Pice za mladice

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Da se zene ne bi osecale zapostavljeno,imam pitanje za muskarce..
Posto vecina nas muskih,voli da svrsava zenama u usta ( Nesto je spominjala i nozdrve )..E sad...da li bi mi muskarci trebali da primimo u usta zenin svrs...pogotovu posle stimulacije G tacke...jos ako joj je besika malo punija....
 
Da se zene ne bi osecale zapostavljeno,imam pitanje za muskarce..
Posto vecina nas muskih,voli da svrsava zenama u usta ( Nesto je spominjala i nozdrve )..E sad...da li bi mi muskarci trebali da primimo u usta zenin svrs...pogotovu posle stimulacije G tacke...jos ako joj je besika malo punija....

jao...to za svrsavanje u nozdrve nijesam znala...ali iskustva su razna.a ovdje smo da ih razmjenjujemo.

p.s-ja tek sad kapiram ogorcenost na strckanje svuda....meni treba po nekoliko dana da prokljuvim sta je pisac htio da kaze.
 
jao...to za svrsavanje u nozdrve nijesam znala...ali iskustva su razna.a ovdje smo da ih razmjenjujemo.

p.s-ja tek sad kapiram ogorcenost na strckanje svuda....meni treba po nekoliko dana da prokljuvim sta je pisac htio da kaze.
Ufufuf sad ne znam šta ću od ovolike vrcavosti :lol:

Bitno je da se ti njima dopadaš baš takva kakva jesi, pa ako za to treba da popiješ i malo semena..... nek' ide život :D
 
Ufufuf sad ne znam šta ću od ovolike vrcavosti :lol:

Bitno je da se ti njima dopadaš baš takva kakva jesi, pa ako za to treba da popiješ i malo semena..... nek' ide život :D

Драга дамо..молим те без непотребних упадица...није се теби обраћала....имаш своју тему,па тамо пљуј по мушкарцима...
 
a polako... doci ce... i sto bi ljudi rekli, ne kupujes dugme... a to ti je bzvz po malo... skupljas pare, skupljas pare... i kupis auto... i, onda ti neko kaze: o, zdravo da se sluzis i jos brze da promenis... a ja ne bi' bas... jedino sto moze da se menja tu je ulje... i da se doda tecnost za sofersajbnu... ostalo nema potrebe...
 
Da primis u usta zenin svrs?
Ejakulat?
Mokracu?

Zasto bi, Dragane, bilo ko normalan zelio to da radi?

Већ сам једном пробао сврш од девојке....и успут се окупао од њеног сврша...и шта сад...и наравно,ја сад нисам нормалан по твом критеријуму...а мене заболе рацку за све коментаре који следе...
 

Back
Top