Ima li nekog ko moze da pomogne
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Ima li nekog ko moze da pomogne

Nov član
    Učlanjen
    25.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ima li nekog ko moze da pomogne

Zdravo svima.Ljudi cujte nisam upoznat sa situacijom a dosta me interesuje pa rekoh da pitam.Imam dosta dobrog prijatelja u Australiji i hteo bih da odem kod njega.On je njihov drzavljanin vec 20 godina pa me interesuje da li postoji neka mogucnost da to izvedem.Sto posto treba da mi posalje garantno pismo ali treba li jos nesto uz to.Ako bi mi to poslao da li bi imao sanse da dobijem bilo kakvu vizu?Mislim da li bi me ovi u ambasadi zezali ili bi imao bilo kakve sanse.Molio bih nekog ko se razume u ovo da mi odgovori.Unapred hvala.Pozzz...

Zainteresovan član topaz (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: Ima li nekog ko moze da pomogne

Citat Original postavio Marko Andrejic Pogledaj poruku
    Zdravo svima.Ljudi cujte nisam upoznat sa situacijom a dosta me interesuje pa rekoh da pitam.Imam dosta dobrog prijatelja u Australiji i hteo bih da odem kod njega.On je njihov drzavljanin vec 20 godina pa me interesuje da li postoji neka mogucnost da to izvedem.Sto posto treba da mi posalje garantno pismo ali treba li jos nesto uz to.Ako bi mi to poslao da li bi imao sanse da dobijem bilo kakvu vizu?Mislim da li bi me ovi u ambasadi zezali ili bi imao bilo kakve sanse.Molio bih nekog ko se razume u ovo da mi odgovori.Unapred hvala.Pozzz...
    Pozdrav,
    Mogao bi da odes na turisticku vizu - brzo. Ali to je zeznuto jer ni AU nisu bas bez iskustva trazice ti dosta potvrda u AU ambasadi.
    Potvrda o zasposlenju, o nepokretnosti koaj se vodi na tebe, o godisnjem odmoru koji koristis da bi dosao u AU.
    Bolje da ti rodbina da garanciju regularnu za migraciju.
    Lakse je i trazice AU samo ono sto traze i od drugih. Par stvari koje sam moras da uradis da bi otisao.
    Imas vise o tome na: www.immi.gov.au

Nov član
    Učlanjen
    25.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav i tebi i hvala sto si mi odgovorio.Sad bar znam sta je najbolje uraditi.Nego ako te ne smaram pitao bih te jos samo jedno pitanje ako mozes da mi odgovoris na njega.Naravno mogu da predam to za migraciju nego znas li slucajno sta bi mi trazili da prilozim.Mislim ako znas odprilike.Sem toga sto ce ovaj prijatelj tamo da izvadi i sredi.Znas li sta ce menii traziti?Bas imam zelju da otputujem za AU i po prvi put imam i pomoc sto se toga tice.To je jedini razlog sto me interesuje, sta bi trebalo da spremim,mislim sta traze ovi u ambasadi kad je takva procedura u pitanju.

Zainteresovan član topaz (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Pozdrav i tebi i hvala sto si mi odgovorio.Sad bar znam sta je najbolje uraditi.Nego ako te ne smaram pitao bih te jos samo jedno pitanje ako mozes da mi odgovoris na njega.Naravno mogu da predam to za migraciju nego znas li slucajno sta bi mi trazili da prilozim.Mislim ako znas odprilike.Sem toga sto ce ovaj prijatelj tamo da izvadi i sredi.Znas li sta ce menii traziti?Bas imam zelju da otputujem za AU i po prvi put imam i pomoc sto se toga tice.To je jedini razlog sto me interesuje, sta bi trebalo da spremim,mislim sta traze ovi u ambasadi kad je takva procedura u pitanju.
    Izvini zbo kasnjenja odgovora. Vremenska razlika i ...
    Trazice ti u ambasadi, ako ides turisticki:
    Vojnu knjizicu na uvid,
    Da imas neku nekretninu,
    Posao gde ti poslodavac daje potvrdu da si na godisnjem ili neplacenom.
    To sve mozes resiti.
    Vazno ti je da odmah nadjes posao kad stignes i promenis iz turisticke u radnu.
    Moze biti malo problema oko toga iz razloga sto ce ti u pasosu pisati da si turisticki i nemas pravo da radis.....
    Malo su se i Australijanci naucili pameti.
    Prostudiraj sve aspekte.
    Imas kao cek listu u formularima na www.immi.gov.au sve sto ti treba za svaku vizu pojedinacno.
    Ne treba da ides u ambasadu.

Primećen član duskas (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2006.
    Reputaciona moć
    50

Ja sam bila u Australiji u periodu Dec 2007-Januar 2008, u poseti rodjacima, sve sto te interesuje u vezi turisticke vize mogu ti poslati u vidu Word ili PDF formata na e-mail.
    Inace sa svom potrebnom dokumentacijom vizu sam dobila na salteru ambasade u roku od 20 minuta od podnosenja zahteva.

Slične teme

1. Jel moze neko da mi pomogne? :)
    Autor Sanjitza u forumu Ekologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.05.2007., 10:15
  2. ko moze da mi pomogne
    Autor iva_81 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.04.2007., 13:35
  3. MOZE LI NEKO DA MI POMOGNE?
    Autor gvozdje88 u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 2