Sanader je uzor Tomislava Nikolića!

Gold Fish

Zainteresovan član
Poruka
366
Dopredsjednik Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić izjavio je u intervjuu sarajevskom tjednika Dani da želi postati srpski Sanader ako na izvanrednim izborima 11. svibnja ove godine preuzme vlast u Srbiji.

"Ja to iskreno hoću i mogu. Učinit ću to ako mi se pruži prilika", rekao je Nikolić odgovarajući na pitanje ima li izgleda da postane srpski Sanader ako pobijedi na izborima u Srbiji.

http://www.net.hr/vijesti/europa/page/2008/04/25/0319006.html
 
deo o njegovom pokusaju medjunacionalnog "pomirenja"

Osvrćući se na Republiku Srpsku, Nikolić je rekao da se vodstvo RS-a treba spremati za raspisivanje referenduma o samostalnosti tog entiteta, te je kritizirao premijera RS-a Milorada Dodika. "Milorad Dodik se predstavlja kao čovjek koji će zaštititi srpske interese, ali uprkos tomu, od Daytona (1995.) do danas jedna po jedna funkcija RS-a polako nestaje.. Ona (RS) se svodi na nešto što je manje i od pokrajine", kazao je Nikolić.
 
Dopredsjednik Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić izjavio je u intervjuu sarajevskom tjednika Dani da želi postati srpski Sanader ako na izvanrednim izborima 11. svibnja ove godine preuzme vlast u Srbiji.
pisi srbski da te ceo svet razume

"Ja to iskreno hoću i mogu. Učinit ću to ako mi se pruži prilika", rekao je Nikolić odgovarajući na pitanje ima li izgleda da postane srpski Sanader ako pobijedi na izborima u Srbiji.

http://www.net.hr/vijesti/europa/page/2008/04/25/0319006.html

srpski sanader .......on hoce biti srpski putin :roll::roll::roll::roll:
cime se vi smarate:roll::roll::roll::roll::roll:
 
Dopredsjednik Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić izjavio je u intervjuu sarajevskom tjednika Dani da želi postati srpski Sanader ako na izvanrednim izborima 11. svibnja ove godine preuzme vlast u Srbiji.

"Ja to iskreno hoću i mogu. Učinit ću to ako mi se pruži prilika", rekao je Nikolić odgovarajući na pitanje ima li izgleda da postane srpski Sanader ako pobijedi na izborima u Srbiji.

http://www.net.hr/vijesti/europa/page/2008/04/25/0319006.html

:lol::lol::lol:

još večeras sam htio tu vest postaviti ovde kad sam ju pročitao al ovaj "list" Dani je toalet papir veći od Kurira...pa ipak nisam...jer ne citiram takve kvazi listove...
:rolleyes:
 
lep mu uzor
zamera se Tadiću što se rukuje sa Mesićem, a ovaj Toma Grobar sniva Sanadera, on mu je uzor
što bi rekli naši forumaši, jel u ubijanju i proterivanju Srba dame i gospodo, jel mu u tom segmentu uzor???

pa to sam jučer na jednoj drugoj temi zaključio....neće radikal na hadezeovca...drže se oni ....potpomažu...shvatili su da je dobar dio naroda kako u Hrvatskoj tako i u Srbiji "ostrašćen" ....a ministarske i poslaničke plate fino mirišu...


ma prodat će sopstveno #upe i #upe cele porodice samo da se dočepaju fotelje....ma svi su isti #agra jedna politička kako uvas tako i unas
 
Sanader je za razliku od ovog naseg pacenika doktor nauka i uspeo je da napravi diskontinuitet sa politikom ozloglasenog mu prethodnika.

Toma Nikolic je i previse slaba licnost da bi uopste sebe mogao da nametne kao neki faktor koji deluje samostalno. Uvek ce on svirati ono sto Seselj naruci.
 
lep mu uzor
zamera se Tadiću što se rukuje sa Mesićem, a ovaj Toma Grobar sniva Sanadera, on mu je uzor
što bi rekli naši forumaši, jel u ubijanju i proterivanju Srba dame i gospodo, jel mu u tom segmentu uzor???

Kakav bombastican naslov teme vauuuu!Sirimo ''bratstvo i jedinstvo'':lol:Procitah negde da je ovaj sarajevski list ''Dani'' neki klon ''Kurira'',ako ne jos gori,pa se cudim kako je postavljacu teme, kao i jos po nekima navedenima,original gadljiv,a ''klon' 'sasvim ukusan.Sto je mnogo dosta je,pa makar i od zlatne ribice,koja ima zelju,koja joj se nece ispuniti kao ni njenom ''klonu'' pod imenom ''zeksiv'':)
 
da izbacio ih iz stranke i time "oprao" od krađe i ostalih grehova... umesto da ih je strpao iza rešetaka isti uživaju u "plodovima" tajkunizacije hadezeove ere 90ih...divno nema šta...

A, pa onda je Tadić sličan Sanaderu. Onje tako kao oterao sumnjivce iz DS kad je preuzimao stranku. Npr. onu paćenicu Nedu Arnerić što je glasala iz Bodruma/TR. Kao, on nije znao da njegovi takve stvari rade.
 

ono usporedba ti je:roll:

to kao da uspoređuješ dve različite klase...

eto primerice kao da uspoređuješ tenisreku Ana Ivanović i Niku Ožegović :lol:

alo Ivanović trenutno jedna od najboljih tenisačica i Nika za (koju sam i ja prvi put čuo):oops::oops:

alo

ne možeš uspoređivati ljude koji ne spadaju u isti koš....jer ti je tad usporedba ništavna...ne da branim Sanadera...već usporedba ti je im8e2ilna:roll:
 

Back
Top