GRAFITI POLITICKIH STRANAKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cns | Kimi

Domaćin
Poruka
4.416
evo nekih slicica stranke koja je pro nesrpska...jos jedan dokaz da oni ne pedstavljaju svoj program nego pokusavaju da dignu svoj rejting na prozivanju drugih stranaka, a sad su jos pustili buvu da su to radikali to pisali a ne aktivisti ldp-a...ma daj radikali nemaju pametnija posla...
ldpxy5.jpg

ldp1mj6.jpg

ldp2og4.jpg

ldp3jw1.jpg
 
Meni su se zgadili sa onim Djilas Tajkun i apsolutno ne verujem da LDP nema veze sa tim.
Boli me uvo da li je tajkun ili ne, njihovi aktivisti su unistili ceo Beograd. I sad cu namerno da glasam za Djilasa pa neka bude tajkun do sutra, on ce verovatno najbrze dati nalog da se to okreci ...
 
Kakve veze ima ldp sa ovim grafitima?

LOCK
otvori oci some i vidi ako smes da izadjes iz kuce po gradu koja stranka je pisala te grafite mozda si cak i ti!!!!
jel si ti to svoju kućicu išarao pa se sad reklamišeš ovde na forumu?;)

nego...slabo vidim...imaš li koju veću sliku:mrgreen:
prosetaj cvetkovom pijacom pa ces videti
*** nisam ja slikao slikao je moj ortak tek sam kasnije video kolike su...
 
Meni su najjaci grafiti koji se protive ocepljenju Kosova i isticu srpstvo. Da se razumemo, nemam nista protiv toga, ali redovno (redovno) su gramaticki neispravno napisani: "Nedamo Kosovo!"

Covece, nauci prvo sopstveni jezik ako vec toliko volis ovu zemlju...

Mislim da to nisu stranacki grafiti, ali mi je palo u oci.
 
evo nekih slicica stranke koja je pro nesrpska...jos jedan dokaz da oni ne pedstavljaju svoj program nego pokusavaju da dignu svoj rejting na prozivanju drugih stranaka, a sad su jos pustili buvu da su to radikali to pisali a ne aktivisti ldp-a...ma daj radikali nemaju pametnija posla...
:lol: genijalno :lol:
nego uopste ne vidim povezanost ovih grafita i naslova.
i sledeci put bez ovolikih slika,kad kacis imas opciju da dobijes link za thumbnail,a ne ovo u prirodnoj velicini :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top