seksi

Repetitio Est Mater Studiorum = Ponavljanje je majka nauke

samo vežba genije.... hebi i hebi i hebi i onda dolazi kondicija i sve sa tim..... tako bar to treba da ide ako ne pozovesh "pomotj prijatelja" a.k.a. Vijagra i sl.
:)
 
kako muskarci da vode duzi seks

:) prvo mu das jedan kratak, onako,uhvatis ga cim ti udje u stan....posle kad dane dushom uhvatis ga jos jedanput i tada ce sex biti malo duzi...i tako, hvatas ga onoliko puta dok ne dodjes do zadovoljavajuce duzine (sexa :lol:) i onda samo odrzavate kondiciju redovnim upraznjavanjem istog......:mrgreen:
 
:) prvo mu das jedan kratak, onako,uhvatis ga cim ti udje u stan....posle kad dane dushom uhvatis ga jos jedanput i tada ce sex biti malo duzi...i tako, hvatas ga onoliko puta dok ne dodjes do zadovoljavajuce duzine (sexa :lol:) i onda samo odrzavate kondiciju redovnim upraznjavanjem istog......:mrgreen:

a shta ako isputza ćorak u startu?

hahahahahaha

ili ako mu se posle ne može da digne?!?!?! qq devojko... ima da žalish majq koja te rodila ako naletish na takvog..... mada i to može da se reši.....

ali definitiivno .... što više sexa i sex je bolji....
 
:) prvo mu das jedan kratak, onako,uhvatis ga cim ti udje u stan....posle kad dane dushom uhvatis ga jos jedanput i tada ce sex biti malo duzi...i tako, hvatas ga onoliko puta dok ne dodjes do zadovoljavajuce duzine (sexa :lol:) i onda samo odrzavate kondiciju redovnim upraznjavanjem istog......:mrgreen:

ako prezivi :D (on)
 
...istrazivanje pokazuje da je najbolji sex izmedju valjda 3-13min...ne slazem se bas sa tim ali morate priznati da je,ako naravno oba pola gore od zelje,i 15 min savrseno:)...cistog sex-a,bez predigre...
 
a shta ako isputza ćorak u startu?

hahahahahaha

ili ako mu se posle ne može da digne?!?!?! qq devojko... ima da žalish majq koja te rodila ako naletish na takvog..... mada i to može da se reši.....

ali definitiivno .... što više sexa i sex je bolji....

:lol: pa prosla sam ja i tako pa sam ubrzo napustila arenu....:mrgreen:
 

Back
Top