Veste ruke

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Znaci,juce na slavlju..drugar castio za rodjenje sina mu…I tako krenusmo od 6 posle podne da se ozderavamo..i bilo je tu dosta zanimljivog sveta..i znate vec…kad se tu popije I pojede I krenu razne price,upoznavanja..i kroz razgovor,jezik se zaplice,svasta prica..smejanje..i upoznam ti ja dve cure..jedna ima oko 20 god,a druga oko 35…I sta mislite od koje cure sam uzeo broj fona…heheheheh..trik pitanje…od obe…nista ne prepustam slucaju…no nije to prica koju Vam zelim ispricati…
Do nekih 1jutros smo bili u pivnici,a posle sam otisao solo do jednog kluba….i sretnem ja tamo moju koleginicu sa grncarije,ruke joj se pozlatile,Zoricu…
A Zorica….kad od beztelesne mase,svojim rukama..vesto I strpljivo podigne divnu vazu..za pecenje spremnu..
Muskom delu foruma se sada obracam….gledajte da imate zenu vicnu znanja,vestine,strpljenja I umeca..potrebno je to u pijanim jutrima…i da zna da radi za grncarskim tockom...iskustvo je to..:)
 
ma pusti ga, napio se pa gledao "duha"...
e, kako sam ja taj film voleo... i onaj patrik, sto se u filmu zvao 'sem', cini mi se... k'o pas u 'ja legenda'... elem... ovo me podseti na pricu jednog decka koji se 'hvalio' kako je platio za seks... i, kaze, kad se vratio kuci, bilo mu bzvz jer nije imao kome da se pohvali... i ja ga pitao tu sta mu je trebalo da se nekome pohvali? i cime je, uopste, hteo da se pohvali? i posle su me svi pogledali cudno... kao, ne razumem... al' sam se izvadio na foru da sam pijan... lakse mi nego da se ubedjujem kako to i nije bas prava stvar... cutao sam posle...
 

Back
Top