O cemu razgovarati sa devojkom...

Ako se vi stvarno jedno drugom dopadate, ako ima "hemije" onda ce biti i spontanosti i razgovor ce ici sam od sebe...
A ako pocnes unapred da smisljas taktike, izmisljas teme i u glavi smisljas recenice na kraju nista nece ispasti onako kako ti to zelis, zato ti je moj savet da se opustis, i skupis svu svoju pozitivnu energiju. To je sve sto ti je potrebno. Sve ostalo dodje samo od sebe. Veruj mi.
 
...I sad o cemu pricati? Posebno ako je devojka cutljiva, a sve su uglavnom (osim ako nisu pijane, a tada je i nemoguce razgovarati :smile:).

Obicno kada smo sa drustvom koje dugo poznajemo pricamo o nasim "internim" stvarima, starim dogodovstinama, eventualno poslu/fakultetu itd...Medjutim sve ovo naravno ne pije vodu kada treba pricati sa nekim potpuno nepoznatim
ona je cutljiva iz istog razloga iz kog ti otvaras ovu temu...
svi su nekad bili nepoznati (naravno, nejcesce si ih upoznavao jer je spolja situacija bila pogodna - isti razred u skoli, zajednicki treninzi ili hobiji, itd).
pokusaj da nadjes dodirnu tacku izmedju tebe i nje - jednostavno pricaj o svojim interesovanjima i ispituj je o njenim... pa ce neka tema vec da iskrsne.
 
Na temu prilazenja devojkama u kaficu je pisano vec dosta na ovom forumu i mislim da to vise nikome ne predstavlja problem, medjutim sada sledi drugo pitanje...
Sta posle prilazenja? 8)
Prisli smo, servirali neku smesnu pricicu, iskazali zelju da se bolje upoznamo...I sad o cemu pricati? Posebno ako je devojka cutljiva, a sve su uglavnom (osim ako nisu pijane, a tada je i nemoguce razgovarati :smile:).

Obicno kada smo sa drustvom koje dugo poznajemo pricamo o nasim "internim" stvarima, starim dogodovstinama, eventualno poslu/fakultetu itd...Medjutim sve ovo naravno ne pije vodu kada treba pricati sa nekim potpuno nepoznatim, pogotovu devojkom koja nam se svidja i jos u kaficu gde je muzika preglasna, bilo kakav "ozbiljniji" razgovor otpada...

Kako onda saznati kakva je, cime se bavi, sta voli, sta ne...Uopste sve ono sto nas zanima o nekoj osobi...:confused:

ko sto rekoh pali na tinejdzere ovo je pdf savremeni MUSKARAC !
 
Ne rezumem cemu frka...budes to sto jesi, spontano pridjes, spontano nastavis pricu...bezveze je uopste planirati razgovor unapred...mozda "sastavis" u glavi par ideja, smernica ( na koji nacin ces da pridjes i zapocnes razgovor )...ostalo bi trebalo da "tece" samo od sebe...

Ne znam...ja se ponasam manje vise prema svima jednako...budem to sto jesam, opustena, spontana...i bude mi frka, jer muskarci ( cak i odrasli - sto je u neku ruku iznenadjujuce ) cesto to pogresno protumace...pa misle kao da sam zainteresovana i onda navaljuju, smaraju...a ja u sustini nisam zainteresovana ..

Mislim da mnogi pogresno tumace ponasanje osobe koja im se svidja...treba stvari razraditi u glavi, biti umeren a ne srljati glavom kroz zid...i onda citas na Krstarici...bila je zainteresovana, bilo nam je fantasticno a sad me je ostavila...i onda kukaju...:roll:
 
pa da si iole zanimljiv bio kad ste se i upznali...brzo bi te ta izvukla iz te guzhve...ali brate..ijok..nesi...mora da si muvao neq klinkicu koja ni ona sama ne zna da li si je ti muvao ili si joj prishao da privukao pazhnju njenoj drugarici..ili si je brate smorio.......
 
Ne rezumem cemu frka...budes to sto jesi, spontano pridjes, spontano nastavis pricu...bezveze je uopste planirati razgovor unapred...mozda "sastavis" u glavi par ideja, smernica ( na koji nacin ces da pridjes i zapocnes razgovor )...ostalo bi trebalo da "tece" samo od sebe...

Ne znam...ja se ponasam manje vise prema svima jednako...budem to sto jesam, opustena, spontana...i bude mi frka, jer muskarci ( cak i odrasli - sto je u neku ruku iznenadjujuce ) cesto to pogresno protumace...pa misle kao da sam zainteresovana i onda navaljuju, smaraju...a ja u sustini nisam zainteresovana ..

Mislim da mnogi pogresno tumace ponasanje osobe koja im se svidja...treba stvari razraditi u glavi, biti umeren a ne srljati glavom kroz zid...i onda citas na Krstarici...bila je zainteresovana, bilo nam je fantasticno a sad me je ostavila...i onda kukaju...:roll:

Pa da al ti ne prilazis muskarcima ?
Jesi li ikada prisla muskarcu.
a)direktno
b)indirektno (ali ne da pitas standardno "Da li imas cigaretu",i da onda on preuzme in icijativu vec da ti preuzmes inicijativu).

Verujem da nemas iskustva sa preuzimanjem inicijative(i odgovornosti),to nije bas lako.
Lako je za 1% muskaraca
 
Na temu prilazenja devojkama u kaficu je pisano vec dosta na ovom forumu i mislim da to vise nikome ne predstavlja problem, medjutim sada sledi drugo pitanje...
Sta posle prilazenja? 8)
Prisli smo, servirali neku smesnu pricicu, iskazali zelju da se bolje upoznamo...I sad o cemu pricati? Posebno ako je devojka cutljiva, a sve su uglavnom (osim ako nisu pijane, a tada je i nemoguce razgovarati :smile:).

Obicno kada smo sa drustvom koje dugo poznajemo pricamo o nasim "internim" stvarima, starim dogodovstinama, eventualno poslu/fakultetu itd...Medjutim sve ovo naravno ne pije vodu kada treba pricati sa nekim potpuno nepoznatim, pogotovu devojkom koja nam se svidja i jos u kaficu gde je muzika preglasna, bilo kakav "ozbiljniji" razgovor otpada...

Kako onda saznati kakva je, cime se bavi, sta voli, sta ne...Uopste sve ono sto nas zanima o nekoj osobi...:confused:
Joj molim te nemoj toliko da mozgaš o tim stvarima, deprimiraš me. Koliko imaš godina i šta si u horoskopu?

Njoj će biti lepo ako je tebi lepo. Smajli fejs i šarmantno lice, ako ti je dobro i ako se zabavljaš, i ako si yebeno spontan biće i njoj lepo, ako je makar senka proseka. Nećeš je kresnuti, pa šta? Zabavi se..... Šta, ipak ćeš je kresnuti? Yey :roll:
 
Na temu prilazenja devojkama u kaficu je pisano vec dosta na ovom forumu i mislim da to vise nikome ne predstavlja problem, medjutim sada sledi drugo pitanje...
Sta posle prilazenja? 8)
Prisli smo, servirali neku smesnu pricicu, iskazali zelju da se bolje upoznamo...I sad o cemu pricati? Posebno ako je devojka cutljiva, a sve su uglavnom (osim ako nisu pijane, a tada je i nemoguce razgovarati :smile:).

Obicno kada smo sa drustvom koje dugo poznajemo pricamo o nasim "internim" stvarima, starim dogodovstinama, eventualno poslu/fakultetu itd...Medjutim sve ovo naravno ne pije vodu kada treba pricati sa nekim potpuno nepoznatim, pogotovu devojkom koja nam se svidja i jos u kaficu gde je muzika preglasna, bilo kakav "ozbiljniji" razgovor otpada...

Kako onda saznati kakva je, cime se bavi, sta voli, sta ne...Uopste sve ono sto nas zanima o nekoj osobi...:confused:

Немој смишљати унапред било какве теме за разговор, јер ће испасти глупо и извештачено.

Е сад, да си од оних типова који лако стичу нова познанства и којима увек на памет падне одговарајућа прича или одговарајуће речи, овако нешто не би ни питао, тако да то елиминишемо. Ако се девојци допадаш, сама ће преузети иницијативу за разговор ако види да си запео. А ако си баш сигуран да јој се допадаш, а да је стидљива и ћутљива, и опет не знаш о чему да причаш - већ си сам себи одговорио у последњој реченици: питај је чиме се бави, какве филмове воли, која места за изласке, шта ради у слободно време и "уопште све што те занима о тој особи".
 
Na temu prilazenja devojkama u kaficu je pisano vec dosta na ovom forumu i mislim da to vise nikome ne predstavlja problem, medjutim sada sledi drugo pitanje...
Sta posle prilazenja? 8)
Prisli smo, servirali neku smesnu pricicu, iskazali zelju da se bolje upoznamo...I sad o cemu pricati? Posebno ako je devojka cutljiva, a sve su uglavnom (osim ako nisu pijane, a tada je i nemoguce razgovarati :smile:).

Obicno kada smo sa drustvom koje dugo poznajemo pricamo o nasim "internim" stvarima, starim dogodovstinama, eventualno poslu/fakultetu itd...Medjutim sve ovo naravno ne pije vodu kada treba pricati sa nekim potpuno nepoznatim, pogotovu devojkom koja nam se svidja i jos u kaficu gde je muzika preglasna, bilo kakav "ozbiljniji" razgovor otpada...

Kako onda saznati kakva je, cime se bavi, sta voli, sta ne...Uopste sve ono sto nas zanima o nekoj osobi...:confused:


Samo ne zapocinji temu o diskriminaciji i podredjenom polozaju djevojaka/zena.....:lol:

Budi to sto jesi...sve dodje na svoje.....:)
 
Jesi li ikada prisla muskarcu?

JOK....

a)direktno
b)indirektno (ali ne da pitas standardno "Da li imas cigaretu",i da onda on preuzme in icijativu vec da ti preuzmes inicijativu).

a) Ne...
b) Ne pusim cigarete..:mrgreen:

Ne jurim muskarce, jure oni mene....staromodna sam po tom pitanju...ne prilazim prva muskarcima ( ali ako bi vec odlucila da pridjem ne bi mi bila frka - ali to sigurno necu.. ).;)

Pretpostavljam da nije lako...ali nije ni neka frka...ne treba previse mudrovati i komplikovati kad je prilazenje devojkama u pitanju...samo opusteno i spontano...pa ne grizu devojke....ako pak neka i ujede, postoje devojke koje laju ali ne ujedaju...:lol:
 
JOK....



a) Ne...
b) Ne pusim cigarete..:mrgreen:

Ne jurim muskarce, jure oni mene....staromodna sam po tom pitanju...ne prilazim prva muskarcima ( ali ako bi vec odlucila da pridjem ne bi mi bila frka - ali to sigurno necu.. ).;)

Pretpostavljam da nije lako...ali nije ni neka frka...ne treba previse mudrovati i komplikovati kad je prilazenje devojkama u pitanju...samo opusteno i spontano...pa ne grizu devojke....ako pak neka i ujede, postoje devojke koje laju ali ne ujedaju...:lol:

Hvala na iskrenom odgovoru :)

Pa da bila bi frka.Jedno je pricati a drugo raditi,ja imam iskustava sa tim.
Ako pokusas prici nekom videces da je jako tesko pogotovo na ulici .I takodje i ako odlucis da prodjes 99% da ces odustati jer ces smisliti neki razlog.Al vidis mozes teoretisato o tome koliko hoces dok ne probas ne vidis koliko stvari mogu a te sprecavaju u tome.

Ja ovde ne pricam o nekom kao Bora nego o prosecnom muskarci i o prosecnoj zeni.
Za prosecnog muskarce je extremno tesko da pridje devojci
 

Back
Top