Lepe ljubavne price ili zadovoljne kite i pice

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta vise volite cuti od vama bliskih ljudi:
-da su zadovoljni seksom, a ne drze se bas za ruke i ne gledaju jedno u drugo kao u boga
-da se vole i drze za ruke kao cicak, a sex ni od korova vec samo gledaju di naci nekog sa strane

Sta mislite kome je lepsa ljubavna prica od ta dva para, a takvih parova ima dosta?
 
Sta vise volite cuti od vama bliskih ljudi:
-da su zadovoljni seksom, a ne drze se bas za ruke i ne gledaju jedno u drugo kao u boga
-da se vole i drze za ruke kao cicak, a sex ni od korova vec samo gledaju di naci nekog sa strane

Sta mislite kome je lepsa ljubavna prica od ta dva para, a takvih parova ima dosta?
Ma nek' se drze za bubrege samo da su zadovoljni ...
 
Sta vise volite cuti od vama bliskih ljudi:
-da su zadovoljni seksom, a ne drze se bas za ruke i ne gledaju jedno u drugo kao u boga
-da se vole i drze za ruke kao cicak, a sex ni od korova vec samo gledaju di naci nekog sa strane

Sta mislite kome je lepsa ljubavna prica od ta dva para, a takvih parova ima dosta?

Od gledanja i drzanja za rucicu nema niko nishta...nikakva vajda.
Najbolja kombinacija je gledati sa strane, a imati dobar sex u vezi... Pa i ako nekada "naleti" neshto sa strane... pa Boze moj, svi smo mi od krvi i mesa :p:p:p
 
Sta vise volite cuti od vama bliskih ljudi:
-da su zadovoljni seksom, a ne drze se bas za ruke i ne gledaju jedno u drugo kao u boga
-da se vole i drze za ruke kao cicak, a sex ni od korova vec samo gledaju di naci nekog sa strane

Sta mislite kome je lepsa ljubavna prica od ta dva para, a takvih parova ima dosta?

Druga opcija nije moguća. A najviše volim kada čujem jedinu moguću lepu ljubavnu priču. A to je da su zadovoljni seksom i da se vole, paze i maze. Ne valja kada su kao čičak, ali treba da su kao čičak u mislima.
 
I ja sam imala veliku ljubav sa losim (nikakvim za mene bar) sexom. I zavrsila se ljubav....Ne zbog sexa ali i zbog toga naravno. A lubili smo se, grlili, mazili svuda i stalno...voleli smo se puno i iskreno.

A imala sam i fenomenalan sex sa nekim gde nije bilo ni dela ove gore pomenute ljubavi. I to se zavrsilo...prosto sex nije dovoljan. I ako dobar, ne mozes ceo zivot i jedino provesti u krevetu...a ne bi ni bio dobar ceo zivot.
 
A kako neko može nekoga toliko da voli, a da seks bude loš?
Seks nije sve. Može biti odličnog seksa, a da nema ljubavi, ali kako može da bude loš seks i da postoji ljubav? To mi nije jasno. Iskrena da budem. Mislim da ako nije dobar seks da nema ljubavi. Barem bih ja to tako tumačila, ako ne bih bila zadovoljna. Kako je to moguće?
 

Back
Top