XP problem!Hitno!XP poludeo
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: XP problem!Hitno!XP poludeo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano XP problem!Hitno!XP poludeo

Kada gasim racunar non-stop mi izlazi neka ikonica na kojoj pise rundll.exe i u nastavku neke gluposti tipa "end now"...A ranije sam samo isao Start menu-Turn off computer-Turn off i kraj!A sad moram posle toga uvek da potvrdjujem to "end now" da bi krenulo da se gasi!Uzasno me nervira to!To je jedan problem kako da ga se resim. Drugi problem je taj kad hocu da gledam neki kraci spot ili neki insert u Windows Media Player-u gde sam uvek pre tako radio bez problema sad mi je slika naopacke,dok kad pustim taj spot u Winamp-videu slika je najnormalnija,barem juce,a nista nisam cackao!A danas ne mogu da otvorim taj spot ni u jednom ni u drugom,kao da mi nedostaje neki kodek.A imam ih gomilu i sve sam reinstalirao ponovo!Inace u kompu imam oko 6 plejera:na nekom je slika naopacke,na nekom nece da se otvori,samo zvuk je dobar...a postoji neki dan kad je sve ok,nije oduvek tako i to me cudi-cas je dobro cas nije!E sad ovaj treci problem me izludjuje do BESA;naime,kad igram neku igricu da li manju ili neku vecu kostantno mi se desava da igram je tako 5 minuta i ona se odjednom minimizuje u toolbaru(sva sreca da se automatski pauzira)onda kliknem na nju,ona se ponovo vrati,pa posle 5 min sve opet isto!Sta da radim?Ovakve stvari mi se desavaju od kad sam bezuspesno overklokovao komp i sjebao windows.Ali ponovo sam instalirao windows i sve programe reinstalirao ponovo i sve je funkcionisalo dobro 2 nedelje,sad je fazon tipa,jedan dan dobro,jedan dan ne!Sta da fuckin' radim?Odgovarajte! 8)

Veoma poznat Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Podrazumevano Tzar

CWShredder za end now
    pogledaj u tray kada ti je slika okrenuta, ako se pojavi nova ikonica otvori je i podesi kako treba sliku
    oc hmm ne bih rekao da to ima neke veze sa tvojim simptomima

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Kralju ,tj. Tzare aj vidi molim te malko mi pojasni to za CWShreder i u vezi trey-a sta treba da radim.Imam komp oko 6 meseci i kapiram dosta stvari ali ipak neki izrazi mi bas i ne znace puno...Aj odgovori mi i za ovaj moj problem za igricu ako mislis da znas u cemu je problem...Hvala. :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Izgleda da cu morati da formatiram HDD,sad ne mogu ni da menjam jezik EN u SR na toolbaru.Nece pa nece!Sta je bre ovo odjednom,2 nedelje sve ok,a sad se PC tripuje!A isto i pocelo da mi se desava onaj rad kad otvorim neki program iz cista mira u sred rada mi kaze:"This program is not responding and need to close!"I to mi uradi sa nekim programom sa kojim nikad nisam imao problema!

Obećava
    Učlanjen
    24.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Prijatelju Windows je Windows. Ja instaliram Windows na svakih nedelju dana, pa opet isto ****. Mislio sam da pređem na Linux, ali... Probaj BS Player ili MV2 i ništa više. Na Digital CD januar 2004 imaš K-Lite codec pack-instaliraj ima dosta kodeka... Kuliraj!

cmarket
    Guest

Podrazumevano

instaliraj butabilan xp profesional sp1
    i neces vise imati problema.nabavi jos norton 2004 i brigama je kraj.
    instaliraj i diskret X 9.0

Obećava
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: XP problem!Hitno!XP poludeo

Citat Original postavio VoXman
    ...a postoji neki dan kad je sve ok
    Pa to zbog promene vremena. Nesto zaladilo u poslednje vreme pa ti se koci komp, baguje

Nego, prijatelju, slusaj ti sad savet

Imas XP...Za pocetak pogledaj da li imas Service Pack 1.To mozes videti tako sto ces ici desnim dugmetom na My Computer->Properties i na toj prvoj strani prozora videti unutar odeljka System

Drugo. Ako ti je instaliran SP1, vreme ti je za updatove, crackove, patch-eve. Odmah otidi na Microsoftov sajt za update Windows-a. Meni Tools u Internet Exploreru, zatim Windows Update. Pretrazivac ce automatski otici na sajt. Videces jednu opciju <Scan> . Pritisni to, i zatim otidi u odeljak Critical Updates i postaraj se da sve to skines i instaliras klikom na <Review and Install updates, tako nesto>

E...kad to sve odradis (Pod uslovom da imas instaliran Service Pack 01 , ako ne , prvo to nabavi od nekog prijatelja) onda instaliraj redom , kao sto neko rece, BS Player 1.0 najmanje, DirectX 9.1b, i ima komp da ti radi ko zver...

Ako negde zapne pri ovom reci. U svakom slucaju ovaj update Windows-a koji budes radio nikako ne moze da ti steti tako da ga odradi...

Pozdrav
    Iv@n

p.s.Sto se tice Language Bar-a , probaj desnim klikom na Taskbar->Toolbars->Language Bar da ga iskljucis, pa ukljucis opet. To nekad oce da ga ozivi. Meni je bar uspelo.

DIOGEN
    Guest

Podrazumevano XP problem! HITNO! XP poludeo

Nije XP poludeo on trazi SP1 DX9 i sve kriticne i neke siguronosne UPDATE microsofta.
    Kada sve to po redu instaliras radice kao svajcarski sat!
    Neznam zasto je to MICROSOFT tako namestio verovatno zbog piraterije a i da uvek zavisis od njega.
    Ovako uradjen XP je ubedljivo najbolji OS do sada, covek pre mene ti je lepo napisao I TO JE TO!

Slične teme

1. HITNO HITNO Problem sa BIOS-om i maticnom
    Autor chichko u forumu Hardver
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 13.11.2006., 00:06
  2. POLUDEO MIS
    Autor dejance u forumu Hardver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.03.2006., 21:19
  3. Upomoc! Kasetofon poludeo!
    Autor japur u forumu Muzika
    Odgovora: 1