U susret uskrsu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.421
Žene , devojke ...jesmo li spremne za sutrašnje farbanje jaja ?
Farbate li ih uopste ili to za vas još rade mame , bake ???

Imate li ritual farbanja jaja sa porodicom il to obavljate rutinski u hodu?

Koje boje ste ove godine kupile?
Kako ćete ih aranzirati ?

Obavezno slikajte , pohvalite se ...i ja ću! :lol:
 
Farbam jaja u nekoliko boja .... poneka šaram sa travkama ..... ali mi uvek stoje u činiji .... nemam te specijalne korpe za farbana jaja - mada moram priznati to baš lepo deluje aranžirano, ali ja nešto to ne praktikujem.
 
Не фарбам у својој кући, увек идемо код баке (моје маме) и тамо заједно фарбамо јаја. То је већ традиција.
 
Mi ćemo ove godine da farbamo naša prva jaja :P
I mnogo sam srećna zbog toga.... kao što su i ona sama simbolična, meni je sam taj čin i ova godina totalno draga i posebna...

E, sad malo pre sam kupila jedno jaje, drveno... Neki čika slikar je došao da ih prodaje, ručno oslikana, akrilom - prelepa, puna sitnih detalja... Za 5 evra ih je davao... baš mi ga bilo žao, kaže po 3-4 sata mu treba da oslika jaje.... ne vezano s temom, jel da? Ma nema veze.... sad se dogodilo a i temu sam videla pa - bla, bla, bla... ništ. ćao :wink:
 
1. Žene , devojke ...jesmo li spremne za sutrašnje farbanje jaja ?
2. Farbate li ih uopste ili to za vas još rade mame , bake ???
3. Imate li ritual farbanja jaja sa porodicom il to obavljate rutinski u hodu?
4. Koje boje ste ove godine kupile?
5. Kako ćete ih aranzirati ?
Obavezno slikajte , pohvalite se ...i ja ću! :lol:

1. I am ready :)
2. Volim praznike, volim i Božić, i Vaskrs, i pretvaram se u domaćicu 1/1 :lol:
i stvarno uživam u pripremama...
3. da, mama i ja pripremimo travkice (+čarapke :mrgreen:), boje (ako ima lukovine - boja bude superiška), sličice, krpica za glanc uljem i na posao...
4. crvena je no.1, mogu onda ljubičasta i plava
5. i lijepa korpica je sasvim ok ;)
 
Jao ja obožavam da farbam jaja i nešto sam ove godine bila posebno nestrpljiva! :)
Do prošle godine smo mama i ja to radile sa bakom :( nikada nama neće jaja iz lukovine izgledati kao kad ih ona oboji... :(
Volim najviše jaja iz varzila, pa crvena ili žuta i volim iz lukovine ali obavezno sa travkom, to mi nekako ide jedno s drugim. I da, totalni hit su mi karirana jaja, znate ono sa izolir trakom, pa u dve boje, to extra ispadne!
A cure koju ne mrzi nek skokne do Garden centra, razbolećete se čega tamo sve ima... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top