Dogovor DSS - SRS?

zeksiv

Ističe se
Poruka
2.186
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=19&nav_category=418&nav_id=294754

Dogovor DSS - SRS?
19. april 2008. | 10:30 | Izvor: B92, Blic
Beograd -- Lideri Demokratske stranke Srbije i Srpske radikalne stranke, Vojislav Koštunica i Vojislav Šešelj, potpisali su sporazum o formiranju zajedničke vlade, saznaje Blic.

Prema sporazumu koji je postignut još pre raspisivanja parlamentarnih izbora, DSS- u je zagarantovano mesto premijera, dok će Tomislavu Nikoliću pripasti mesto predsednika Skupštine Srbije. Koštunica i Nikolić, ranije su demantovali spekulacije o postojanju sporazuma između dve stranke.
 
Pa i vreme je bilo da se ljubavnici napokon sretnu. Sada ce i vencanje uskro. Ko ce uzeti prezime drugog ne zna se jos, ali posto imaju ista imena dobicemo dva Vojislava Seselja ili 2 Vojislava Kostunice :mrgreen::lol::lol:
 
Свака опција је боља од уласка ЛДП-а у владу, без обзира да ли се ради о ДС, ДСС или СРС, а и време је да радикали као највећа парламентарна странка преузму одговорност, јер ипак иза њих стоји највећи број грађана.
 
Dogovor DSS - SRS?
19. april 2008. | 10:30 | Izvor: B92, Blic
Beograd -- Lideri Demokratske stranke Srbije i Srpske radikalne stranke, Vojislav Koštunica i Vojislav Šešelj, potpisali su sporazum o formiranju zajedničke vlade, saznaje Blic.

Prema sporazumu koji je postignut još pre raspisivanja parlamentarnih izbora, DSS- u je zagarantovano mesto premijera, dok će Tomislavu Nikoliću pripasti mesto predsednika Skupštine Srbije. Koštunica i Nikolić, ranije su demantovali spekulacije o postojanju sporazuma između dve stranke.

Nema nista za sada od toga ! ! ! :cry:
 
I to što kažeš. Nije mi to palo na pamet, pošto mi takav način zaključivanja poslova nije blizak. Nije mi palo na pamet uopšte. Ja zamišljala da se neko sa nekim sastao, makar.
Pa dobro. Ako je istina, ne iznenađuje me. Odvratno.

Zasto odvratno, to je samo pitanje forme. Bitnja je sustina, a to je da ldp i zuti izvise.
 
Zasto odvratno, to je samo pitanje forme. Bitnja je sustina, a to je da ldp i zuti izvise.

Dobro. Oni su političari i mlate pare tim poslom. Dakle, njihova briga jeste što više novca sebi obezbediti. Zato i mogu da razmišljaju samo da žuti i ldp izvise. ALi koje zadovoljstvo u takvoj konstataciji vidi običan građanin? Zašto je inaćenje zabavno nekome ko se neće direktno omastiti tim dilom? :roll:
 
Dobro. Oni su političari i mlate pare tim poslom. Dakle, njihova briga jeste što više novca sebi obezbediti. Zato i mogu da razmišljaju samo da žuti i ldp izvise. ALi koje zadovoljstvo u takvoj konstataciji vidi običan građanin? Zašto je inaćenje zabavno nekome ko se neće direktno omastiti tim dilom? :roll:

Ne znam. Ja sam zanesenjak i nisam o tome razmisljao. Gledam na program i delovanje stranke. Ne svidjaju mi se razni kolesari i janjusevici, jovanovici...
 
Za radikale i dss Srbi sa Kosova su zamorčići, oni njih iskorišćavaju da bi opstali na vlasti, bez njih to bi bili totalni anonimusi.

Pa koriste Slobin metod. Tako je on isto radio u Hrvatskoj, Bosni i Kosovu. Bojim se da ako se istorija ponavlja mi ne zavrsimo u novom ratu i mislim da ta mogucnost nije tako daleko ako nacionalisticka banda bude vladala Srbijom.
 
Za radikale i dss Srbi sa Kosova su zamorčići, oni njih iskorišćavaju da bi opstali na vlasti, bez njih to bi bili totalni anonimusi.

Da da, verovao bih da je tako da svi gradjani imaju vile, limuzine i bankovne racune poput zutog establismenta, i da su Kosovo i Metohija jedino pitanje gde se izrazava nezadovoljstvo velikog broja ljudi.
 

Back
Top