PEČE ME DOK MOKRIM VEĆ DVE GODINE!!!

Pogledaj rezultate ankete: 10

Glasova
0. Ne možete glasati na ovu anketu
  • AA

0 0%
  • AA

0 0%
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: PEČE ME DOK MOKRIM VEĆ DVE GODINE!!!

Nov član
    Učlanjen
    21.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano PEČE ME DOK MOKRIM VEĆ DVE GODINE!!!

POTREBNA MI JE POMOĆ
    ZOVEM SE MIRKO 22 GOD. I IMAM SLEDEĆE TEGOBE.

U SEPTEMBRU 2005 GODINE SAM OSETIO TEGOBE U PREDELU GENITALIJA U VIDU KAO NEKE TEŽINE ILI JEZE U PENISU I GENITALIJAMA.URADIO SAM TESTOVE I BIO POZITIVAN NA: CHLAMYDIU TRACHOMATS I UREAPLASMU. PIO SAM LEKOVE I TE BAKTERIJE VISE NEMAM JER SAM RADIO TESTOVE VERUJTE MI BEZBROJ PUTA. MEĐUTIM TU POČINJEM DA OSEĆAM DA ME PEČE DOK MOKRIM I TU TEGOBU IMAM I DAN DANAS.
    POŠTO MI JE DOKTOR REKAO ’’DA ĆE TO DA PROĐE SAMO OD SEBE ‘’ NEKIH GODINU I PO NISAM NIŠTA RADIO DOK NISAM OTIŠAO KOD NOVOG DOKTORA (PRIVATNIKA) KOD KOGA SE I DO DANAS LEČIM.
    RADILI SMO TESTOVE NA : HLAMIDIJU, MIKOPLAZMU, UREAPLAZMU, TRIHOMONA, BAKT. KULTURA BRISA URETRE, KULTURA NA GLJIVICE, BAKT. KULTURA EJAKULA, KULTURA NA GLJIVICE, HERPEKS,URIN, I SVE JE NEGATIVNO, DO SKORO POŠTO SMO PROMENILI LABORATORIJU I PRONAŠLI E.COLI, PIO SAM LEKOVE I PRIMAO INEKCIJE I IZLEČIO. JEDNO VREME SAM PIO I LEKOVE PROTIV UPALE VALJDA, JER MI JE URIN ‘’ IMAO DOSTA SLUZI I IMAO LKCI 12-16’’.
    SAD JE SVE TO NEGATIVNO A JA I DALJE IMAM VELIKI PROBLEM U VIDU PEČENJA DOK MOKRIM I ČINI MI SE DA SAM VIDEO SLUZ IZ MOKRAĆNOG KANALA. DOKTOR MI KAŽE DA MI SAD MOŽE POMOĆI SAMO NEKI NEMAČKI LEK I SAD ČEKAMO ODGOVOR NA MAIL OD NEMACA KAKO SE SAD TAJ LEK ZOVE.
    MENE OVO ČEKANJE UBIJA A I DALJE IMAM TEGOBE U VIDU PEČENJA. MOLIM VAS DA MI POMOGNETE POŠTO OVO VEĆ JAKO DUGO TRAJE I JA BI TREBAO DA PUTUJEM U INOSTRANSTBO ZA NEKIH 40 DANA NA 5 MESECI I BOJIM SE DA SE OVO NE REŠI DO TADA. POMOZITE AKO MOŽETE POSTAJEM OČAJAN.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: PEČE ME DOK MOKRIM VEĆ DVE GODINE!!!

Mirko, ti nisi procitao pravila Krstarice pre nego sto si se registrovao? Prvih 10 postova se posebno odobrava, strpljenja malo.
    I Iskljuci taj caps lock!
    Sto se tvojih tegoba tice, da li si radio ultrazvuk bubrega?

Nov član
    Učlanjen
    21.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Da, radio sam ultrazvuk bubrega i mokraćnih kanala, i sve je u redu, to sam zaboravio da vam kažem!!! Kažite mi pošto sam primetio da mi curi neka providna tečnost iz mok. kanala a nisam siguran da li je to sperma ili nešto drugo, jel mi možete kazati šta to može biti i kako da znam da li je sperma ili ne?
    Izvinite što nisam pročitao pravila skroz sam sluđen tako da nisam obraćao pažnju!!!

Početnik
    Učlanjen
    25.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mirkom86 Pogledaj poruku
    Da, radio sam ultrazvuk bubrega i mokraćnih kanala, i sve je u redu, to sam zaboravio da vam kažem!!! Kažite mi pošto sam primetio da mi curi neka providna tečnost iz mok. kanala a nisam siguran da li je to sperma ili nešto drugo, jel mi možete kazati šta to može biti i kako da znam da li je sperma ili ne?
    Izvinite što nisam pročitao pravila skroz sam sluđen tako da nisam obraćao pažnju!!!
    Trenutno, samo jedan savet: treba da uzimas dovoljno tecnosti dnevno (najmanje 4 case vode; izbegavaj kafu i pica sa kafeinom; alkohol, kao i jako zacinjena i ljuta jela).
    Poslednji put ažurirao/la dr : 04.05.2008. u 10:22

Početnik
    Učlanjen
    05.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Bryce Pogledaj poruku
    Trenutno, samo jedan savet: treba da uzimas dovoljno tecnosti dnevno (najmanje 4 case vode; izbegavaj kafu i pica sa kafeinom; alkohol, kao i jako zacinjena i ljuta jela).
    Sto vise vode to bolje pij min. 2l vode

Nov član
    Učlanjen
    21.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Hvala vam na pomoći!!!!
    Išao sam kod svog urologa, i rekao mi je da imam hronočno upalne procese(rekao mi je da se stvorila rana tokom dugog procesa koji sam prošao), i preporičio mi je neke dve kreme koje se ne proizvode u Srbiji, tako da čekam neku kremu iz Nemačke( Uro stillison)!!!!

Početnik
    Učlanjen
    25.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

P.S. S obzirom da putujes u inostranstvo, zamoli tvog lekara da napise na engleskom (nasi lekari odlicno pisu i govore engleski) kratak opis toke bolesti, i uz to zamoli za kopije svih ostalih nalaza (naravno, treba ti prevod od strane prevodioca), pa kad odes u inostranstvo, ukoliko ti zatreba lekarski savet u vezi gore pomenutog problema, imaces sve vazne papire uz sebe.

Iskusan Zefirra (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mirkom86 Pogledaj poruku
    POTREBNA MI JE POMOĆ
    ZOVEM SE MIRKO 22 GOD. I IMAM SLEDEĆE TEGOBE.
    RADILI SMO TESTOVE NA : HLAMIDIJU, MIKOPLAZMU, UREAPLAZMU, TRIHOMONA, BAKT. KULTURA BRISA URETRE, KULTURA NA GLJIVICE, BAKT. KULTURA EJAKULA, KULTURA NA GLJIVICE, HERPEKS,URIN, I SVE JE NEGATIVNO, DO SKORO POŠTO SMO PROMENILI LABORATORIJU I PRONAŠLI E.COLI, PIO SAM LEKOVE I PRIMAO INEKCIJE I IZLEČIO. JEDNO VREME SAM PIO I LEKOVE PROTIV UPALE VALJDA, JER MI JE URIN ‘’ IMAO DOSTA SLUZI I IMAO LKCI 12-16’’.
    Ovo me tako tako nervira , uzasava... mislim da treba krenuti sa tuzbama i pozatvarati gomilu tih privatnih mikrobioloshkih laboratorija.
    Meni su nashli enterobacter u mokraci 10 na 6 koncentracija urinokultura , a na obicnoj analizi urina uzetoj s istog uzorka pishe NEMA BAKTERIJA. A ja nisam imala nikakve tegobe.

Inace i mene interesuje neka preventiva urinarnih infekcija , posto mi se stalno vracaju.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

O preventivi na temi o e.coli.
    Pozdrav!

Početnik
    Učlanjen
    25.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

@ Zefirra

Nakon proveravanja navedene teme E. coli, kao i to da se saveti na toj strani odnose uglavnom na decije tegobe, evo jos par dodatnih saveta uz savete na E. coli strani, a u vezi urinarnih infekcija:
    s obzirom na pol (a ne znam i koliko imate godina):

veoma je vazno da se dobro izmokrite svaki put, a pogotovo uvece. To podrazumeva da kad ste se izmokrili ostanete da sedite na solji jos par minuta (ali zaista par minuta) i pokusate da se izmokrite jos malo - stos je u tome da se besika isprazni do kraja, a svi mi uvek malo zurimo kad mokrimo

kad se brisete posle velike ili male nuzde, brisite se papirom od nazad ka napred - u analnoj regiji uvek postoje bakterije koje ukoliko se brisete obrnuto lako mogu da dodju do otvora mokracne besike, pogotovo kod zena

za brisanje posle tusiranja, nemojte da koristite jedan isti peskir, nego se u arei oko vulve obrisite sa toalet papirom

ukoliko imate seksualne odnose, posle odnosa obavezno se izmokrite i operite sa blagim sapunom, ali samo spolja

savetujte se sa vasim lekarom da li ste kandidat za vakcinu protiv E. coli (proizvodi se u jednoj nasoj zdravstvenoj ustanovi), i naravno da li vam trebaju dodatne pretrage

probajte da vam ovi saveti udju u rutinu, s obzirom da su provereni (treba otprilike 1-2 meseca da udjete u rutinu)

ako ste zena u menopauzi javite se vasem ginekologu, jer u menopauzi je to cest problem (zbog smanjenog lucenja zenskih hormona, mokracni kanal i vaigna postaju "suvlji" i to cini uslove za rast bakterija vrlo povoljnim)

Početnik
    Učlanjen
    10.11.2008.
    Reputaciona moć
    0

Mirko , verovatno si resio svoj problem , a ako nisi , hteo sam da ti kazem da takve probleme moze da proizvede i prostata i taj sekret koji si imao je iz nje. Taj upalni proces ne mora biti izazvan bakterijama i virusima vec moze da bude izazvan hormonskim neskladom u organizmu na koji prostata reaguje kao zlezda.

Moj predlog ti je, ako nisi resio svoj problem, da proveris hormonski status .

Početnik
    Učlanjen
    10.11.2008.
    Reputaciona moć
    0

i da zaboravio sam da jos napisem, posto imas 22 godine , imas povecane seksualne potrebe . Ako ga ne praktikujes redovno (aj mozda je sad malo degutantno , pa moze da ti bude neprijatno ) moze da dovede do takvih hormonskih upala prostate.

Slične teme

1. Pece Me Penis,Kao da sam se posekao
    Autor technotronic u forumu Zdravlje
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 19.11.2008., 19:56
  2. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 29.01.2007., 12:56
  3. RIBE U MOKRIM MAJCAMA
    Autor lepa brena u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.01.2006., 03:22

Pravila za slanje poruka