Shopping u bg

banshe

Početnik
Poruka
4
Prije svega, pozdrav za sve iz Sarajeva. Moja prva tema :rolleyes:

U petak planiram u Beograd po svoju haljinu za veliku maturu. Trebaju mi vasa misljena, savjeti i prijedlozi. Da li je izbor veliki (veci nego u Sarajevu vjerovatno jeste!?), koja su to mjesta koja bih trebala posjetiti, kakve su cijene? Trazim neku kratku, ne previse ozbiljnu, ali ipak svecanu haljinu.
I da, koje je radno vrijeme subotom ?

Zahvaljujem unaprijed na ozbiljnim odgovorima :mrgreen:
 
Sve mudri i korisni saveti :):):)
Ja bih ti rekao da sasijes sebi haljinu koja ce biti jedinstvena i koja ce ti ostati u lepom secanju na veliku maturu. Konfekcija je i u Beogradu i u Sarajevu ista (i u svakom drugom mestu pod kapom nebeskom) tako da ce ti to onda biti samo jos jedna haljina u ormanu. E, sad, koliko ti je vazno da to bude kupljeno u Beogradu? ;)
 
Imaš haljina raznih cena. Subotom bi trebalo da rade celog dana. Nedeljom je skraćeno. To što bi želela možeš da nađeš bilo gde. Naravno, ono što imaš u Knezu, Kralja Milana i početku Bulevara imaš svuda po gradu. Dođi, ako možeš, oko 10 na primer, pa polako redom. Ima puno izbora.
 
sto se tice sivenja..ne znam kad ti je matura,ali ti ne predlazem da pocinjes da sijes ako ti je matura za 2 nedelje...i jos jedna stvar,mozes da se razocaras jer mozda haljina nece biti onakva kakvu si ti zamislila...ja sam sila moju (imas u profilu),nisam se razocarala a nisam je mnogo platila...
 
Hvala puno na odgovorima. Haljinu necu siti, odlucila sam da cu je kupiti.
Obzirom da je Beograd 4 puta veci od Sarajeva, predpostavljam da je i izbor daleko veci, zato dolazim tamo. I ne bih je kupila u sarajevu, da mi se desi da neko ima istu :/
10 000 mi nije puno dati za haljinu, tako da odbijem prijedlog za kineze :D

Jel mi mozete reci imena tih shopping centara, i bitnijih ulica ? (Pored Knez Mihajlove ?) Koje brandove imate?
 
Zahvaljujem na odgovorima =)
Haljinu ne bih da sijem, draza mi je opcija kupiti je. U Sarajevu to ne zelim, jer postoji mogucnost da jos neko ima istu haljinu :/ Obzirom da je Beograd 4 puta veci od Sa, pretpostavljam da je i izbor daleko veci.
Hvala na prijedlogu da haljinu kupim kod Kineza :D ali mi nije zao izdvojiti novac. Naravno, neku razumnu cifru, do nekih 400 eura. (Koliko je to dinara :D ?

Koji su vam glavni shopping centri ? Koje ulice (pored Knez Mihajlove) ? Koje brandove imate ?
 
Hvala puno na odgovorima. Haljinu necu siti, odlucila sam da cu je kupiti.
Obzirom da je Beograd 4 puta veci od Sarajeva, predpostavljam da je i izbor daleko veci, zato dolazim tamo. I ne bih je kupila u sarajevu, da mi se desi da neko ima istu :/
10 000 mi nije puno dati za haljinu, tako da odbijem prijedlog za kineze :D

Jel mi mozete reci imena tih shopping centara, i bitnijih ulica ? (Pored Knez Mihajlove ?) Koje brandove imate?

Pa nece se kinez buniti ako mu das 10000 :)

Ma sve ti je na NBGD. Imas Merkator,Delta City(al tu je dranje)Piramidu....i centar sto ti rekose vec Knez i ostalo.
 
Ja sam ti napisala glavne ulice. Tu imaš brojne radnje. Mislim da su sve radnje sa markiranom robom u njima. A iz njih možeš lagano da silaziš u okolne ulice. Zato ti kažem. Dođi što ranije kako bi mogla polako da se prošetaš i vidiš šta sve ima. Imaš i prelepe bašte u kojima možeš da se odmoriš i središ utiske. Tako ja kupujem. Sve lagano i sve se stigne. Naći ćeš nešto, sasvim sam sigurna. Jednostavno dođi.
 
Ja sam ti napisala glavne ulice. Tu imaš brojne radnje. Mislim da su sve radnje sa markiranom robom u njima. A iz njih možeš lagano da silaziš u okolne ulice. Zato ti kažem. Dođi što ranije kako bi mogla polako da se prošetaš i vidiš šta sve ima. Imaš i prelepe bašte u kojima možeš da se odmoriš i središ utiske. Tako ja kupujem. Sve lagano i sve se stigne. Naći ćeš nešto, sasvim sam sigurna. Jednostavno dođi.

taako mi je trebalo da ovo cujem :mrgreen:
Sutra ujutro polazim, jedva cekam! Javit cu vam sta kupim :D
 

Back
Top