Bodovanje?

tachno, na malo drugachiji nachin, ali jesam...:mrgreen: ali ovog puta si mi se makar zahvalio... bash lepo od tebe... a usput sam saznala i da pamtish negativne stvari hehe... zato si zasluzio plus...:D:p
Pamtim štošta...ali nikad nisam siguran šta je negativno od onoga što mi žene kažu.Pogotovo kad mi kažu da sam kreten...to je reč sa previše značenja u ženskom rečniku,pa ne mogu odma' da pogodim ono pravo.:mrgreen:
 
Не памтим и не бодујем.

Реагујем одмах. :evil:

И не одустајем док се неспоразум не реши... ето..
 
Slušaj, Karlito... A da ti mi, žene sa foruma, dajemo i oduzimamo bodove onako... na osnovu tvog ponašanja i stavova? Tu si, s nama, svakodnevno... Jedino što te ne vidimo, ali to ionako uopšte nije bitno.
Ukratko, šta misliš o tome da te bodujemo? :lol:
 
Slušaj, Karlito... A da ti mi, žene sa foruma, dajemo i oduzimamo bodove onako... na osnovu tvog ponašanja i stavova? Tu si, s nama, svakodnevno... Jedino što te ne vidimo, ali to ionako uopšte nije bitno.
Ukratko, šta misliš o tome da te bodujemo? :lol:
Može.Samo što je problem na forumu što mogu da predvidim kako će koja forumašica da boduje moje postove.:wink:Najviše razlike će biti u oceni postova na ''politici''.
 
Pa niste iste.Ako ti muž kaže drugačije objasni mu neke stvari.:mrgreen:
Објаснила сам ја њему одавно... све му је јасно...:mrgreen:

Него... ја сам мислила да ти мислиш да смо све исте.. што би те иначе интересовало како ми бодујемо...
Лепо си могао да питаш жену. :D
 
100 poena za ljubav prema zivotinjama
150 prema kulturi ophodjenja..koja se najbolje ogleda u saobracaju...samo sedni kao suvozac i sve ce yi biti jasno sa kim imas posla
100 poena za samokontrolu
150 poena zato sto me trpi
 
ја сам мислила да ти мислиш да смо све исте.. што би те иначе интересовало како ми бодујемо...
Otkud ti takva ideja?:confused:Stavi u jednu prostoriju deset žena i imaćeš za pola sata tri-četiri suprotstavljene grupe.Ako staviš u istu prostoriju deset muškaraca,biće problema samo ako ubaciš unutra neku ženu.:mrgreen:
 

Back
Top