Dragi moji...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Izzy Stradlin

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
104
Dakle ovo je samo poruka svima koji ce ceo zivot ziveti sa predrasudama o rokerima, metalcima, punkerima...Svima onima koji misle da su isti satanisti, da su neuredni, narkomani...

Mamu li vam ***** vashu u pichku, kada sledeci put budem sreo jednog takvog isprebijacu ga kao machku, zazalice dan kad je nastala rock muzika, pichka vam materina !!!!!!! Ko ste bre vi da nekom zabranjujete i da *****te shta da slusha, ***** vam materina, a shta vi mislite da ako je neshto moderno da je i najbolje ?!! To shto vi slushate seljanku aleksic, i shto ne chujete dalje od pinka u devet ili deset uveche, kad vam vec pochinje taj grand, to je vash problem !!!!!!!!!!! A shto se tiche satanista, pichka vam materina, ko ste vi da se pravite neshto pametni o religiji i da serete nekom ?!!! Ja ne znam gde pishe: rock, metal = satanizam aa ??? Gluperde jedne, ako je neko snimio pesmu sa bilo kakvom "satanistickom" osnovom, shta vas boli *****, pa ti muzichari koji i snime takvu pesmu, sigurno imaju vishe mozga nego i vi i vashi glupi matorci koji su vas tome i nauchili majku vam ***** !!!!!!!! Vasha seljanka aleksic ne zna shta je akord, majku joj ***** !!!! Nemam nishta ni protiv metalaca, ni protiv repera, ni grandovca, ali imam protiv glupih seljachina, koji misle da se svet okrece oko njih !!! I ako vi neshto slushate ne znachi da svi drugi moraju to da slushaju, i ako vi neshto ne slushate, ne znachi da i niko drugi ne sme da slusha !!!!!!!! Slushaj i cuti i poshtuj !!!!!!!!! Ili samo cuti !!!!! Hocete da kazete, vi glupi sejlaci, da se reperi ne drogiraju, ili folkeri !!! Pa jadni ste bre !!! Chovek se ne drogira zato shto slusha ovo ili ono, vec zato sho je glup, doshlo mu tako u glavu !!!!!!! A za religiju tek ne podnosim !!!! Pa neka je neko i satanista, ili ateista, religija je STVAR JEBENOG IZBORA KAO I MUZIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I shta ako neko se rokeri bacaju na svirkama, ako se njima to svidja, shta vas zabole ***** !!!!! Ae ja cu da se smejem shto reperi bacaju ruke i vataju se za muda !!! Ili ajde da se rugam folkerima shto JEBENO NISHTA NE RADE NA NASTUPU "UZIVO" !!!!!!! Chak i ne pevaju, eeheeej, pa zashto pevati pored visoke tehnologije a ???? Nauchite bre neshto da radite u zivotu pa onda kritikujte, ***** vam majku, cenite i obozavate neshto napravljeno za pet minuta na jebenom kompjuteru i nazivate to muzikom, psujete boga po ceo dan, shpricate se, i serete nekom da je satanista !!!!!!! Koliko samo ortaka imam, koji slushaju i rep, i tehno, i RNB, i pop (naravno svaki pojedinac razlichito), pa poshtujemo jedni druge, i ako prichamo o muzici, onda prichamo o svakoj vrsti ravnopravno, i ne pljujemo jedni druge zbog muzike. Ljudi se ne dele na rokere, repere, folkere, ne dele se ni na grobare i delije, ne dele se ni na crne, bele i zute, ljudi se ne dele !!!!!!!! I kad chujem da mi neki klinac koji samo shto je na ochi progledao, sere o muzici, **** bi mu majku koja ga je rodila, i koja ga je svemu tom nauchila !!!!!!!!

Dakle, josh jednom ponavljam ne obracam se reperima ili folkerima ili onima shto slushaju tehno, rnb, pop....Obracam se plitkoumnim, punih predrasuda, neobrazovanim probisvetima !!!!!!!!!!! Znachi ako ovo chita neko ko slusha bilo koju muziku koja nije rock, metal itd, ne mora da se pronadje u ovome, osim ako nije pun predrasuda o kojima sam sada prichao !!!!!!!!!
 
ne da me smara ova pricha....VELIKIH LJUBITELJA ROCKA METALA i njihovim isto tako velikim obracanjem nerokerim nemetalcima kao nizoj rasi...u redu je to....uglavnom ne smaraj(te)
nisi morao da otvars temu za ovakve gluposti koje si napisao....i uglavnom nista novo nisi napisao...samo si pokazao svoju nezrelost i ogranichenost
 
Ova prepucavanja metal vs narodnjaci su debilna i obicno ih zapocinju supljoglavci koji ne zele da ostave sebi prostora za neke druge vrste muzike,nego se zalepe za jednu vrstu i onda bacaju hejt na sve ostalo.Glupih ljudi imas u svim sferama muzike i van muzike.Ne mozes da generalizujes samo jednu stranu.
Ja prvenstveno slusam metal,posle rep,psy i narodnu muziku.Tako da su za mene ovakve rasprave glupe
 
Pateticno...
***, prerasti to ogranicavanje, nauci da postujes tudje misljenje... Ok, pljuj TF, ok, i ja to radim s vremena na vreme, ali ***, ti si preterao... Svaka treca rec - zvezdice... A i ne znam sta te je toliko izbacilo iz takta da postavis toliki tekst, koji je sacinjen od 70 % psovki i 30% mrznje... Ono, nadmasio si sve hejtere na ovom 4umu... Ako ti je to bio cilj - skidamo ti kapu, sad si banovan, molim lepo - do vidjenja... :roll:
Vise nemaju cime da se dokazuju, pa su poceli da pametuju o rocku i metalu... Blah... Aj srecno ti bilo... Uzivaj u svojoj gluposti ;)
 
to treba reci u lice ako vec hoces da kazes, a ne preko foruma....preko foruma mogu i ja da zapretim svima da cu ih pobiti, i moderatorima da cu fizicki da ih banujem (dobro evo DJM-u ne bih nikada, covek voli SRV-a :D )....ali sve je to lako reci na jednom forumu.....inace ovde ubedljivo najmanje imas tih fensera, jer i oni sami kontaju da to njihovo nije muzika i ne bi da se ponizavaju dalzeci na forume koji stvarno imaju veze sa muzikom.....
 
pa na neki nacin se i slazem....ljudi previse zaista previse predrasuda imaju o metalcima....znaci na prvi pogled ce (ne svi naravno) iskulirati jer si metalac kao satanista narkoman....a zaista ne znaju kakav je covek u stvari....evo primera:skola,prvi dan,ja sam jedini metalac zesci i imao duzu kosu o muskog dela odeljenja,nisu me gledali kao nekog dobrog lika upravo zbog ovoga sto sam naveo....posle izvesnog vremena(bogami 2 nedelje) isti ti od kojih sam dobijao pridike su mi postali super ortaci....i priznali su mi kakvo su misljenje imali o meni....cak i drugarica koja je bas najgadnije misljenje imala o meni zbog istog razloga mi je sada bukvalno kao sestra....hocu da kazem da jeste da svako ima svoje misljenje ali da za nekog mislis i da kazes da je narkoman i da je sta ti ja znam zato sto izgleda tako onda stvarno ne znam sta da kazem a pritom ni ne znaju kakav je covek u stvari....ne kazem za sve naravno ali opet ovo sam doziveo....a i nije to jedini put....
 
Dakle ovo je samo poruka svima koji ce ceo zivot ziveti sa predrasudama o rokerima, metalcima, punkerima...Svima onima koji misle da su isti satanisti, da su neuredni, narkomani...

Mamu li vam ***** vashu u pichku, kada sledeci put budem sreo jednog takvog isprebijacu ga kao machku, zazalice dan kad je nastala rock muzika, pichka vam materina !!!!!!! Ko ste bre vi da nekom zabranjujete i da *****te shta da slusha, ***** vam materina, a shta vi mislite da ako je neshto moderno da je i najbolje ?!! To shto vi slushate seljanku aleksic, i shto ne chujete dalje od pinka u devet ili deset uveche, kad vam vec pochinje taj grand, to je vash problem !!!!!!!!!!! A shto se tiche satanista, pichka vam materina, ko ste vi da se pravite neshto pametni o religiji i da serete nekom ?!!! Ja ne znam gde pishe: rock, metal = satanizam aa ??? Gluperde jedne, ako je neko snimio pesmu sa bilo kakvom "satanistickom" osnovom, shta vas boli *****, pa ti muzichari koji i snime takvu pesmu, sigurno imaju vishe mozga nego i vi i vashi glupi matorci koji su vas tome i nauchili majku vam ***** !!!!!!!! Vasha seljanka aleksic ne zna shta je akord, majku joj ***** !!!! Nemam nishta ni protiv metalaca, ni protiv repera, ni grandovca, ali imam protiv glupih seljachina, koji misle da se svet okrece oko njih !!! I ako vi neshto slushate ne znachi da svi drugi moraju to da slushaju, i ako vi neshto ne slushate, ne znachi da i niko drugi ne sme da slusha !!!!!!!! Slushaj i cuti i poshtuj !!!!!!!!! Ili samo cuti !!!!! Hocete da kazete, vi glupi sejlaci, da se reperi ne drogiraju, ili folkeri !!! Pa jadni ste bre !!! Chovek se ne drogira zato shto slusha ovo ili ono, vec zato sho je glup, doshlo mu tako u glavu !!!!!!! A za religiju tek ne podnosim !!!! Pa neka je neko i satanista, ili ateista, religija je STVAR JEBENOG IZBORA KAO I MUZIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I shta ako neko se rokeri bacaju na svirkama, ako se njima to svidja, shta vas zabole ***** !!!!! Ae ja cu da se smejem shto reperi bacaju ruke i vataju se za muda !!! Ili ajde da se rugam folkerima shto JEBENO NISHTA NE RADE NA NASTUPU "UZIVO" !!!!!!! Chak i ne pevaju, eeheeej, pa zashto pevati pored visoke tehnologije a ???? Nauchite bre neshto da radite u zivotu pa onda kritikujte, ***** vam majku, cenite i obozavate neshto napravljeno za pet minuta na jebenom kompjuteru i nazivate to muzikom, psujete boga po ceo dan, shpricate se, i serete nekom da je satanista !!!!!!! Koliko samo ortaka imam, koji slushaju i rep, i tehno, i RNB, i pop (naravno svaki pojedinac razlichito), pa poshtujemo jedni druge, i ako prichamo o muzici, onda prichamo o svakoj vrsti ravnopravno, i ne pljujemo jedni druge zbog muzike. Ljudi se ne dele na rokere, repere, folkere, ne dele se ni na grobare i delije, ne dele se ni na crne, bele i zute, ljudi se ne dele !!!!!!!! I kad chujem da mi neki klinac koji samo shto je na ochi progledao, sere o muzici, **** bi mu majku koja ga je rodila, i koja ga je svemu tom nauchila !!!!!!!!

Dakle, josh jednom ponavljam ne obracam se reperima ili folkerima ili onima shto slushaju tehno, rnb, pop....Obracam se plitkoumnim, punih predrasuda, neobrazovanim probisvetima !!!!!!!!!!! Znachi ako ovo chita neko ko slusha bilo koju muziku koja nije rock, metal itd, ne mora da se pronadje u ovome, osim ako nije pun predrasuda o kojima sam sada prichao !!!!!!!!!

:worth::worth::worth::ok: Bravo!! Protiv doticnih gajim posebna osecanja,rado bi ih iskasapio!! Isfolirani geJaci!!
 
Pa najvise zbog tog imidza koji furaju metalci.Mislim i ja sam metalac ali meni je to sranje,oblacim se kao fenser tako da ljudi obicno ne znaju sta slusam.ne volim svojim imidzom da ljudima na ulici dokazujem sta slusam.to je stvar mog licnog izbora,ne volim uniformisanost.
Ne mogu sebe da zamislim sa dugom kosom,martinkama i lancima koji mi vise,kod kuce slusam metal u gradu slusam sve jer izlazim na fensi mesta.a ne da budem ogranicen i kazem 'necu ja tamo,pustaju se narodnjaci ili psihodelija'
pa sta majku mu,zar je tesko napraviti kompromis.izgleda da jeste,a sve je to do mozga ogranicenih ljudi koji ne vide dalje od onoga sta su sebi zacrtali
 
Dakle ovo je samo poruka svima koji ce ceo zivot ziveti sa predrasudama o rokerima, metalcima, punkerima...Svima onima koji misle da su isti satanisti, da su neuredni, narkomani...

ono, pogled na broj zvjezdica koje sadrzi tekst bas motivise na citanje i "rusenje predrasuda" :rolleyes:





anicat21.gif
 
nema nista gore od zakletih metalaca,takvi se najcesce i batinaju po ulicama.barem sam se ja toga ovde nagledao.
jedno vece stojim ispred doma omladina ima vec 3-4 godine,bila neka svirka.ja dosao fenser najgori a ostali svi bili uniformisani do guse.
dolece auto pun nekih idiota,izlecu napolje i krenu da peglaju sve redom...mene nisu ni pogledali.udaljio sam se desetak metara i pravio lud,pitam se kako bi prosao da sam bio metalski obucen.

dobro i ti likovi sto su ih mlatili su debili,ali meni je isto tako i debilna ta uniformisanost.ceo svet mora da zna sta ja slusam.more nosi se
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top