Foliranje ili ne

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.555
Danas ljudi toliko pričaju o foliranju, o tome kako niko ne folira, kako su svi super i ok...Da li je uopšte greh folirati?Zar ne igramo svi mi neke uloge i da li uopste ima čovek na ovom svetu koji je u stanju da kaže ja sam to i to bez ustezanja.Da li folirate, u vezi čega to radite i kakav stav imate o samom foliranju?:D I što je najbitnije da li ga osuđujete??
 
Da...
Znam dosta osoba koje se foliraju... ili, kako ja uvek kazem, tripuju se da su metalci & rockeri. A da su emosi.... o tome ne zelim ni da mislim....
Dakle, mislim... mislim da je sr**je kad je tako, kao npr neko sad da se folira nesto samo da bi se dopao drugima.... >__>
 
ne foliram se jer smatram da time lazem i pokusavam da prevarim sebe, a i ljude oko sebe....
....ponosna sam na ono sto sam, i na svoje mane i vrline, i nema razloga da ih sakrivam od nekoga niti da se nekome dokazujem..koja je poenta da prestavljam sebe kao nesto sto nisam...??zadovoljna sam onim sto sam i smatram da drugi trebaju tako da me prihvate..ko nece fala dovidjenja...
 
OoOoOoOo koliko je samo toga u celom svetu...ne samo kod nas....
Mada,evo chist primer foliranja je jedan dechko u nashoj shkoli...aaaaa koji ljakse.....
Pazi sad prichu:Sedi na chasu 2 odelenja,i sad kao jedan ima toliko samopouzdanja i pricha i misli da je to shto pricha da je smeshno....bolest...a niko se ne smeje osim njega...Baca se po celoj shkoli,kako bih ga samo ishutirala....aaaa.....
Mada ima to i medju nama devojchicama.....A kad pochne to foliranje medju devojchicama to je nenormalno....
Ja mislim da je extra kad se ponashash normalno.......
Ne folirajte se.....
 

Back
Top