Da li uzivate u tusiranju sa voljenom osobom?

Uzivam u svakom trenutku sa njim!
Ali, kada i tus kabina mi nisu prijatne lokacije za sex.............mnogo to bolje izgleda na filmu, nego kada sam ja pokusala da to primijenim.................klizavo, svake druge sekunde se laktom, koljenom ili nekim drugim dijelom tijela udari u ivicu........bezveze.........mada, nije lose kao uvod, zagrijavanje za nesto vise na nekom drugom mjestu............
 
Uzivam u svakom trenutku sa njim!
Ali, kada i tus kabina mi nisu prijatne lokacije za sex.............mnogo to bolje izgleda na filmu, nego kada sam ja pokusala da to primijenim.................klizavo, svake druge sekunde se laktom, koljenom ili nekim drugim dijelom tijela udari u ivicu........bezveze.........mada, nije lose kao uvod, zagrijavanje za nesto vise na nekom drugom mjestu............
Pa ebote imate valjda da se drzite za rukohvat za tus. A ako napunite kadu onda se samo cimate napred nazad u "bestezinskom stanju" Sta je tu problem? Jos ako ima pene napravis dedamrazicu od nje. :lol: Mislim da je bas draz onako jednom u sto godina cisto malo za promenu.
 
Pa ebote imate valjda da se drzite za rukohvat za tus. A ako napunite kadu onda se samo cimate napred nazad u "bestezinskom stanju" Sta je tu problem? Jos ako ima pene napravis dedamrazicu od nje. :lol: Mislim da je bas draz onako jednom u sto godina cisto malo za promenu.

Lako je tebi pricati kada ti prija, meni nije bilo bas laganica.................valjda sam ocekivala da cu moci vise stvari odraditi, a ne samo to naprijed nazad:D............
Kada nije za sex, ali jeste za zagrijavanje, kao sto i rekoh maloprije.....mazenje, igranje...a za sex nesto sto ne sputava pokrete.........
 
Kao prvo nisam perverzan..a do tvojega ne bih ni daljinskim.

Do mene, ili bilo cega sto ima veze sa mnom ne moras dolaziti, niti te neko zove............
Samo, tvoji komentari, kojima se ubacis da bi naveo kako je neko smor, nemastovit, dosadan, ili sta vec, su bas ruzni i nepotrebni.............kazi sta mislis, ali zar moras da komentarises nekoga o kome pojma nemas.............
 

Back
Top