LUBOMORAN ILI NE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

panofanatik

Primećen član
Poruka
540
Imam jedan problemcic...svidja mi se jedan decko vec pola godine...medjutim on navodno kaze da me nezna,i da mu smeta razlika u godinama(3 godnine)...mene malo cudi i to sto kad god ja prodjem pored njega on blene u mene...ali bukvalno blene...sto blene kad sam klinka sta hoce?!e sad meni svi decaci kazu da namerno izadjem sa nekim deckom na mesto nakoje on izlazi i da ka kuliram....kao postace ljubomoran bice mu krivo...sta vi mislite dal da ga pravim ljubomornim...dal to pomaze jer stvarno mi se svidja i sve bi uradila da ga dobijem....(kaze da me nezna al sto onda onako gleda u mene...zna ko sam sigurno)..HELP...imate li neki drugi savet?????
 
naravno da je covek isto kao i ti,ali je malo starije dete od tebe.Bolje bi ti bilo da se uhvatis knjige i da ljude cinis ljubomornim na tvoje znanje,za momke imas vremene na pretek
 
ja se najnormalnije ponasam...cak mi svi zivi kazu i da izgledam starije i da sam dosta zrelija od mojih vrsnjakinja...ja neznam sta on hoce...da sam neka rugoba shvatila bi...ali svi zivi kazu da sam prelepa...cak me i ljudi na ulici zaustavljaju da mi udele komplimente...nebi da ispadne da se hvalim ali ja stvarno neznam sta njemu to treba...
 
ma kakvi bre kompleksi nemam ja komplekse...nego me nervira,zivcira,izludjuje i sve sto ide iz to...besnim brate kad god ga se setim,cak sam i nokte zbog njega pocela da grickam a prestala sam to da radim pre vise od 3 godine
 
Imam jedan problemcic...svidja mi se jedan decko vec pola godine...medjutim on navodno kaze da me nezna,i da mu smeta razlika u godinama(3 godnine)...mene malo cudi i to sto kad god ja prodjem pored njega on blene u mene...ali bukvalno blene...sto blene kad sam klinka sta hoce?!e sad meni svi decaci kazu da namerno izadjem sa nekim deckom na mesto nakoje on izlazi i da ka kuliram....kao postace ljubomoran bice mu krivo...sta vi mislite dal da ga pravim ljubomornim...dal to pomaze jer stvarno mi se svidja i sve bi uradila da ga dobijem....(kaze da me nezna al sto onda onako gleda u mene...zna ko sam sigurno)..HELP...imate li neki drugi savet?????
Не, не, не и дефинитивно не. То је највећа глупост коју сам у животу чуо и нажалост видео (код других).
Pa šta je bre on, neki manijak? :confused:
Па колико сам ја сконтао момак је '90 годиште, шта друго да јури него ту генерацију? :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top