"DRAGI, JA SAM TRUDNA !!!"

..jedino tako...:-) ali kazem ja nikada ne bih terala muskarca da me zeni jer sam trudna...da mi trlja nos posle da sam mu upropastila zivot...samo bih ga zamolila da prizna dete i zdravo...ako nece da prizna - ne mora ni to...
 
ha ha ha...nego sta...ni ja ne pricam ko je moj decko nikome...ako zatrudnim, a nece da me zeni da niko ne zna cije je dete..ha ha ha!

Prva asocijacija kad ovo procitah mi je bila FUJ!
Ako se bez zastite kreses sa tipom koji te eventualno ne bi zenio...zaista ne znam kako bih nastavila ovu recenicu...

A sto se tice momka koji dozvoli sebi da mu devojka koju ne bi zenio zatrudni...i da ne primeti do 4-5 meseca....mislim stvrno....pa nije ovo srednji vek!!!
 
Prva asocijacija kad ovo procitah mi je bila FUJ!
Ako se bez zastite kreses sa tipom koji te eventualno ne bi zenio...zaista ne znam kako bih nastavila ovu recenicu...

A sto se tice momka koji dozvoli sebi da mu devojka koju ne bi zenio zatrudni...i da ne primeti do 4-5 meseca....mislim stvrno....pa nije ovo srednji vek!!!

ha ha ha..E sad si me nasmejala dobro zivota mi...A sta ces u situacijama kad veza pukne, a bila je ozbiljna?
I brak je bezveze...
 
Kao sto rekoh....ne znam kako bih nastavila recenicu o devojci koja dozvoli sebi da ostane trudna u 21. veku!(naravno ako to ne zelE)

Ja nesto bas ne verujem da se momci i dalje hvataju na foru bebe!

Ali sta ja znam.........ja polazim od sebe! Nikad ne bih mogla roditi dete ako znam da cu time unesreciti dva zivota(moj i njegov), a pre svega to dete koje nista nije krivo!
 
... to vam kaze devojka, do koje vam nije nesto bas ni stalo, ali malo prekasno, vec je u 4-5 mesecu trudnoce ..........sta bi ste uradili ??? :shock: :shock: :shock:

a sto je cekala 5mjesec da bi rekla??to je vrlo cudno.ne ide u prilog zenskoj osobi nikako.to znaci dovesti nekog pred svrsen cin..

moze da se desi ali to treba odmah reci,popricati,vidjeti sta dalje..nikom normalnom nije cilj biti sa osobom koja te ne voli ili koju ne volis..ali odgovornosti su zajednicke i treba naci neki dogovor ako je moguce i sto je prije moguce..
 
Kao sto rekoh....ne znam kako bih nastavila recenicu o devojci koja dozvoli sebi da ostane trudna u 21. veku!(naravno ako to ne zelE)

Ja nesto bas ne verujem da se momci i dalje hvataju na foru bebe!

Ali sta ja znam.........ja polazim od sebe! Nikad ne bih mogla roditi dete ako znam da cu time unesreciti dva zivota(moj i njegov), a pre svega to dete koje nista nije krivo!

e samo da ti kazem da je nevjerovatno ali je istinito!ja licno znam slucaj.i nije u puitanj glupa djevojka vec vrlo proracunata osoba.

ali svaka nesrecnica kojha se odluci na taj potez ce ispastati kad tad ,bas kako sto i ova iz ovog slucaja ispasta gore nego sam ja ikad mogla zamisliti..najgore je sto 'strada' i dijete.
 

Back
Top