šta vi mislite

D

djevica

Gost
imam 20 godina i djevica sam.sad će svako pomisliti da sam nekakva rugoba,ali nisam.djevojka sam prosjčnog izgleda,imala sam 6,7 momaka ali sa nijednim nisam išla do kraja.samo sam dvojicu voljela pravo i hodala po pola godine,ali nismo išli do kraja.htjela sam ali uvijek odužim sa tim i na kraju opet ništa.neću da spavam sa nekim za koga ne osjećam ništa,pogotovo ne prvi put.da li je to glupo,i da li momcima smeta što je cura sa 20 god. još djevica?
 
Nije glupo,naravno,nemaju sve devojke srece da rano sretnu onog odgovarajuceg.Sto se tice muskog sveta,postoje zaista i oni kojima ce to smetati ali i mnogi kojima nece.Moj ti je savet da samo ne odustajes od svojih snova... :)
 
Podsetila me na nesto sto sam davno cuo.
Moja bivsa devojka od pre petnaestak godina. Ispricala mi je kako je izgubila nevinost u sedamnaestoj godini. Preskocicu detalje...
Ja sam je pitao da li se seca o cemu je razmisljala odmah nakon prvog seksualnog cina?
Odgovor je glasio doslovce: "...pomislila sam kakva sam budala: ovo sam trebala odavno da uradim..."

Necu da komentarisem. Neka svako tumaci kako mu prija.

Pozdrav
 
:lol:
Znaci sad su retro teme u modi. Eto, pre skoro 15 godina su se devojke od 20 godina pitale da li je u redu sto su i dalje nevine. Ove danasnje vec sa 14 godina misle da nesto sa njima nije u redu.

Ne, pre 27 godina, devojke od 13-14 godina pisale su "Kekecu" da im psiholog (ili, psihološkinja, kako je to danas moderno) objasni šta nije u redu sa njima, jer imaju čak 13 godina i još su nevine
 
imam 20 godina i djevica sam.sad će svako pomisliti da sam nekakva rugoba,ali nisam.djevojka sam prosjčnog izgleda,imala sam 6,7 momaka ali sa nijednim nisam išla do kraja.samo sam dvojicu voljela pravo i hodala po pola godine,ali nismo išli do kraja.htjela sam ali uvijek odužim sa tim i na kraju opet ništa.neću da spavam sa nekim za koga ne osjećam ništa,pogotovo ne prvi put.da li je to glupo,i da li momcima smeta što je cura sa 20 god. još djevica?

msm da je debilana da se podigne tema iz 2003 jer do sada si odavno rešila muke

- - - - - - - - - -

Šta li je ova uradila , šta mislite!?

razdevičila se krastavcem, ako nije imala love za vibrator ili dildo ((:
 

Back
Top