Omar Bin Laden - "Napravili su kopiju mog oca"

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Bin Ladenov sin izjavio za drzavnu belgijsku televiziju ni jednom recju ne spominjuci ko bi to mogli biti "oni". Jos kaze da oca nije video od 2000 kada ga je ovaj blagoslovio u jednom kampu u Avganistanu. A egipatska stampa je jos decembra 2001. objavila da je Bin Laden umro usled komplikacija sa bubrezima ( bio je tezak bubrezni bolesnik na dijalizi ) i dijabetisom

http://www.infowars.com/?p=1596

Nema sumnje da je ili mrtav ili se smeje negde iz staba CIA dok gleda svog dvojnika kako zastrasuje neduzne male poreske obveznike:( na zapadu.
 
Bin Ladenov sin izjavio za drzavnu belgijsku televiziju ni jednom recju ne spominjuci ko bi to mogli biti "oni". Jos kaze da oca nije video od 2000 kada ga je ovaj blagoslovio u jednom kampu u Avganistanu. A egipatska stampa je jos decembra 2001. objavila da je Bin Laden umro usled komplikacija sa bubrezima ( bio je tezak bubrezni bolesnik na dijalizi ) i dijabetisom

http://www.infowars.com/?p=1596

Nema sumnje da je ili mrtav ili se smeje negde iz staba CIA dok gleda svog dvojnika kako zastrasuje neduzne male poreske obveznike:( na zapadu.

Amere treba umlatiti,samo tako!!!
 
Ma to je sve zidovska zavera, Bin Laden se u stvari zove Slomo Goldblum. A i mrtav je. Sve je to jedna velika laz, i politika i sve sto pise u vestima itd, maslo cionskih mudraca i trilateralne komisije.

OK, zajebavaš li me ili si ozbiljan? Mislim, nije ti fino da tako trpaš jaranu :lol: .
Upravo zbog svega toga i ne želim da znam više...
 
Ma smara to brate.

Sve nesto kao "znaju" - te 9/11 ja namesten, te to su bile tempirane bombe, minirani temelji, nuklearni udar, te te ne znam kakav NLO je udario u Pentagon, te ni jedan Jevrejin nije poginuo u WTC, te Bin Laden radi za Lengli, masonerija, bilderberg, Hans van den Bruk...

Ko god pocne nesto na tu temu nije cist.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Pa dobro, ako ćemo iskreno, ni sama priča nije čista. Ipak, zvanična verzija mi je i verovatnija i draža od teorija zavere.
 
Mislim da je čovek stvarno mrtav odavno i da CIA samo koristi njegov lik i glas,kako bi imali nekog povoda da bombarduju Avganistan,Irak,Pakistan i ostale u regionu...Pa imajmo razumevanja za Amere,pa njihova vojna industrija mora da radi,jer ako ne bi ratovali njihove bi se fabrike zatvorile...Setite se samo njihovih laži u Vijetnamu...
 
Sta nije cisto? Izyebali ih Arapi kao mlade majmune i opalili im samarcinu kakvu nisu dobili od Perl Harbura.

I opet ce.
Nije mi čista ta njihova igra mačke i miša koja traje skoro deceniju. Za jedan šamar koji su Arapi mlatnuli Amerima (a mlatnuli su majstorski), Ameri su njima ucrvenili lice i još ga crvene.
Mislim da je čovek stvarno mrtav odavno i da CIA samo koristi njegov lik i glas,kako bi imali nekog povoda da bombarduju Avganistan,Irak,Pakistan i ostale u regionu...Pa imajmo razumevanja za Amere,pa njihova vojna industrija mora da radi,jer ako ne bi ratovali njihove bi se fabrike zatvorile...Setite se samo njihovih laži u Vijetnamu...

Znam da to pričaš kako bi poistovetio čitav istok od Palestine do Indije, ali pominjanje Pakistana u tom kontekstu je nepoznavanje osnovnh svetskih odnosa moći i diplomatije.
 
Ne, Bin Laden i 20 pecinskih ljudi sa kuranom u jednoj i skalpelima u drugoj ruci su oduvali kule bliznakinje i proleteli kroz PENTAGON uz logisticku podrsku Alaha.

Poenta je što se ne radi o 20 pećinskih ljudi.
Čisto poređenja radi, pre mesec dana se gomila Greenpeace aktivista probila na Heathrow da bi okačili transparente. Taj aerodrom je smatran za najčuvaniji ako ne na svetu, sigurno u Evropi.
 
Bin Ladenov sin izjavio za drzavnu belgijsku televiziju ni jednom recju ne spominjuci ko bi to mogli biti "oni". Jos kaze da oca nije video od 2000 kada ga je ovaj blagoslovio u jednom kampu u Avganistanu. A egipatska stampa je jos decembra 2001. objavila da je Bin Laden umro usled komplikacija sa bubrezima ( bio je tezak bubrezni bolesnik na dijalizi ) i dijabetisom

http://www.infowars.com/?p=1596

Nema sumnje da je ili mrtav ili se smeje negde iz staba CIA dok gleda svog dvojnika kako zastrasuje neduzne male poreske obveznike:( na zapadu.

i na balkanu.hrvatsku, albaniju a uskoro i makedoniju
 
Vrlo konstruktivan odgovor kolega. Sad si mi sjajno izložio svoje stajalište i sve mi je jasno.
To što ima logike ne znači da verujem. To je bila moja poenta zvekane, a ti se ismijavaj do mile volje i veruj u vile.

Ne verujes ali ti izgleda verovatnija. Imam konkretnu temu o 9/11 i tamo sam pisao dosta tako da nemam bas nerava da se nadmudrujem sa tobom i tebi slicnima i na ovoj.Imas odgovor na tvoje pitanje tamo, pa izvoli...
 

Back
Top