HDZ autori pišu srpske udžbenike - Ustaski prosvetitelj !

consiglieri

Primećen član
Banovan
Poruka
955
BEOGRAD - Firma ozloglašenog hadezeovca Ante Žužula ne samo da je preuzela više od 40 odsto srpskog tržišta udžbenika, već učila za naše osnovce sadrže i kopirane delove hrvatskih knjiga. Za udžbenike koji su dobrim delom preslikani udžbenici iz Hrvatske pojavljuju se, često, anonimni autori i recenzenti sa srpskim imenima! ....

http://www.glas-javnosti.co.yu/clanak/glas-javnosti-23-04-2008/hdz-autori-pisu-srpske-udzbenike


Malo sto nas je NATO mlatio po ušima, EU šiša ko ovce od izbora do izbora, Merkator hrani (dere), dosao je red i da vam HDZ "obrazuje" decu... :evil: ... strašno ... jadna li si Srbijo na šta si spala ...jos samo fale turci u oblicku "bosnjaka" pa da pocnu da vas obavezno "obrezuju" ... DNO DNA !
 
Svaka reč koja ima slovo DŽ a koristi se u srpskom jeziku je tuđica - bilo engleska bilo turska. Daj mi bilo koju reč koja na početku ili u sredini ima DŽ i ja ću ti odmah dati srpsku reč.

Твоје "знање" а и сазнање је права правцата површна интелектуална трагедија. Дај ипак се мало боље инфромиши. Знање се не налази на итернету - потруди се мало или боље УЋУТИ.
 
Svaka reč koja ima slovo DŽ a koristi se u srpskom jeziku je tuđica - bilo engleska bilo turska. Daj mi bilo koju reč koja na početku ili u sredini ima DŽ i ja ću ti odmah dati srpsku reč.

reč UDŽBENIK nastala je od glagola UČITI i prvobitno je glasila UČBENIK. Onda je bezzvučno Č ispred zvučnog B prešlo u zvučni parnjak DŽ (jednačenje suglasnika po zvučnosti).
 
To po teoriji. Praksa je nešto drugo. UČBENIK je srpska reč; UDŽBENIK je turska.

Ej, ajde molim te zaobidji temu, ispao si glup, decko te je provalio, i povedi onog gore maloumnika sa sobom koji je na covekovo objasnjenje pitao kako se kaze na "srBskom". Ajde sada lepo, dosta spamovanja teme, domaci zadatak ti je da izmislis crnogorski a ne da se brukate sa "maternjim" pa da i vi budete pravi narod k'o bosnjaci :roll: ;)
 
BEOGRAD - Firma ozloglašenog hadezeovca Ante Žužula ne samo da je preuzela više od 40 odsto srpskog tržišta udžbenika, već učila za naše osnovce sadrže i kopirane delove hrvatskih knjiga. Za udžbenike koji su dobrim delom preslikani udžbenici iz Hrvatske pojavljuju se, često, anonimni autori i recenzenti sa srpskim imenima! ....

http://www.glas-javnosti.co.yu/clanak/glas-javnosti-23-04-2008/hdz-autori-pisu-srpske-udzbenike


Malo sto nas je NATO mlatio po ušima, EU šiša ko ovce od izbora do izbora, Merkator hrani (dere), dosao je red i da vam HDZ "obrazuje" decu... :evil: ... strašno ... jadna li si Srbijo na šta si spala ...jos samo fale turci u oblicku "bosnjaka" pa da pocnu da vas obavezno "obrezuju" ... DNO DNA !


Pa ne pišu naše udžbenike samo HDZ, već i Amerikanci i Evropljani.

Ja nikad neću zaboraviti ono što sam čula na TV onomad - da na FPN (čini mi se) studenti uče iz udžbenika koji je napisao jedan Amer (opet neki "stručnjak") a u kome navodi da su Srbi genocidan narod! A ni dekan tog fakulteta, niti profesori a bogami ni studenti - nisu se pobunili protiv toga!

Mi JESMO već na dnu dna, a toga nismo ni svesni.
 
Glupaci i nepismenjaci, shvatite da je rec SLOVO na staroslovenskom BUKVA, pa odatle i rec bukvar. Nije potrebno mnogo znanja i logike za to, a vi se ni to ne potrudiste da naucite...!
Ja mislim da je to cista Srpska rijech, pa kada je Vuk bio u London stalno govorio da mu donesu Bukvar, pa ovi blasavi i genocidni englezi prihvatili tu staru srpsku rijech.
 
Pa ne pišu naše udžbenike samo HDZ, već i Amerikanci i Evropljani.

Ja nikad neću zaboraviti ono što sam čula na TV jedared - da na FPN (čini mi se) studenti uče iz udžbenika koji je napisao jedan Amer (opet neki "stručnjak") a u kome navodi da su Srbi genocidan narod! A ni dekan tog fakulteta, niti profesori a bogami ni studenti - nisu se pobunili protiv toga!

Mi JESMO već na dnu dna, a toga nismo ni svesni.

Ali i od toga ima dublje...
 
Pa ne pišu naše udžbenike samo HDZ, već i Amerikanci i Evropljani.

Ja nikad neću zaboraviti ono što sam čula na TV onomad - da na FPN (čini mi se) studenti uče iz udžbenika koji je napisao jedan Amer (opet neki "stručnjak") a u kome navodi da su Srbi genocidan narod! A ni dekan tog fakulteta, niti profesori a bogami ni studenti - nisu se pobunili protiv toga!

Mi JESMO već na dnu dna, a toga nismo ni svesni.

Sto je najgore, unistavaju nam najmladje generacije dok trepnes!
 
Pa ne pišu naše udžbenike samo HDZ, već i Amerikanci i Evropljani.

Ja nikad neću zaboraviti ono što sam čula na TV jedared - da na FPN (čini mi se) studenti uče iz udžbenika koji je napisao jedan Amer (opet neki "stručnjak") a u kome navodi da su Srbi genocidan narod! A ni dekan tog fakulteta, niti profesori a bogami ni studenti - nisu se pobunili protiv toga!

Mi JESMO već na dnu dna, a toga nismo ni svesni.

Dekana boli qita jer je "stranacki covek" i prima dobru kintu, profesori moraju da uce kako im je naredjeno da nebi "predavali" na gradilistu, a studenti sve to vide i cute da nebi uzalud placali ispite po 101 put....sve ce to trajati jedno izvesno vreme, a posto je istorija dokazala kako se zna ponoviti, mozemo uskoro ocekivati da glave jos jednom pocnu padati. Kome i kada ? u sledecoj emisiji ;) :P
 

Back
Top