dozvola...

dozvola za postovanje?


  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .
Hm...

Treba postaviti neko tajno pitanje za ulazak na ovaj podforum, al' tako da odgovor znaju samo stariji od 18 godina...

Al' ne znam koje je to pitanje...

Možda nešto kao - ko je bio Nikola Šećerovski ili slično ... :lol:
 
joj... il', jos bolje... ko je svakoj zeni hteo da pokloni po ruzu u slucaju da postane predsednik... ja moram da pokvarim pitanje... da smislimo mi neko drugo, a? novi predlozi se ocekuju...

Da se osnuje komitet da im izmeri obim grudi, struka i kukova, pa ako prolazi onda moze. :lol: Za zenski deo populacije cu se ja zrtvovati za taj odvratni posao. :lol:
 
ubi me mladost, ali ne znam ko je Šećerovski? Neki fudbaler...??? jel me to što ne znam svrstava u mladjariju?

Neki lik sto se kandidovao da dobije 50k DM (u ono vreme) za troskove predizborne kampanje i lepo covek nije otstampao ni jedan letak vec napravio bazen u dvoristu svoje kuce. :lol: Mozda i nije tako gloop.
 
Neki lik sto se kandidovao da dobije 50k DM (u ono vreme) za troskove predizborne kampanje i lepo covek nije otstampao ni jedan letak vec napravio bazen u dvoristu svoje kuce. :lol: Mozda i nije tako gloop.

Vidiš?!?! Pametno...uhhh promakoše mi izbori zamalo....ništa pripremiću se za sledeće, kad god bazen da dodje, dobrodošao je:D
 

Back
Top