Dil dva Vojislava - istina ili laž

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456
Od kako, pre neko veče, u Poligrafu na B92, Šutanovac reče kako su dva Vojislava, Šešelj i Koštunica, razgovarali telefonom i napravili dil o raspodeli vlasti nakon majskih izbora, nastala je prava histerija povodom toga.

Jedni ubeđuju kako je to istina, drugi demantuju. U novinama i na vestima se samo o tome piše i govori.
Danas, sam u kancelariji bacio pogled na kolegicine novine, mislim da je Alo, i tamo su već dali puni sastav buduće vlade SRS-DSS, sa sve imenima i fotografijama i portfeljima.

Šutanovac, čak, reče da je Koštunica zvao Hag sa vladinog telefona i više od sat vremena dogovarao sa Šešeljem, na račun narodnih para za impulse.
Zaista, ne mogu da poverujem da je Koštunica toliki moron, da ako je i obavio takav razgovor, to čini sa vladinog telefona. I, mala deca znaju da se ti telefoni prisluškuju.

To mi samo ukazuje da je Šutanovac pustio buvu, kao još jedan u nizu načina za zastrašivanje ljudi, tj animiranje onih koje su strahom od Nikolića animirali za predsedničke izbore.
Mislim da im neće uspeti, jer ti su spavači utonuli u duboki san, i narednih 8 godina ih neće moći probuditi.
 
Taman i da su se dogovorili ... A ne znam jesu li ili nisu ...

Pa suština pada ove vlade i raspuštanje ove skupštine jeste da se smer političkog kursa promeni. Drugačijom koalicijom.

Ali, važno je propagirati političku jeres - negativnu kampanju, kao :"Jao vidi s kim se ovaj druži ... Sramota...Šljam ..."

I to je sva važnost ovih pitanja.
 
U tom smislu i jedan vic (stari, doduše)

Uz lokalni put pokraj Gornjeg Milanovca pastir je
cuvao ovce.
Novi Jeep Grand Cheroke kraj njega, skripeci gumama,
divlje zakoci.
Sofer, mladic obucen u Boss odelo, u Cerrutti cipelama
s Ray Ban naocarama, Omega svajcarskim satom i BHS
(Bussiness High School) kravatom iskoci iz vozila i
upita pastira:
"Hoces li mi dati jednu ovcu, ako pogodim, koliko ih
imas u stadu?"
Pastir pogleda mladica, pa stado koje pase i rece:
"Slazem se, da!"
Mladic parkira Jeep uz cestu, ukljuci notebook i
bezicni modem, skenira pasnjak preko satelita i GPS-a
(Global Position System), otvori bazu podataka i 60
Excel tabela, punih algoritama, na to isprinta 150
stranica dugi izvestaj na high-tec mini pisacu.
Okrene se pastiru i kaze:
"Tu imas tacno 1.586 ovaca."
Pastir odgovori: "Kazimo, da imas pravo. Uzmi ovcu."
Mladic uzme jednu od zivotinja i stavi je nazad u
vozilo.
Kada se pripremao da ode, pastir ga pogleda i upita:
" Da li ces mi vratiti to sto si mi uzeo, ako pogodim
iz koje si stranke?"
Mladic odgovori: "Svakako!"
Pastir na brzinu odvali: "Ti si iz G17+."
"Upravo tako! Kako si pogodio?"
"Veoma jednostavno", odgovori pastir.
"Prvo: dosao si, a nije te niko zvao.
Drugo: izracunao si mi nesto, sto ja vec znam.
Trece: O mom radu nemas pojma i zato zarko zelim, da
mi vratis mog psa."


:lol::lol::lol:
 
Права хистерија је настала од момента кад је Коштуница изашао из Владе које је спремна да цепа земљу.
Кобајаги,они сад се сад сетили,да ће СРС формирати власт са ДСС-ом.
Па,то и врапци на грани знају.:D
 
U tom smislu i jedan vic (stari, doduše)

Uz lokalni put pokraj Gornjeg Milanovca pastir je
cuvao ovce.
Novi Jeep Grand Cheroke kraj njega, skripeci gumama,
divlje zakoci.
Sofer, mladic obucen u Boss odelo, u Cerrutti cipelama
s Ray Ban naocarama, Omega svajcarskim satom i BHS
(Bussiness High School) kravatom iskoci iz vozila i
upita pastira:
"Hoces li mi dati jednu ovcu, ako pogodim, koliko ih
imas u stadu?"
Pastir pogleda mladica, pa stado koje pase i rece:
"Slazem se, da!"
Mladic parkira Jeep uz cestu, ukljuci notebook i
bezicni modem, skenira pasnjak preko satelita i GPS-a
(Global Position System), otvori bazu podataka i 60
Excel tabela, punih algoritama, na to isprinta 150
stranica dugi izvestaj na high-tec mini pisacu.
Okrene se pastiru i kaze:
"Tu imas tacno 1.586 ovaca."
Pastir odgovori: "Kazimo, da imas pravo. Uzmi ovcu."
Mladic uzme jednu od zivotinja i stavi je nazad u
vozilo.
Kada se pripremao da ode, pastir ga pogleda i upita:
" Da li ces mi vratiti to sto si mi uzeo, ako pogodim
iz koje si stranke?"
Mladic odgovori: "Svakako!"
Pastir na brzinu odvali: "Ti si iz G17+."
"Upravo tako! Kako si pogodio?"
"Veoma jednostavno", odgovori pastir.
"Prvo: dosao si, a nije te niko zvao.
Drugo: izracunao si mi nesto, sto ja vec znam.
Trece: O mom radu nemas pojma i zato zarko zelim, da
mi vratis mog psa."


:lol::lol::lol:
Хаха...Добар је!:D
 
Jasno je kao dan ,da je ta koalicija vec de fakto formirana i vrlo verovatno potpisana izmedju "nejakog" Voje i ovog drugog po imenu Vjeko-vojo.

Ne cude mene radikali bas nisata ,od njih smo navikli na sve ,pa ti su se maltene do juce sastajali sa Sadamom Huseinom ,Anvarom El Asadom i Kim IL Dzongom,od njih me nista ne moze iznenaditi,ali ove "preposetene narodnjake" ,ove jajare i licemere iz DSS, e takve majka jos nije rodila ,to pogotvu vazi za njihovog vrlog vodju "nejakog" Vojislava.

Zasto ***** ne izadju na TV i kazu :"da mi smo se dogovorili o formiranju nove vlade",cega se to pi..e plase...gubitka glasova onoh koji su "nejakog" Vojislava izabrali 2000.god. za predsednika ili neceg drugog.

Gde su Veljini bageri,kojima je rusio koaliciu SPS-SRS 5.Oktobra ,nije covek mogao ziveti od njegovog hvalisanja i mlacenja o bagerima i kamionima....evo sad ta bitanga i lopovcina ulazi u koaliciu bas sa tima istima koje je rusio i koje je bi,da su mu dozvolii vesao po banderama na Terazijama.

Fuj bagre jedna,kako vas nije sramota da kresete ovaj narod u zdrav mozak......doduse ,kakav narod takva i ..........

Maksim 3, potpisujem
 
Od kako, pre neko veče, u Poligrafu na B92, Šutanovac reče kako su dva Vojislava, Šešelj i Koštunica, razgovarali telefonom i napravili dil o raspodeli vlasti nakon majskih izbora, nastala je prava histerija povodom toga.

Jedni ubeđuju kako je to istina, drugi demantuju. U novinama i na vestima se samo o tome piše i govori.
Danas, sam u kancelariji bacio pogled na kolegicine novine, mislim da je Alo, i tamo su već dali puni sastav buduće vlade SRS-DSS, sa sve imenima i fotografijama i portfeljima.

Šutanovac, čak, reče da je Koštunica zvao Hag sa vladinog telefona i više od sat vremena dogovarao sa Šešeljem, na račun narodnih para za impulse.
Zaista, ne mogu da poverujem da je Koštunica toliki moron, da ako je i obavio takav razgovor, to čini sa vladinog telefona. I, mala deca znaju da se ti telefoni prisluškuju.

To mi samo ukazuje da je Šutanovac pustio buvu, kao još jedan u nizu načina za zastrašivanje ljudi, tj animiranje onih koje su strahom od Nikolića animirali za predsedničke izbore.
Mislim da im neće uspeti, jer ti su spavači utonuli u duboki san, i narednih 8 godina ih neće moći probuditi.
Šutanovac je prisluškivao njihov telefonski razgovor????
 
Jasno je kao dan ,da je ta koalicija vec de fakto formirana i vrlo verovatno potpisana izmedju "nejakog" Voje i ovog drugog po imenu Vjeko-vojo.

Ne cude mene radikali bas nisata ,od njih smo navikli na sve ,pa ti su se maltene do juce sastajali sa Sadamom Huseinom ,Anvarom El Asadom i Kim IL Dzongom,od njih me nista ne moze iznenaditi,ali ove "preposetene narodnjake" ,ove jajare i licemere iz DSS, e takve majka jos nije rodila ,to pogotvu vazi za njihovog vrlog vodju "nejakog" Vojislava.

Zasto ***** ne izadju na TV i kazu :"da mi smo se dogovorili o formiranju nove vlade",cega se to pi..e plase...gubitka glasova onoh koji su "nejakog" Vojislava izabrali 2000.god. za predsednika ili neceg drugog.

Gde su Veljini bageri,kojima je rusio koaliciu SPS-SRS 5.Oktobra ,nije covek mogao ziveti od njegovog hvalisanja i mlacenja o bagerima i kamionima....evo sad ta bitanga i lopovcina ulazi u koaliciu bas sa tima istima koje je rusio i koje je bi,da su mu dozvolii vesao po banderama na Terazijama.

Fuj bagre jedna,kako vas nije sramota da kresete ovaj narod u zdrav mozak......doduse ,kakav narod takva i ..........

Maksim 3, potpisujem

ajde bre klinac, idi ispred zgrade igraj zmurke sa devojcicama ili kosarke sa drugarima, imas 14 godina a ovamo oces da drvis visoku politiku. radi bre neke pametnije stvari bice ti dosta politike kad porastes.
 

Back
Top