopeja:
Petnica je extra
Ja sam na astonomiji vec 2 godine
Bila sam i na onoj konferenciji, imala sam poster prezentaciju

Imala poster iz astronomije pa jos iz Valjeva... Pa gde si Maro :D !!! Kakav ti je to nick... A sta kazes sto smo mi fizicari promucurni nema sta 8)
mi fizicari????

sta sad kao ne znas ni jednog fizicara kome je jadni poster bio kriv jer nije imao dovoljno lepka za njega :roll:
 
Ej Incognito pesmica ti je super :) zao mi je sto si se smorio u Petnici ali nije to samo zbog elektronike na informatici bi ti bilo jos gore jer se tamo ama bas nista ne radi. Ja mislim da su cak sada rasformirali taj odsek...
 
Guru:
Kasiopeja:
Guru:
Kasiopeja:
Petnica je extra
Ja sam na astonomiji vec 2 godine
Bila sam i na onoj konferenciji, imala sam poster prezentaciju

Imala poster iz astronomije pa jos iz Valjeva... Pa gde si Maro :D !!! Kakav ti je to nick... A sta kazes sto smo mi fizicari promucurni nema sta 8)
mi fizicari????

sta sad kao ne znas ni jednog fizicara kome je jadni poster bio kriv jer nije imao dovoljno lepka za njega :roll:
ne mogu da verujem
pa kako si ti
nije te bilo 100 god
dolazis li uskoro ovamo
 
ZAO MI JE STO SI IMAO TAKO RAZOCARAVAJUCE ISKUSTVO SA PETNICOM ALI KAO STO VIDIS VECINA JE ODUSEVLJENA :P . PETNICA JE SJAJNO MESTO ALI SAMO ZA ONE KOJI ZELE DA NAUCE VISE I KOJI SU SPREMNI DA RADE, RADE, RADE I RADE.JA SAM HTELA I OVE GODINE DA SE PRIJAVIM ALI NISAM BAS LUDA ZA PISANJEM ESEJA :? . SADA SAM TRECA GODINA TAKO DA IMAM JOS JEDNU SANSU SLEDECE GODINE KOJU OBAVEZNO MORAM ISKORISTITI!
 

Back
Top