Joypad-ovi za PC...

HYBRID

Primećen član
Poruka
522
Koji dzojpad koristite i kako ste zadovoljni??? Ja sve trazim da uzmem neki koji je kao od Playstationa i zapazio sam jedan interesantan :
Hama Black Force
image_HAM00062860_0b.jpg

sta vi mislite? kao preslikan...:D
ne znam samo koliko je kvalitetan...???
Logitechova varijanta mi se ne svidja zato sto mu je onaj deo za kretanje kao 1 taster, a ne 4...
logigprp2eu6.jpg


Dajte neke predloge...
 
Kursor iz jednog dela je definitivno bolja stvar. Isprobao sam tog Logija, jedino imam zamerku na analogne palice, nisu okruglog oblika, vec nekako cetvrtaste, pa treba malo navikavanja u PESu npr. I da, sam dzojped je nekako "skuchen", trebalo bi da bude makar malo shiri. Ali u svakom slucaju, dobra stvar. Cini mi se da je oko 2k dinara, ali nisam siguran.

Za Hama dzojpede u zivotu nisam cuo, tako da stvarno ne znam... Jel to nesto firmirano, ili Kung Fu ?

Ja imam Gigatech SA100x, kostao me 500 kinti pre godinu ipo, i radi kao zmaj. Preziveo i mnoga bacanja izazvana nerviranjem oko pro evolushna.

sitj01b.velika.jpg
 
Imam Rumblepad 2 i meni je odličan,kursor je jako dobro urađen nikada ti se neće desiti da slučajno pretisneš gore ili dole barem meni nije,takođe mi se sviđa što ima gumirane ručice tako da ti se neće desiti da ti nekad isklizne.
 
dzojpad je extra, dugmici su kvalitetni, ima dobru tezinu, kad ga drzite, kao da drzite sony-jev dzojpad... ALI ima jedan po meni veliki problem... vibracija mu ne radi! iako pise da ima vibraciju i u uputstvu pise da se namesta u control panelu, tamo nema nista da se podesava za vibraciju!!! samo calibration i takve gluposti.. probao sam i sa njegovim cd driverima i sa novim sa sajta, ali isto... u nekoj igri stavim vibration: ON i ne radi(silent hill 3), a u nekim igrama je zatamljena opcija za vibraciju(legacy of kain: defiance)... da li neko zna u cemu je problem...??? ne verujem da je tolika prevara da ne podrzava vibraciju???
 
dzojpad je extra, dugmici su kvalitetni, ima dobru tezinu, kad ga drzite, kao da drzite sony-jev dzojpad... ALI ima jedan po meni veliki problem... vibracija mu ne radi! iako pise da ima vibraciju i u uputstvu pise da se namesta u control panelu, tamo nema nista da se podesava za vibraciju!!! samo calibration i takve gluposti.. probao sam i sa njegovim cd driverima i sa novim sa sajta, ali isto... u nekoj igri stavim vibration: ON i ne radi(silent hill 3), a u nekim igrama je zatamljena opcija za vibraciju(legacy of kain: defiance)... da li neko zna u cemu je problem...??? ne verujem da je tolika prevara da ne podrzava vibraciju???
Ljudi, molim vas, da li zna neko u cemu je ovaj problem???
 
Valjda je ovo odgovarajuća tema da postavim svoje pitanje, da ne otvaram sad novu...

Želim da pitam nekog ko ima Logitech ChillStream™ kontroler: čemu služi ono veliko dugme sa Logitech-ovim logom između dugmića Back i Start? Oko njega su brojevi 1, 2, 3, 4 a kad podešavam konfiguraciju preko programa Xpadder upali se svetlašce u gornjem levom delu ivice dugmeta, kod broja 1. Nisam uspeo da izguglam ništa o ovom dugmetu. z:(
 
e ljudi uzeh za klinca speedlink-ov usb joypad medjutim nikako nece da radi, u control panel-u ga komp vidi, sve podeseno medjutim ni jedna igrica ga ne prihvata i ako ga neka konta to je samo par dugmica i to pogresne komande. zna li neko kako da ga podesim? hvala
 

Back
Top