uvijanje ili guzvanje kose

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tiportoinafrica

Zainteresovan član
Poruka
167
Drage moje,

imam ravnu kosu do pola vrata..e sad, nije nesto prava a nije ni kovrdzava..nego, onako- nikakva..e sad, htjela bih da je nosim malo "naguzvanu" jer mi se cini da mi fino stoji...

problem je sto ne znam najbolji nacin da to uradim a da traje 2-3 dana....kad uvece operem kosu, stavljala sam viklere..al ne uspijevam spavat sa njima....

jutro poslije mi je ok...ono, ali je toliko meka da se poslije par sati vrati na staro..

neko mi je preporucio da ujutru stavljam neke "kuvane" viklere,,stogod to bilo? a figaro?

i koje preparate staviti? pjenu ili postoji neki dobar preparat koji pomaze da nagzvam kosu a da je ne umasti?

hvala na predlozima........u nadi da cu i ja uskoro imati pristojnu frizuru:)
 
Drage moje,

imam ravnu kosu do pola vrata..e sad, nije nesto prava a nije ni kovrdzava..nego, onako- nikakva..e sad, htjela bih da je nosim malo "naguzvanu" jer mi se cini da mi fino stoji...

problem je sto ne znam najbolji nacin da to uradim a da traje 2-3 dana....kad uvece operem kosu, stavljala sam viklere..al ne uspijevam spavat sa njima....

jutro poslije mi je ok...ono, ali je toliko meka da se poslije par sati vrati na staro..

neko mi je preporucio da ujutru stavljam neke "kuvane" viklere,,stogod to bilo? a figaro?

i koje preparate staviti? pjenu ili postoji neki dobar preparat koji pomaze da nagzvam kosu a da je ne umasti?

hvala na predlozima........u nadi da cu i ja uskoro imati pristojnu frizuru:)

За све је битан тип( квалитет) косе.
Ако ти је коса мекана, као што кажеш, тешко да ће ти ишта одржати локне на дуже од једног дана...мада, нисам ја неки стручњак за та питања...питај јелу, нашу фризерку, имаш и лепљиву у то име.;)
 
figaro nemoj samo tjesh izgoreti kosu,poshto ti je mekana...meni je to keva radila sa krpicama kad sam bila maja...a u 7 razredu guzhvala sam sa penom i shetjerom...a kod qtje sam isprobavala sa pivom i belancetom i extra je samo shto posle morash da stavish kilo parfema da te ne bi naletale pchele
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top