HITNO avio karta za Kork
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: HITNO avio karta za Kork

gost!
    Guest

Podrazumevano HITNO avio karta za Kork

Znate li neku turisticku agenciju iz N.sada il Bg. koja je povoljna i ima vezu iz Beograda preko Praga za Irsku (Kork)??!

Guest

Podrazumevano

pa pozovi neku od agencija specijalizovanih za avio-prevoz, i najbolje kod vise njih proveri cene, mogu da budu razlike.Povoljnost agencije nije u tome da ti kartu naplati skuplje ili jeftinije, vec u sposobnosi operatera da pronadje najpovoljniju, najbrzu i najjeftiniju varijantu (posto presedas), a oni iovako dobijaju % od karte od avio kompanije.
    Zavidim ti ako ides u Kork, grad je predivan u oblasti Munster koja je najlepsi deo Iske, kosmopolitski centar i steciste bogatih stranaca, koji se ovde naseljvaju zbog ugodne klime i lepe prirode, a u njemu zivi i cuveni ehgleski glumac Dzeremi Ajrons, u dvorcu iz 15. veka! Toliko, izvini malo na prosirivanju teme.
    p.s. spisak nekih agencija imas registrovan na Krstarici, pa pocni odatle.

gosca!
    Guest

Podrazumevano

fORA je u tome sto ja nisam u Srbiji pa je to malo nezgodno zvat agencije no dobro snacu se nekako.Znas kontaktirala sam dosta agencija preko neta koje imaju web i e-mail al svi su tako zauzeti da jednostavno nemogu odgovorit na postu.
    A sto se tice Irske sta reci bila sam prije tamo,jako lepa zemlja nista vodim i tebe

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Pa pokusaj iz Beograda pa do bilo kog grada u EU, a odatle mozes (ja mislim) rayanair-om ili easyjet-om do Irske.Mislim da ti je to i najjeftinija varijanta...pozdrav i srecan put!

dbk
    Guest

Podrazumevano

idi u Budapest i tamo hvataj neku jeftinu za irsku.Idi odavde za \London,i onda mozes bilo sta naci na last minute za irsku.

Slične teme

1. AVIO karta za USA
    Autor salezv u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 04.05.2010., 21:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •