LDP SIRI RCHMA...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cns | Kimi

Domaćin
Poruka
4.416
da li je neko video kojom se kampanjom bavi ova stranka?prvenstveno mislim na grafite po bg-u?!oni se bave drugim strankama i kandidatima a ne svojim programom i uredjenjem ovog grada...idem sad da slikam pa cu kasnije da nakacim da vidite sta pise kod cvetkove pijace...
p0z
 
da li je neko video kojom se kampanjom bavi ova stranka?prvenstveno mislim na grafite po bg-u?!oni se bave drugim strankama i kandidatima a ne svojim programom i uredjenjem ovog grada...idem sad da slikam pa cu kasnije da nakacim da vidite sta pise kod cvetkove pijace...
p0z

Ajde bas i to da vidimo. I nemoj samo da pricas o tome ko se bavi cime, posto banda nacionalisticaka nema ni program.
 
pa moze cak i "ni nema program", kao "cak ni program nema". Ali jeste malo cudno. Ali to je najmanje bitno. Bitna je sustna, a ona je bolna. Ti si postao moderator. Gotovo je, shovinizam je ozvanicen na Krsti.
Mozda je to i dobro, da se stanje na terenu i formalno potvrdi.
 
pa moze cak i "ni nema program", kao "cak ni program nema". Ali jeste malo cudno. Ali to je najmanje bitno. Bitna je sustna, a ona je bolna. Ti si postao moderator. Gotovo je, shovinizam je ozvanicen na Krsti.
Mozda je to i dobro, da se stanje na terenu i formalno potvrdi.

E srce mi se cepa dok tako patiš ... :lol: Prosto mi dođe da dam otkaz ...:lol:
 
da li je neko video kojom se kampanjom bavi ova stranka?prvenstveno mislim na grafite po bg-u?!oni se bave drugim strankama i kandidatima a ne svojim programom i uredjenjem ovog grada...idem sad da slikam pa cu kasnije da nakacim da vidite sta pise kod cvetkove pijace...
p0z

U predizbornoj kampanji svako koristi svakakve metode političke borbe protiv ljutih protivnika, budućih koalicionih partnera. Normalno.
 
Što? privatne preteće poruke su sasvim legitimni vid protesta na Krstarici, a samo onaj ko ih prima vidi ko mu ih poslao.
I da davite sa tim poskočicama o moderatorima: ne valja ovaj, ovaj je sisa, onaj je ovo... mislim bezveze, ovo je vreme sporta i razonode a ne korida
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top