Najbolje 'lirske' scene

Verbal_Kint

Iskusan
Poruka
5.339
Daklem, intuitivno je jasno šta treba postavljati... Po jedan snapshot iz filma po postu, neke 'lirske' scene iz filma koja na vas ostavlja poseban utisak, što reče Arnold, tako da pomislite ''yebote ako to nije nešto najbolje snimljeno na traci ikad''. Neke scene koje dotiču nešto iracionalno u vama...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Andrej Tarkovski, Solaris:



Kako da raširim ovu sliku? :confused:
 
soler3.jpg

Poslednja opcija direct.
 
U tome i jeste fazon, što ne može da se elaborira... zbog toga što koren ima u nečem iracionalnom (da budemo načisto, pričam o ovome što sam ja postavio)... Imam neki neobičan osećaj kad gledam tu scenu, nekakvo ushićenje, mada, realno, tu su samo čaj, kiša, jabuke i pokiso čovek... Al valjda to i jeste funkcija umetnosti...
 
e jes, potpuno su i pravu...bas sam razmisljao slicno i hteo sam da bacim takav komentar;)
o tome se pisu citave studije...s druge strane covek treba biti dobro potkovan da bi shvatio neke stvari...sto, narocito kada je o ovakvim stvarima rec, nije uopste lako ;)
 

Back
Top