Djindjic vs Seselj

Karamazov

Ističe se
Poruka
2.450
Na televiziji B92 u petak u 21 cas bice prikazana emisija u vezi tribine u Rexu ili tako nesto, sad je bila reklama, kada su se u tv duelu direktnu suocili Vojislav Seselj i Zoran Djindjic. Hocete li pogledati tu emisiju? Moje misljenje je da ce biti interesantno pogledati sta su ovi politicari imali da kazu jedan drugom pre mnogo godina.
 
Na televiziji B92 u petak u 21 cas bice prikazana emisija u vezi tribine u Rexu ili tako nesto, sad je bila reklama, kada su se u tv duelu direktnu suocili Vojislav Seselj i Zoran Djindjic. Hocete li pogledati tu emisiju? Moje misljenje je da ce biti interesantno pogledati sta su ovi politicari imali da kazu jedan drugom pre mnogo godina.

Е то вам је добра препорука - да вас та јазбина по имену РЕКС подржава и укључује се У ПОЛИТИЧКУ ИЗБОРНУ КАМПАЊУ У СРБИЈИ ... и то преко Б92 који су веома познати "родољуби", нарочито онај зВеран........:cry::cry::cry:

Ма........када дууууууунем........ и гром суууууунеммммммм.......има да вас нема, бреее..........

 
Na televiziji B92 u petak u 21 cas bice prikazana emisija u vezi tribine u Rexu ili tako nesto, sad je bila reklama, kada su se u tv duelu direktnu suocili Vojislav Seselj i Zoran Djindjic. Hocete li pogledati tu emisiju? Moje misljenje je da ce biti interesantno pogledati sta su ovi politicari imali da kazu jedan drugom pre mnogo godina.

u nemoj molim te.pa i amerikanci su usred studijo sisli na mesec.zasto ta emisija kasni toliko godina.
 
Na televiziji B92 u petak u 21 cas bice prikazana emisija u vezi tribine u Rexu ili tako nesto, sad je bila reklama, kada su se u tv duelu direktnu suocili Vojislav Seselj i Zoran Djindjic. Hocete li pogledati tu emisiju? Moje misljenje je da ce biti interesantno pogledati sta su ovi politicari imali da kazu jedan drugom pre mnogo godina.

pogledacu. dobrog trasha nikad dosta. (mislim na sve duele u kojima je vojvoda...)
 
АУТОГОЛ Б92!!! :D:D:D


Аууу,па они обрукаше Ђинђића што приказују како је Шешељ говорио о Ђинђићу,Шиптарима и деловању страних сила,како рече.Све што је предвидео,данас се показало тачним,док је Ђинђић муљао као и "проевропске снаге" данас што варају људе.

Аутогол!:)
 
АУТОГОЛ Б92!!! :D:D:D


Аууу,па они обрукаше Ђинђића што приказују како је Шешељ говорио о Ђинђићу,Шиптарима и деловању страних сила,како рече.Све што је предвидео,данас се показало тачним,док је Ђинђић муљао као и "проевропске снаге" данас што варају људе.

Аутогол!:)

Autogol bi bio da ga je Seselj dobio na recima. Ovako je Seselj dobro dobio po turu i lepo je za podsetiti se kako je svojevremeno Seki pio nokaute od Djindjica.

Najgori nokaut je popio u duelu na Palmi Plus, dve godine nakon Rex-a.
 

Back
Top