Tadicevci prebijaju gradjane Beograda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
PREBIJEN
Tadićev telohranitelj Aleksandar Bjelić pretukao Milorada Marčetu iz Boleča jer je pitao predsednika zašto sa sobom vodi lopova

Thumb_DSC_6041.jpg


BEOGRAD - Obezbeđenje predsednika Srbije Borisa Tadića pretuklo je juče oko podneva Milorada Marčetu (57) u Boleču.
Marčeta je na konferenciji za novinare ispričao da se zatekao na ulici dok su lider DS Boris Tadić i Dragan Đilas obilazili opštinu Grocka.

- Tadić je prilazio građanima i pozdravljao se s njima. Rukovali smo se, a ja sam mu rekao: „Svaka čast vama, predsedniče, ali što ste poveli ovog lopova?“ i pokazao sam na Đilasa - ispričao je Marčeta.

Samo tri minuta kasnije, dodaje on, nabildovani mladić iz obezbeđenja vratio se i isprebijao ga.

- Bacio me na betonsku ogradu i udarao pesnicama po licu. Ja sam zapomagao, bila je tu i policija, ali nije reagovala. Jedan policajac je rekao: „Znate ko je on? Ne smemo na njega.“ Marčeta kaže da nije član nijedne stranke, a da se radikalima obratio jer nije znao na koji način da dođe do novinara i ispriča šta mu se desilo.

- Živim u Boleču. Nisam nikada osuđivan niti sam imao problema s policijom - kaže Marčeta.

Aleksandar Vučić, generalni sekretar radikala, koji je sazvao konferenciju za novinare da bi obelodanio incident i zatražio je od policije da otkrije ko je bahati pripadnik predsednikovog obezbeđenja. Kako Kurir nezvanično saznaje, reč je o Aleksandru - Saši Bjeliću, nekadašnjem vozaču pokojnog premijera Zorana Đinđića.

http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-24-04-2008/prebijen

-----------------

Eto to je ta njihova "demokratija" . Nemaju hrabrosti da licno krenu na coveka nego naredjuju svojim batinasima da prebijaju ljude samo zato sto vide istinu...
 
I da je ovo istina, naslov ti je ubi Boze. :lol:

sta fali naslovu?

covek koji je prebio ovog coveka je u obezbedjenju borisa tadica i clan je demokratske stranke i bivsi je vozac zorana djindjica.

sigurno nije prebio ovog coveka po licnom nahodjenju vec su mu tako verovatno naredili ili tadic ili djilas...

al inace trebaju zestoka muda da prebijes coveka od 60 godina koji otac moze sigurno da ti bude...
 
PREBIJEN
Tadićev telohranitelj Aleksandar Bjelić pretukao Milorada Marčetu iz Boleča jer je pitao predsednika zašto sa sobom vodi lopova

Thumb_DSC_6041.jpg


BEOGRAD - Obezbeđenje predsednika Srbije Borisa Tadića pretuklo je juče oko podneva Milorada Marčetu (57) u Boleču.
Marčeta je na konferenciji za novinare ispričao da se zatekao na ulici dok su lider DS Boris Tadić i Dragan Đilas obilazili opštinu Grocka.

- Tadić je prilazio građanima i pozdravljao se s njima. Rukovali smo se, a ja sam mu rekao: „Svaka čast vama, predsedniče, ali što ste poveli ovog lopova?“ i pokazao sam na Đilasa - ispričao je Marčeta.

Samo tri minuta kasnije, dodaje on, nabildovani mladić iz obezbeđenja vratio se i isprebijao ga.

- Bacio me na betonsku ogradu i udarao pesnicama po licu. Ja sam zapomagao, bila je tu i policija, ali nije reagovala. Jedan policajac je rekao: „Znate ko je on? Ne smemo na njega.“ Marčeta kaže da nije član nijedne stranke, a da se radikalima obratio jer nije znao na koji način da dođe do novinara i ispriča šta mu se desilo.

- Živim u Boleču. Nisam nikada osuđivan niti sam imao problema s policijom - kaže Marčeta.

Aleksandar Vučić, generalni sekretar radikala, koji je sazvao konferenciju za novinare da bi obelodanio incident i zatražio je od policije da otkrije ko je bahati pripadnik predsednikovog obezbeđenja. Kako Kurir nezvanično saznaje, reč je o Aleksandru - Saši Bjeliću, nekadašnjem vozaču pokojnog premijera Zorana Đinđića.

http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-24-04-2008/prebijen

-----------------

Eto to je ta njihova "demokratija" . Nemaju hrabrosti da licno krenu na coveka nego naredjuju svojim batinasima da prebijaju ljude samo zato sto vide istinu...

Takvi su svi kriminalci - drski, glupi i kratko traju.
 
a pazi acu vucica sto se odmah javio,ne bi li dobio jos koji glas :lol:
jesu beskrupulozni politicari,sete se da stite prava i slobode nekih mucenika jedno mesec dana pred izbore :lol:

a ni djilasa ne simpatisem nesto...:confused:


Pošto je svima dobro poznata "sloboda" štampe,ovom pretučenom čoveku je sasvim jasno da ovaj događaj nijedan list ne bi smeo da objavi osim ako iza njega ne stane neko.

Čak ni policija nije smela da reaguje,za vreme batinjanja !

I kakvu uopšte slobodu vi demokrate propagirate ?
Slobodu sa punim zatvorima ?
A za koga ?

Pa zna se.Za svakoga ko drugačije misli.

Pa gospodo vreme diktature je prošlo već 27 godina!

Ovo je ono što ste vi tražili.
Demokratija u svom pravom izgledu i obliku zastupljena na pravi način a čuva se kao bratstvo-jedinstvo.

ŽIVELO BRATSTVO-JEDINSTVO ! ! !
 
pa taj se sam covek javio radikalima da u javnost izloze njegovu muku , nikada nije bio clan SRS-a on je samo jedan prebijeni gradjanin koji je hteo javnosti da stavi do znanja sta mu se desilo.
aha.a vucic jedva docekao savrsenu priliku da se javi :mrgreen:
Pošto je svima dobro poznata "sloboda" štampe,ovom pretučenom čoveku je sasvim jasno da ovaj događaj nijedan list ne bi smeo da objavi osim ako iza njega ne stane neko.

Čak ni policija nije smela da reaguje,za vreme batinjanja !

I kakvu uopšte slobodu vi demokrate propagirate ?
Slobodu sa punim zatvorima ?
A za koga ?

Pa zna se.Za svakoga ko drugačije misli.

Pa gospodo vreme diktature je prošlo već 27 godina!

Ovo je ono što ste vi tražili.
Demokratija u svom pravom izgledu i obliku zastupljena na pravi način a čuva se kao bratstvo-jedinstvo.

ŽIVELO BRATSTVO-JEDINSTVO ! ! !
koji MI?
ja zastupam samo sebe,i stojim iskljucivo iza onoga sto ja radim i kazem :roll:
 
Neka bre, neka biju malo i demokrate. Malo li je dece i ljudi prebijeno od strane radikala samo zbog plakata ili slicnih gluposti. Ovaj je vredjao i psovao i to verovatno namenski, da isporovocira scenu da nabode radikalima glasove. Platice to Vucic cim malo pokrade od Beogradjana. A onako, po meni, ko mu j==e mater, sta se on koj moj kuresa da vredja ljude - ko god da je. To je radikalska osionost i bezobrazluk, pa mu je sad kao krivo.
 
I bas nadje da se zali radikalima! Nesto mi tu smrdi.


A kome to drugom da se žali kad ni predsednik države nemože da ga zaštiti iako se to sve dešava u njegovom prisustvu.

To me baca u razmišljanje.

Kakav je to predsednik kad se u njegovom prisustvu batinaju građani.Možda je on sam poslao gorilu!

Ili druga teza da on nema nikakvog autoriteta više ni na svoje parijske kolege.
 
Neka bre, neka biju malo i demokrate. Malo li je dece i ljudi prebijeno od strane radikala samo zbog plakata ili slicnih gluposti. Ovaj je vredjao i psovao i to verovatno namenski, da isporovocira scenu da nabode radikalima glasove. Platice to Vucic cim malo pokrade od Beogradjana. A onako, po meni, ko mu j==e mater, sta se on koj moj kuresa da vredja ljude - ko god da je. To je radikalska osionost i bezobrazluk, pa mu je sad kao krivo.



Iza ovih nema da ostane ni kamen na kamenu.

Iz ovog naroda nema više šta ni da se istrese a kamo li da se pokrade.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top