Baronisanje
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Baronisanje

Primećen član
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Baronisanje

Da li mrzite kada vashi drugovi baronishu?E ja to tako mrzim al ae okay mi u umerenim kolicinama ali danas brate shto sam prichao sa drugom nismo se videli god dana tako kao pricha on ishao ulicom i samo ispred njega 5 zandara kao krecu na njega on se okrece iza,iza njega josh 5 i krenuo on da ih bije kao fenski gadjao ih bakljom isprebijao kao 3 murkana i posle pobegao...

Onda jedan mi prichao da se zna ima 15 godina kao ***** vishe od 15 puta i sve razlicite ribe...Gledao je mnogo americhke filmove...Dolazi on uvodi je u kucu baca ranac krenuo da rushi sve pred sobom,onda tu je svashta na*****o...Onda kao drugi put u skoli ***** za vreme velikog odmora.Ulazi nastavnica i pita ga kao "Shta radite to?"a on satro kao odgovori "Ma nishta evo ***** je,izlazi napolje".

Onda jedan 16 godina kao kara mu ima 35cm omfg....Pa jel je on debil da neko u to poveruje??

A to za pegle imam toliko tih pricica pa je jedan rekao prepeglao 5 zandara i onda morao d a ih vozi do bolnice kolima

Shta mislite o tom baronisanju,i ako imate neke zanimljive pricice slobodno iznesite da se malo smejemo

Primećen član don_angella (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: Baronisanje

to ti se u bg desava svaki dan po 50 puta,ne secam se vise tih pricica koliko ih je bilo

Domaćin TEA_93 (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    75

OOOOOOO brate toga koliko hocesh....obichno hvalisanje i hvalisanje i hvalisanje....i uvek ih provalimo....i oni nikako da prestanu....al' takvi su neki ljudi jb.g ....

Veoma poznat Avetinja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

pa ni chuck norris im nije ravan

Ističe se milenche94 (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

uf brate, đe me pogodi..
    to je nešto što najviše mrzim...
    imam jednu drugaricu u odjeljenju, ona je debela, ima krive debele noge, šklempava je, i ružna.. i sad, ona meni počne da priča kako izlazi sa jednim momkom, pokazala mi sliku, momak visok ko ja, riba i po, i ona priča kako oni izlaze ovo ono, kako se ona njemu sviđa, ali su raskinuli jer je on previše zaljubljen u nju, a ona to ne može da podnese pa mi onda priča da izlazi sa nekim iz osmog, mali baš sladak i ona priča kako je on rekao da se ona njemu oduvijek sviđala samo nije smio da joj priđe jer se bojao da će ga odbiti, pa to on ne bi mogao preboljeti.. onda priča kako izlazi sa svojim kumom koji joj je priznao da mu se sviđa na slavu i oni su počeli da izlaze i ona je raskinula sa njim jer je tražio da ona spava sa njim onda priča kako izlazi isto sa nekim malim iz osmog, on sladak strašno.. pa je onda izmislila kako joj je priznao nastavnik fizičkog da se ona njemu sviđa.. a on je stariji 10 godina od nje, momak boli glava kako je zgodan..
    počela ona meni juče da priča isto tako nešto i ja sam je ladno pitala: dragana, imaš li ti kakve koristi od toga što mene lažeš...? ona je samo ućutala...
    mislim

Domaćin blackmore95 (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Jao i mi imamo jednu debelu shto je ruzna ko djavo a samo prica kako je bila sa ovim , onim tamo ,onim ovamo . Mnogo se hvalise.

Primećen član Fucker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

...ma takwog baronisanja ima swuda..u al me to nerwira...al najgore kad te naj ortak il ortakinja baronishu...to ne trpim,kazem im swe u lice....

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Mi imamo jednog nazovi frajera u shkoli koji se hvali kako je spavao sa svakom, i jednom je rekao da je spavao sa mojom najboljom drugaricom i pitam je ja jel to istina, a ona sva zabezeknuta.Kada mu je zalepila takvu jednu samarcinu, secham se da mu ishla krv.Kasnije smo saznali da je *****, ali se kao pravi da je neka faca...E koji smor

Učlanjen
    05.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

takwi nakurcheni su najgori!

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Josh kada pocnu da se shire po hodnicima kao da je citava shkola njihova...zapitash se...zashti i mi nememo kontrolu radanja pa da izbegnemo takve idiote....

Učlanjen
    05.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

hehhee.....upraw0 tak0!

Domaćin dale92 (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    79

prave od sebe idiote....

Zainteresovan član Chupka90 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    38

jedna zanimljiva........
    ruzhna "drugarica"..koja po prichama nikada niije ni imala dehka..na slavi se hvalila kako ima nekog frajera,pun love,izvodi je stalno na splavove po bg...stalno joj qpuje stvarcice...prosto je obozhava..pokazhe nam sliq..ali ona sama.exrra frajer,nabildovan,pun kajli oko vrata..prosto pravi lepotan..mi joj kasnije uzmemo fon i privalimo da je slika skinuta sa neta...a te stvarchice shto se hvalila da joj qpuje..ona je sama sebi qpupovala..chak i crvene bukete ruzha...a u bg.nikada nije ni bila osim sa exkurzijom u 6razredu osnovne....posle godinu dana..udala se za seljaka kojeg i keva ne voli osim kada im dodju gosti.....UZHAS

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Ko se hvali taj se kvari...

Zainteresovan član Chupka90 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio BernardBlack Pogledaj poruku
    Ko se hvali taj se kvari...
    ko se hvali taj nije normalan...tachnije prostije recheno je debil,iskonpleksiran kreten i narcis

Učlanjen
    05.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Da,ne poseduje nishta kealitetno u sebi pa mora da baronishe da bi bio cool lik!

Zainteresovan član princess92 (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2007.
    Reputaciona moć
    40

hahahhahahaha e nasmeja me stwarno pa kakwi su ti to ortaci paje mu patka?hehehehe pa koliko morash biti glup da powerujesh u to?naslushala sam se i ja swakakwih prichica ali bash toliko da me je neko lagao,nije=) najzanimljiwije shto sam poslednji put chula da je izbaronisano je od jednog lika iz osnowne koji meni inache dodje do sisa da prostite (ja sam oko 1,76 m) znachi metar i shumska jagodica i pritom lik je 91 god,blago retardiran (ponawljao drugi osnowne) i nikakwog izgleda fazon smuwao jednu od najboljih riba i kao chim su se smuwali ona htela da je k_esne ali on kao nije ali joj je gurnuo celu pesnicu tamo dole hahahahahhaha strashno chime se deca swe bawe

Učlanjen
    05.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

jaooo fuuuj

Iskusan wind_of_change (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2007.
    Pol
    ženski
    Centar za širenje pozitivne energije! =))
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    96

E di me nadjoste!

Uf,ja to slusham svaki dan!
    Neka budala iz mog razreda se na sred chasa dere: E Dejo ja imam 5 cm veci pimpek od Saleta kad je moj spushten a njegov dignut...
    Ili je jedan moj drug gledao u dupe nekoj likushi iz njegovog razreda iz opcheo da hebe klupu a nastavnica da gleda i on nishta..
    Shto se tiche tog hvalisanja...eeee...samo da mi je znati shta postizu time shto lazu...oni se tako hvale,a ja samo klimam glavom i smaram se...neka zive u tom nekom svom svetu,stvarnost im je surova pa su odlutali u snove...

Buduća legenda Transcendental (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

Pitam ja ortaka koji mnogo ***** tako:
    "Jel znash da su one MILKA krave stvarno ljubichaste i da one daju chokoladu?"
    a on: "Ma naravno da znam, pa ja imam kucu tamo, moj burazer igrao za ofku pa mu dali..."
    itd. baronishe josh 15 min.

Primećen član don_angella (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

meni je najjace bilo sedi pre neki dan celo drustvo u parkicu i sa njima neki novi tip koji nije los frajer al se mnogo ku*ci. i ono ja dolazim i cujem da prica da je proslu noc spavao sa nekom i provalim da prica o meni :shock: samo sam ga pitala `i sta je onda bilo!?!` a on ni da bekne. pobegao tip glavom bez obzira...

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Za taj izraz baronisanje nesam čuo...

Početnik [-iReNa-] (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jao...imam jednu drugaricu koja baronishe za sve pare...toliko baronishe da sam razvila skill da je provalim chim krene da baronishe...evo jedne njene prichice...
    Nastala je u tjetjem razredu osnovne shkole.
    Ona, pricha: "Mama me je pustila u 12 uveche da idem da se vozim biciklom iza zgrade kroz shumicu (putitj pored kojeg ima zhbunja, drvetja i mi to zovemo shumica, inache svi je se boje...) i sad vozim se ja tako i vidim nekog choveka kako se drogira u venu...onda je naishla neka starica a chovek je bacio shpric i shpric joj se zabo u chelo."
    toliko o tome

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Citat Original postavio Че Гевара Pogledaj poruku
    Za taj izraz baronisanje nesam čuo...
    Baronisanje je izraz koji ljudi koriste kod izrazavanja nezrelog i pompeznog ponashanja decaka u pubertetu izazvanim povisenim lucenjem testosterona.

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio BernardBlack Pogledaj poruku
    Baronisanje je izraz koji ljudi koriste kod izrazavanja nezrelog i pompeznog ponashanja decaka u pubertetu izazvanim povisenim lucenjem testosterona.
    Aham...skontao Ti hormoni su opasna stvar...Kažu za te klince od 14,15 leta da su hormoni sa nogama,te da ih se devojke trebaju čuvati...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •