Najbolji sex

Da li ste voleli osobu sa kojom ste doziveli najbolji sex?

Da li uopste sex zavisi od osecanja prema partneru?

1.da
2.da
I pre nego li otpocne paljba na ovaj odgovor, autor zeli naglasiti da je to tako u njegovom slucaju. I svaciji odgovor na ovu temu ce sasvim sigurno biti individualan, i onda ce tema smorno da se rasiri u beskonacnost jer se necu slagati sa Clickom koji ce da kaze da ce nocas da kresne dve i da ce biti super kres iako ne oseca nista prema njima, sa druge strane (moje) bice mozda PIL a mozda i jos nekolicina, i naravno, bice nam potreban i neutralni posmatrac koji ce svoj doprinos temi iskazivati tako sto ce Peachu objasnjavati nepoznate pojmove.....npr.
 
Da li ste voleli osobu sa kojom ste doziveli najbolji sex?

Da li uopste sex zavisi od osecanja prema partneru?

Sad ne znam sa kojom sam doziveo najbolji sex jer skoro svi uvek budu super, tako da svaka je najbolja na svoj nacin, a koja je tacno najbolja bas i ne znam, nisam se dubokoumno upustio u to pitanje. Al moracu malo da se udubim u to pitanje. :-)

Naravno da sto imas vise osecanja imas i vece motivacije a i nekako ti ta hemija u tebi uzrokuje neku prirodnu milinu pa ti onda sve nekako lakse i lepse, prijatnije.
 
Pa to je normalno, ako si do njega tek tada ti moze stati. Ne znam kako si drugacije mislila?

Sinnke, slatkisu
355300miorfnedq5.gif

ne moras me sada popljuvati
 

Back
Top