Bi, homo, trans

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Videla sam da su ti zakljuchali one dve teme. Ali shta cesh- moderatori su ovde k...e... Boli ih uvo za sve pa josh i povredjuju osecanja korisnika... Pa da vidimo bash da li ce i ovu temu da zakljuchaju... Ti si moj prijatelj i ja te volim :)
 
Stvarno ne vrednujem ljude po njihovom sexualnom opredeljenju.
I ne mislim ni da moram da ih znam. Čemu toliko potenciranje na tome? To si što si i kraj.
Ne bih znala, a ne bi me ni interesovalo da ovo nije već peti topic sa kojim se susrećem
 
Kako da kazem, nesto i ne mislim o njima. Kao da me pitas sta mislim o ljudima, pa da odgovorim: "ima gi razni".
Jedino sto bih istakla to je da su neki transvestiti toliko graciozni i zenstveni, da bismo mogle da prepisujemo od njih.
E, ima jos nesto: u belom svetu idu reklame nekog mobilnog operatera "samo za prave muskarce" koje su vrlo uvredljive za zene (kao, npr.o drugi operateri su "kao zena, lazljiva i prevrtljiva", ili pokazuju neku nesposobnu jadnicu kako testerise stablo.... itd...) E, to mi je nekako kao militantan i ženofobican ne homo (to je ok rec) nego pederski (pejorativno!) fazon. Ono, bljak. Eto, ima gi i tak'i!
 

Svasta mislim o onima koje se eksponiraju u svakom smislu ko su i sta su,diche se,hvale ....ali da imaju druge kvalitete,najvjerovatnije ne bi potencirali kog su sehualnog opredeljenja.....ne zelim i ne volim da po tome gledam i cijenim ljude,nek su to sto jesu,al nek ima granice normale i diskretnosti....podjednako mi je brnj kad vidim npr na plazi,momak i djevojka samo sto se ne poj****......
Tako sve sto je u granicama pristojnosti u javnosti....ok....zelim im sve naj.......:p
 
Svasta mislim o onima koje se eksponiraju u svakom smislu ko su i sta su,diche se,hvale ....ali da imaju druge kvalitete,najvjerovatnije ne bi potencirali kog su sehualnog opredeljenja.....ne zelim i ne volim da po tome gledam i cijenim ljude,nek su to sto jesu,al nek ima granice normale i diskretnosti....podjednako mi je brnj kad vidim npr na plazi,momak i djevojka samo sto se ne poj****......
Tako sve sto je u granicama pristojnosti u javnosti....ok....zelim im sve naj.......:p
Aha, sad razumem- to je, po meni, ok :P
 
moj najbolji drug je homo i meni ne smeta....licno mislim da to mora biti neki klik u glavi da bi se nesto sto je prirodno tako poremetilo...htedoh reci, da mi je jedna od emocija (s obzirom da imam uvida u njihov svet) da ih zalim, jer nije lako biti ne prihvacen od strane okoline i ziveti dvostruke zivote....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top