Lazarevac

CAO SWIMA!!!Ja sam se pre godinu dana doselila u LA...Medjutim nemam bas neko misljenje o njemu,werowatno zato sto ga nisam dowoljno upoznala a nemam ni drustwa u njemu jer mi je skola u Beogradu....:(Bas steta,wolela bih da bolje upoznam owaj grad....
 
CAO SWIMA!!!!Ja sam se prosle godine doselila u LA ali i nemam bas neko misljenje o njemu...To je werowatno zato sto ga nisam dobro upoznala a i nemam bas nikakwo drustwo u njemu...Za to je kriwa skola jer je u Beogradu.Bas steta,ja bih bas wolela da upoznam owaj grad,takodje i neke ljude u njemu!!!
 
CAO SWIMA!!!Ja sam se pre godinu dana doselila u LA...Medjutim nemam bas neko misljenje o njemu,werowatno zato sto ga nisam dowoljno upoznala a nemam ni drustwa u njemu jer mi je skola u Beogradu....:(Bas steta,wolela bih da bolje upoznam owaj grad....

A odakle si se doselila !? Ja tu zivim ceo zivot,mada nisam tu rodjen,ali sam zadnjih godina i ja u Beogradu vishe poshto sam tamo zavrshio srednju,a sad i studiram isto!Inace L.A. je super mesto,samo da ga malo bolje upoznash,ima i mesta za izlazak,i za rekreaciju odmor,itd...
 
Pa,doselila sam se iz Tutina(ako znas gde je to uopste...)Werujem da je LA zanimljiw grad ali dzaba kada nemam nikog ko bi mi ga pokazao...:(

Znam za Tutin,kod Novog Pazara...pa imam ja do yaya ekipu,mi izlazimo u pivnicu i Lanac 2,to su ti rockerska mesta,pa ako hocesh mozesh sa nama da zaglavish tamo na PiWo :)!
Inace u Lazarevcu od znamenitosti i nema shta toliko mnogo da se vidi...iapk je ovo rudarsko mesto :D
 
CAO SWIMA!!!!Ja sam se prosle godine doselila u LA ali i nemam bas neko misljenje o njemu...To je werowatno zato sto ga nisam dobro upoznala a i nemam bas nikakwo drustwo u njemu...Za to je kriwa skola jer je u Beogradu.Bas steta,ja bih bas wolela da upoznam owaj grad,takodje i neke ljude u njemu!!!

došla si iz dijametralne pozicije na planeti,nije lako istrpeti toliku promenu,ali se može...
 
Gde ste rockeri iz LA,
peva vam Ceca za srpsku NG ?

Evo Rockera iz LA,ja se javljam kao predstavnik svih Rockera ovde :)
Dobro sad,nisi morala to bash tako ironicno da kazesh,sad si deprimirala sve Rockere ovde pa nema nikog da postuje :)! E kad se setim proshle Srpske Nove God,svirala Yu Grupa ispred opshtine...a sad Ceca,uzas !!! Iz godine u godinu smo sve gori i gori koliko ja vidim ...
 
Nije to sinko bilo ironično.
Vi ste sad grad No 1,ne nože to svako da priušti.
Gledaj to globalno a ne lokalno.

A ti ako ne voliš narodno - stavi sluške u uši ,i pusti Whitesnake, -
ali u svakom slučaju idji medju ljude pa ionako se nigde ništa dešava,bar gledaj mlade devojčice...
 
Nije to sinko bilo ironično.
Vi ste sad grad No 1,ne nože to svako da priušti.
Gledaj to globalno a ne lokalno.

A ti ako ne voliš narodno - stavi sluške u uši ,i pusti Whitesnake, -
ali u svakom slučaju idji medju ljude pa ionako se nigde ništa dešava,bar gledaj mlade devojčice...

I ja sam iz Lazarevca. A sto se tice Cece- jos jedan lopovluk opstine naocigled svih gradjana. z:hm:
 
Nije to sinko bilo ironično.
Vi ste sad grad No 1,ne nože to svako da priušti.
Gledaj to globalno a ne lokalno.

A ti ako ne voliš narodno - stavi sluške u uši ,i pusti Whitesnake, -
ali u svakom slučaju idji medju ljude pa ionako se nigde ništa dešava,bar gledaj mlade devojčice...

Ne volim narodno ali poštujem!Ali narodno,ono pravo a ne ovaj šljam sa Pinka!A to da se nigde ništa ne dešava nije tačno...mislim,zavisi kako za koga!Što se mene tiče u Lazarevcu se realno i ne dešava ništa...ali dobro,promeniće se nešto valjda,a ima i drugih i većih mesta gde i ima nekih dešavanja!Napr. Novi Sad...itd!A među ljude idem naravno,ne sedim ja od 00-24 h za kompom...samo ne idem među sve ljude i u sve mase,nego samo tamo gde se ja osećam lepo,uži krug meni dragih ljudi i to je to!Što se mladih devojčica tiče,gledam ne brini...mislim ne može čovek da ih ne gleda kad se onako doteraju i na temperaturi od - 15 izađu u nekom dopičnjaku :),to ne možeš da ne vidiš,realno...pa sve i da se trudiš da ne vidiš :)
 

Back
Top