POZIV ŽENAMA KOJI SU MAŠINSKI INŽINJERI

jelena pr

Početnik
Poruka
10
Poštovane gospođe, ukoliko ste srednjih godina i imate diplomu mašinskog inžinjera molim Vas mi se javite. Vlasnica sam firme koja se bavi specijalnim građevinskim radovima i otvaram jedan posao u brodogradilištu, za koji mi je potreban nadzor tj. mašinski inžinjer. Ukoliko je neka od Vas zainteresovana možemo se dogovoriti i oko finansiranja licence.
 
Postovana gospodjo.Bez namere da se salim sa vasim oglasom rekao bih vam nesto:moja cerka je masinski tehnicar a ja masinbravar.Da li imate posao za nas?

Poštovani, zanima me odakle ste jer ja trenutno imam radilišta u Beogradu i Zrenjaninu, pa ne znam da li Vam je terenski posao problem.
Što se ćerka tiče nemam trenutno potrebu za tehničarem ali hvala Vam na informaciji, ukoliko bude aktuelno imaću je u vidu.
 
zasto je bitno da je zena, da li je to neki propis inostrane firme da odredjen broj zaposlenih, direktora moraju biti zene?



Poštovani, zaista mi je žao ako sam Vas bilo čime uvredila. Moje iskustvo je pokazalo da kada je u pitanju ovakav posao( koji zahteva jako puno tolerancije i "mirnog" tona u napetim situacijama kada vam "gore" rokovi, investitor sedi na vratu a radnici "stenju") se žena mnogo bolje snalazi jer je jednostavno svesna da joj je jedino "oružje" miran ton. To je prvo, a drugo žene su obično sklonije pedantnosti kada je u pitanju papirologija koje zaista ima mnogo.
No, izvinjavam se još jednom i PODVLAČIM da je to samo moje iskustvo koje u svakom slučaju nije pravilo, tako da Vam je poziv na saradnju u svakom slučaju otvoren.
 

Back
Top