Shalter Obrisanih ;) :D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Peta W.

Veoma poznat
Poruka
10.036
E ovako :
Ova tema ce biti druga "linija" ...ali...
mislila sam da je pochnemo tako shto cete ovde dati interesantne predloge kako da je nazovemo,a onda kad odaberemo naziv ja cu ga gore editovati. ;)
Zato,ako imate neku ideju... :arrow:


..mada..ima josh jedna opcija.. ukoliko zhelite,mozhemo od Jutarnjeg shaltera napraviti novu 'liniju',samo ga preimenovati..da ne izgubimo i njega ili neku drugu temu te velichine...
Volela bih da chujem shta mislite.. ;)
 
Postoje samo dve vrste ljudi s kojima ne mogu da izadjem na kraj.To su oni koji sve znaju i oni koji ne znaju nista.
Sartr
Ne cine prilike coveka slabim, nego pokazuju kakav je.
Kempinski
Mudrost lisice cesto se precenjuje, jer jos se u zaslugu upisuje i glupost kokoske.
Kasper
Niko tako ne goni ljude na zurbu kao lenji.Kada su zadovoljili svoju lenjost oni zele da izgledaju vredni.
La Rosfuko
Nemoguce da ljubimac kakvog tiranina moze biti cestit i posten covek.
Monteskije
Treba se veoma malo voleti da bismo mogli ostati prijatelji i onda kada se vise ne volimo.
Bodler
Svi smo mi najogorceniji onda kada branimo nevrednost u nama.
Vladan Desnica
Neprijateljstva pocinju nepravdom a prijateljstva dobrocinstvom.
Makijaveli
Mnoge zene koje nemaju sta da kazu nastoje beskrajnim pricanjem da dokazu suprotno.
Manfred Smit
Tvrdoglavost je najjeftiniji surogat za karakter.
Fridrih Hebel
Lako je uvideti da se prema glupacima i ludacima moze pokazati razboritost samo na jedan nacin-da se s njima ne razgovara.
Sopenhauer
Najmanje rade ljudi koji nikad nemaju vremena.
Lihtenberg
Kad se vreme ne bi menjalo polovina ljudi ne bi imala o cemu da razgovara.
Zil Romen
Oholost malih sastoji se u tome da neprestano govore o sebi, oholost velikih je u tome da o sebi ne govore nikada.
Volter
 
koji je sad ovo qnjurac????????????????????????? :?

Database Error Database error
The database has encountered a problem.
Please try the following:

* Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
* Open the forum.krstarica.com home page, then try to open another page.
* Click the Back button to try another link.

The forum.krstarica.com forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.

We apologise for any inconvenience.

pa zar nije sredjen froum :roll:
 
@Eva Braun,
Ma ne smeta mi vasa prepiska, ne secam se vise sta je to bilo...
Ocigledno nista vazno cim se ne secam...
marina b:
Vidi sad ovo,Zmaj se javio i pobegao
Marina,
Ne znas ti kako je meni, moram da se borim sa raznim ljudima, i dobronamernim("put do pakla poplocan je dobrim namerama"), i zlonamernim, i onda kad dodjem kuci rucam, odspavam 1h, veceram, i opet spavanjac, ako nema nista zanimljivo na forumu.
"Sinoc nisi bila tu,
da mi malo snage das,
da mi pruzis ruke te,
da na njima umrem ja"
 
Онда бисмо могли да сабирамо ових 15670 са овим осталим постовима које направимо и имали бисмо стару евиденцију.
Предлажем да и остале теме које буду обрисане због претрпаности, да им се само због наше интерне евиденције дода на стари назив број постова које су садржале пре брисања...
Него јел зна неко које је најновије једнотомно издање правописа српског језика...
 
E ovako :
Ova tema ce biti druga "linija" ...ali...
mislila sam da je pochnemo tako shto cete ovde dati interesantne predloge kako da je nazovemo,a onda kad odaberemo naziv ja cu ga gore editovati. ;)
Zato,ako imate neku ideju... :arrow:


..mada..ima josh jedna opcija.. ukoliko zhelite,mozhemo od Jutarnjeg shaltera napraviti novu 'liniju',samo ga preimenovati..da ne izgubimo i njega ili neku drugu temu te velichine...
Volela bih da chujem shta mislite.. ;)

За то сам да Шалтер остане то што јесте, он служи да се ми из прве смене запљунемо ујутро.:)

А назив...шта ја знам...нисам нешто креативна...можда ми касније нешто падне на памет.:?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top