Sto biste da saznate da vam muž ima dete s drugom ?

Pa...Uobičajeni scenario,vjerovatno!
Malo dramila,vrijedjala,durila se, a za dan,dva predložila bih da pozove to dijete da upozna bracu i sestre...Skoro da sam sigurna da bi i prema djetetu i prema njegovoj majci imala regularan odnos (znam praviti razliku izmedju krivaca i onih koji to nisu) ali prema muzu...Ne znam ,mozda bi se razisli a mozda bih to prihvatila.
 
a evo, znam za primer. tip ok muz, miran, uvek tu kad treba. pomaze u kuci, naizgled sve u redu. i zena sazna da ima vezu sa strane, 8 godina, i dete sa tom ribom od 5-6 godina. i razvedu se, naravno. ali NIKO NIKADA ne bi mogao ni da pomisli da je njen muz takav. ali takvi su najgori. iza mire..

E tu si u pravu..najgori su ti ( i zene i muskarci ) sto se prave fini i mirni..
 
mozes, ako neces....

Neverovatno koliko je ovo tacno a ima i primera za ne verovati..Znam zenu koja je govorila da bi stavila ruku u vatru da je njen muz ne vara..pa je posle par godina pocela da sumnja ali nije sama htela da veruje u to .ni onda kada su joj drugi govorili..da bi se na kraju i uverila a tada je otkrila da on ima i dete sa tom drugom zenom od 3 godine starosti.tada je za nju poceo haos kada je konacno prihvatila istinu i cinjenicno stanje..Razveli su se prilicno mucno a posledice su po nju ostale ..razbolela se..jer je jako tesko podnela sve to.
 
uzhas ja bih ga ubila...

Dobro ..to se kaze u trenucima gneva i ljutnje..sigurno ga ne bi ubila..ne vredi robijati zbog takvih..ni ona to nije uradila iako je bila u prilicno losem psihickom stanju..ja negde ni nju nisam mogla do kraja da razumem..dsaznanje jeste porazavajuce i bolno..ali ..gde je bila sve vreme i kako nije mogla da oseti..primeti..ukapira ..to mi nije jasno..
 

Back
Top