Prvi momak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sweet_hannah

Početnik
Poruka
39
E ovako. Ja imam 16 godina i svi mi kazu da izgledam super da sam slatka i to , a i bavila sam se manekenstvom-visoka sam, plava (ne hvalim se ozb, ali da vam predocim situaciju da ne bude kasnije da je do izgelda).
Problem je taj sto nikada nisam imala momka, niti sam izasla s kojim, niti se poljubila ni nish :( To mi smeta pravo jer ne zelim nikome da to kazem tako da sam prinudjena da lazem prijateljima za svoje prethodne veze i co. a takodjer mi smeta jer ne bih znala kako da se ponasam ako bih izasla prvi put s nekim momkom, ili kad bih imala momka.
Zvali su me mnogi da izadjemo ai uvijek bi nesh iskrslo. Sad isto trebam da izadjem s jednim momkom i ne znam sta da radim. Da li bih mu to trebala reci? Je li ustvari to ok da sa 16 godina nemam nikakvo ljubavno iskustvo? pls ljudi heeeeeeelp :roll:
 
To je naravno u redu.Sama sebi diktiraš tempo i šta te briga šta drugi pričaju.Svejedno dobar deo tvojih drugarica laže za svoja ljubavna iskustva.I ja imam šesnaest godina i nisam imala dečka do sada i veruj mi ništa mi ne fali.Nemam čak ni rogove, nisam zelena, nisam ni debela, imam mozak....ma imam sve što mi treba.Tako lepo se opusti, ne radi ništa zbog drugih i na šta nisi spremna, a taj dečko sa kojim izlaziš ne mora ništa da zna ako ti to smeta.Jaka stvar.Na kraju krajeva ne udaješ se za njega već samo izlazite...
Znaš li ti onu pesmu ,,Sedamnaest mi godina još se nisam ljubila...."
E vidiš meni će biti Trideset mi godina još se nisam ljubila.... pa se ne nerviram...
 
u redu je to shto prichash..pa shta ako nemash nikakwo ljubawno iskustwo..mnogi dechaci cak to i wishe cene,nego one koje su ko ti,a imale su ...ne pitaj koliko.....
izadji s tim deckom,swidja ti se,shta ima weze~!nek on bude PRWI!
 
E ovako. Ja imam 16 godina i svi mi kazu da izgledam super da sam slatka i to , a i bavila sam se manekenstvom-visoka sam, plava (ne hvalim se ozb, ali da vam predocim situaciju da ne bude kasnije da je do izgelda).
Problem je taj sto nikada nisam imala momka, niti sam izasla s kojim, niti se poljubila ni nish :( To mi smeta pravo jer ne zelim nikome da to kazem tako da sam prinudjena da lazem prijateljima za svoje prethodne veze i co. a takodjer mi smeta jer ne bih znala kako da se ponasam ako bih izasla prvi put s nekim momkom, ili kad bih imala momka.
Zvali su me mnogi da izadjemo ai uvijek bi nesh iskrslo. Sad isto trebam da izadjem s jednim momkom i ne znam sta da radim. Da li bih mu to trebala reci? Je li ustvari to ok da sa 16 godina nemam nikakvo ljubavno iskustvo? pls ljudi heeeeeeelp :roll:

U redu je da nisi do sada imala ljubavna iskustva.Ako nameravas da izadjes sa nekim deckom,bolje budi iskrena,i reci mu.Iskrenost je vazna osobina.
 
ti si redak sluchaj da sa swojih 16 nemash nikakwo ljubawno iskustwo=) i to je u potpunosti ok,bolje i tako nego da kao danashnje klinke sa swojih 13 imash sexualna iskustwa i mnoga druga..ne morash da mu kazesh ako te je sramota ali znaj da momci uwek wishe cene iskrenost kod dewojaka i on ce te wishe ceniti i smatrace da si ok ako ga ne lazesh u startu kako si imala 20 njih i kako si probala swe i swashta..samo bez straha...jednom cesh morati da imash dechka,a sad swe to zawisi od tebe,i da li ti se taj neko swidja i osecash li neshto prema njemu..a ni ortakinje nemash potrebe da slazesh..pa zbog chega?mislish da bi te ismewale?onda to nisu nikakwe ortakinje..weruj mi,meni bi bilo draze da sam tek sad sa swojih 16 ushla u taj swet momaka,samim tim ne bih se razocharala pre kao shto jesam,uglawnom shta htedoh reci:D ti birash kada cesh i sa kim cesh biti,nema potrebe da se stidish niti da se plashish ichega..swe ide spontano..srecno :]
 
To je naravno u redu.Sama sebi diktiraš tempo i šta te briga šta drugi pričaju.Svejedno dobar deo tvojih drugarica laže za svoja ljubavna iskustva.I ja imam šesnaest godina i nisam imala dečka do sada i veruj mi ništa mi ne fali.Nemam čak ni rogove, nisam zelena, nisam ni debela, imam mozak....ma imam sve što mi treba.Tako lepo se opusti, ne radi ništa zbog drugih i na šta nisi spremna, a taj dečko sa kojim izlaziš ne mora ništa da zna ako ti to smeta.Jaka stvar.Na kraju krajeva ne udaješ se za njega već samo izlazite...
Znaš li ti onu pesmu ,,Sedamnaest mi godina još se nisam ljubila...."
E vidiš meni će biti Trideset mi godina još se nisam ljubila.... pa se ne nerviram...

tako si mi sad podigla samopouzdanje da to nije normalno!!ja imam 15 i imala sam momka (2)..al prije 2-3god..tako da eto sad planiram da se polako pripremam za manastir:lol:
e, al kod mene je drugi problem..prije bi svake sedmice imala bar po 5-6 poziva da se vidimo da izadjemo, a bukvalno su me non stop neki likovi pitali da se smuvamo..
i to ne neki blee, no bas lijepi i popularni momci...a sad odjednom(ne odjednom...vec 2god!) niko!!!ima 2god da nisam izasla s momkom, i da me ni jedan nije pitao!!katastrofa...uzasan udarac na moje samopouzdanje...nisam nesto prelijepa...niti ista wow...normalna..jedino sto kazu da imam jaku licnost..i mogu reci da sam prilicno ruzno gradjena.....al takva sam bila i prije...:confused: pojma nemam sta se desava!
eto,sad mi je lakse, posto obicno izbjegavam razgovor o ovome...
....e da , i ja cu vjerovatno do tridesete bit sama!!!!uff..zadnjih po god samo sjedim doma..citam knjige..patim....a znate sto je najgore??ja i nemam neku zelju da imam momka..jednostavno mi je bzv sto se osjecam ko zadnji debil u drustvu kad se pricao o tome...i ako mie nimalo nije stalo sto drugi misle o meni...ne znam ...stvarno....

ja mislim da nema potrebe da kazes da nisi imala momka do tad...bar ne odmah..a vec kasnije kad budes opustenija s njim mozez mu reci sta god zelis...al ipak, nisam bas ja najbolja osoba za savjete po ovom pitanju....
 
Pa oni su muškog roda što znači da i nisu baš inteligentni u nekim sferama života...Oni se plaše devojaka sa jakom ličnošću tako da je to verovatno razlog...Sada njima trebaju lako pristupačne čijeg se odbijanja ne plaše.Ne vređam ja te devojke, ali to su činjenice.
 
nama je na sred chasa profesorka rekla da smo debili zato shto smo mushkarci i da devojke ne trebaju da se uzrujavaju previshe oko nas, poshto su one kao "MNOGO ZRELIJE" a mi samo "JURIMO ZA LOPTOM"
doshlo mi je da je nabodem u glavu
 
E ovako. Ja imam 16 godina i svi mi kazu da izgledam super da sam slatka i to , a i bavila sam se manekenstvom-visoka sam, plava (ne hvalim se ozb, ali da vam predocim situaciju da ne bude kasnije da je do izgelda).
Problem je taj sto nikada nisam imala momka, niti sam izasla s kojim, niti se poljubila ni nish :( To mi smeta pravo jer ne zelim nikome da to kazem tako da sam prinudjena da lazem prijateljima za svoje prethodne veze i co. a takodjer mi smeta jer ne bih znala kako da se ponasam ako bih izasla prvi put s nekim momkom, ili kad bih imala momka.
Zvali su me mnogi da izadjemo ai uvijek bi nesh iskrslo. Sad isto trebam da izadjem s jednim momkom i ne znam sta da radim. Da li bih mu to trebala reci? Je li ustvari to ok da sa 16 godina nemam nikakvo ljubavno iskustvo? pls ljudi heeeeeeelp :roll:
joj odma u lazu..
salim se..
Ma opusteno bre...a to da li da mu kazes ili ne..pa ako mu je stwarno stalo do tebe onda to ne bi trebalo da bude nikakav problem...da meni to kaze devojka koja mi se svdja bilo bi mi simpa..:)
 
Jao kod nas imash klinke od12 godina koje se "zabavljaju" sa "mushkarcima" koji takode imaju 12 godina.Kako je to debilno i odvratno, ja znam da nikada ne bih pao na taj nivo.Radije bih umro!

Uglavnom to budi opushtena, nemoj da se pretvarash.Secam se jedne devojke, to mi je bio prvi izlazak, 16 godina e covece devojka je htela bash da mi ugodi pa se zato pretvarala da je ekcentricna kao ja.Nije lepo izgledalo vec dosta providno tako da sam se nevideno smorio na prvom sastanku.Kasnije sve dode samo od sebe....Ako Vam se dopadam, baš lepo - ako vam se ne dopadam nema problema. To je moj moto!
 
btw: Hannah, samo opušteno, bez nekog straha, šta bude biće, baš te briga, nije prva poslednji put da te neko zove...
Živi, uživaj, i bolje ti je što si čekala do šesnaeste godine...
 
e, mooolim vas, bez prepucavanja, mushko-zensko, ko je ovakav ili onakav...jedni bez drugih ne bismo mogli, i zato KRAJ


a shto se teme tiche, shta si ti radila devojko do sad???? :confused:
ja sam tad radila mnoge druge stvari :mrgreen:
 
e, mooolim vas, bez prepucavanja, mushko-zensko, ko je ovakav ili onakav...jedni bez drugih ne bismo mogli, i zato KRAJ


a shto se teme tiche, shta si ti radila devojko do sad???? :confused:
ja sam tad radila mnoge druge stvari :mrgreen:
Išao sam na to što je malo mlađi član ovdje (nisam ni ja star doduše), pa čisto prozivku da napravim :lol:
evo prestajem...

:mrgreen:
 
Imam 16 godina,i imam momka.Ali,jedna od mojih boljih drugarica ima isto god.koliko i ja,ali nikada ga nije imala.Ruzhna?Nije.Glupa?Nije...Saswim je normalna,slatka,itd,samo cheka nekog dowoljno slatkog,necje bilo koga.A meni je to sawrsheno normalno.Ako ti se swidja taj momak stwarno IZADJI SA NJIM,i dok budete prichali,narawno da mu mozhesh recji da nisi imala momka,to cje samo znachiti da si probiRljiwa;).Ali,nemoj izlaziti sa njim ako izlazish samo zbog toga shto se plashish da cjesh ostariti bez momka:P,jer wjeruj mi naicji cje dechko u koga cjesh se zaljubiti.;)KISSICJ
 
E ovako. Ja imam 16 godina i svi mi kazu da izgledam super da sam slatka i to , a i bavila sam se manekenstvom-visoka sam, plava (ne hvalim se ozb, ali da vam predocim situaciju da ne bude kasnije da je do izgelda).
Problem je taj sto nikada nisam imala momka, niti sam izasla s kojim, niti se poljubila ni nish :( To mi smeta pravo jer ne zelim nikome da to kazem tako da sam prinudjena da lazem prijateljima za svoje prethodne veze i co. a takodjer mi smeta jer ne bih znala kako da se ponasam ako bih izasla prvi put s nekim momkom, ili kad bih imala momka.
Zvali su me mnogi da izadjemo ai uvijek bi nesh iskrslo. Sad isto trebam da izadjem s jednim momkom i ne znam sta da radim. Da li bih mu to trebala reci? Je li ustvari to ok da sa 16 godina nemam nikakvo ljubavno iskustvo? pls ljudi heeeeeeelp :roll:

naravno da je ok, koliko si visoka?

inace, ja vise volim nize devojke nego visoke, pa mozda je to razlog ;)...ne preterano niske ali oko 160-170... ja imam 178 visine i onda vise volim kad je niza od mene :p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top