Kako izbeci iskusnog lazova?

Da li ga je moguce uopste prepoznati?

:lol: pa naravno.....lepo ga pustis da se zamahne sa sve hvalisanjem i igricama i samo cekas da pogresi....kad tad laz izadje na videlo, narocito ako si po malo radoznale prirode, i samo mu daj vremena....bas nedavno tako prodjoh i upalilo je i sad se slatko smejem....zabavno je (narocito ako si sumnjao od pocetka) otkriti ga kad se najmanje nada :mrgreen:.....
 
ja sam imala decka lazova(jedan poznati smederevski lazov:roll: )
on je stalno imao kombinacije,trcao ovamo onamo a lagao kao pas
uglavnom kod takvih previse previse dogadjanja da ti nista nije jasno
pozvati njegovu mamu/babu posebno ako vas voli i zapoceti razgovor,meni je njegova baba u 5 min razjasnila sve njegove kombinacije i ne sluteci :mrgreen:
 
ja sam imala decka lazova(jedan poznati smederevski lazov:roll: )
on je stalno imao kombinacije,trcao ovamo onamo a lagao kao pas
uglavnom kod takvih previse previse dogadjanja da ti nista nije jasno
pozvati njegovu mamu/babu posebno ako vas voli i zapoceti razgovor,meni je njegova baba u 5 min razjasnila sve njegove kombinacije i ne sluteci :mrgreen:

Jao da:roll: kako ti je pomogla fino, da nam se Hanibalka ne oseca ugrozenom jer nisu konci u njenim rukama.:roll:

Uraaaaa za Babu. :D
 
tako su u cia pre verovali da je moguce provaliti kad covek laze po tome sto se zenice sire... a jedno staro africko pleme je imalo posebnu metodu... imali su jednu malu pticu, koju su stavljali u usta onome za koga sumnjaju da laze... i ako ptica ne lezi mirno u ustima tog coveka, znaci da laze... naucnici su posle utvrdili da ta metoda zaista nepogresivo pokazuje kad covek slaze... jer, podsvesno, iz straha da ne bude provaljen, ispitanik pocne da guta i da luci vise pljuvacke sto ne odgovara toj ptici... pa je zato nemirna...
 

Back
Top