misterija

JUG

Obećava
Poruka
93
Imam druga koji ima neverovatno mnogo uspeha sa zenama. Znam.Nekih 40 dok se nije ozenio u svojih 27 I jos oko 50 nakon toga, a sada ima 34 god.Evo sada u ovom trenutku ih ima nekih 5-6.Po svim parametrima nije neko ko bi trebao da toliko uspeha ima.Ni priblizno.Ni PRIBLIZNO. Samo da dodam da neznam jos nekog sa makar blizu toliko uspeha kod zena.Da dodam I to da se sve to desava u gradu unutar srbije( 50000 stanovnika).Sto se tice I izgleda i intelekta I novca sve ukazuje da je neki sasvim prosecan tip.Kada ga pitam odakle mu toliko uspeha on kaze da ne zna I da ga jos od zabavista zene( devojcice) vole. Ako je I od boga – mnogo je.Ljudi bas me zanima sta mislite o tome ali moje je misljenje da takva cuda na daleka nema.
 
Ја имам такву причу из прве руке. Мој најбољи пријатељ из краја, од детињства. Нижи од мене, слабији од мене, ружнији од мене, мање паметан, али зато дупло енергичнији, темпераментнији, духовитији, веселији и 24/7 опседнут сексом, за годину дана промени више риба него што сам ја за цео живот. Ено, и сад има предивну жену која га обожава, дете, а ја ни девојку немам, нит шта на видику, него се још трезним од неких емоција од којих је он оперисан. И опет шврља, и има пролаз, и на мене пи3ди, каже да сам блесав.

Не виђамо се много често, али кад год га видим сетим се оне приче о просеку, као, један једе месо, а седморица брсте зеље - сви у просеку једу сарму. :)
 
Imam druga koji ima neverovatno mnogo uspeha sa zenama. Znam.Nekih 40 dok se nije ozenio u svojih 27 I jos oko 50 nakon toga, a sada ima 34 god.Evo sada u ovom trenutku ih ima nekih 5-6.Po svim parametrima nije neko ko bi trebao da toliko uspeha ima.Ni priblizno.Ni PRIBLIZNO. Samo da dodam da neznam jos nekog sa makar blizu toliko uspeha kod zena.Da dodam I to da se sve to desava u gradu unutar srbije( 50000 stanovnika).Sto se tice I izgleda i intelekta I novca sve ukazuje da je neki sasvim prosecan tip.Kada ga pitam odakle mu toliko uspeha on kaze da ne zna I da ga jos od zabavista zene( devojcice) vole. Ako je I od boga – mnogo je.Ljudi bas me zanima sta mislite o tome ali moje je misljenje da takva cuda na daleka nema.

i sto se ti jedis na drugara...sem sto mu zavidis????
Vudi Alen je go primer tvog drugara..a volim gledati filmove od Vudija..:):):):):)
 
Ја имам такву причу из прве руке. Мој најбољи пријатељ из краја, од детињства. Нижи од мене, слабији од мене, ружнији од мене, мање паметан, али зато дупло енергичнији, темпераментнији, духовитији, веселији и 24/7 опседнут сексом, за годину дана промени више риба него што сам ја за цео живот. Ено, и сад има предивну жену која га обожава, дете, а ја ни девојку немам, нит шта на видику, него се још трезним од неких емоција од којих је он оперисан. И опет шврља, и има пролаз, и на мене пи3ди, каже да сам блесав.

Не виђамо се много често, али кад год га видим сетим се оне приче о просеку, као, један једе месо, а седморица брсте зеље - сви у просеку једу сарму. :)

jel..jedes meso, a drugi jedu samo zelenis........seres ali NEvidjeno....
 
Vudi Alen je impresija sarkazma, zavisti i sujete, ako nije trebao bi biti. Mislim na filmove. Tako da i nije baš neki primer za temu.
Neverovatno, ovo je već drugi lik koji mi je vrhunski odbojan, a da ga ti voliš gledati.....

Inače, ako 24/7 razmišlja o seksu i praktikuje ga, a ti samo toliko razmišljaš o seksu, to se oseti.
Budi ono što jesi :roll: ne ono što misliš da bi trebao da budeš.
 
Da li ste sigurni da ovu temu nije trebalo posvetiti zavidljivim Lalama? "Odziv" je takav, k'o da po' Banata ima komplekse. Predlazem dragim zemljacima da puste tog "druga" da zanje plodove svog uspeha, a mi da se nadjemo ili u kafani ili u kladionici (klasika "ko nema srece u ljubavi, ima na kocki", mislim da cu to ovih dana da dokazem, bas juce kazem curama sa saltera, ako vam sad ne ispraznim kasu, nikad necu, kakvu sam samo "virtuelnu" korpu dobio).
Nema tu mistike, "talenat" i znanje cine "majstora". Pa nisu svi za sve, neko je ljubavnik, neko stvaralac, neko mislilac, neko kriminalac...putevi uspeha su mnogobrojni, jos od "zabavista", kako covek rece ( j.b.t. koji to lik spopada jos zabavista, ja tada ni pertle nisam znao da vezem...).
Taj "drug" nece da zadrzi devojku, sto bi se trudio kad hoce devojke da "zadrze" njega. Covek je nas idol ("yebe, a ne mora", na to sam mislio)...
 
Imam druga koji ima neverovatno mnogo uspeha sa zenama. Znam.Nekih 40 dok se nije ozenio u svojih 27 I jos oko 50 nakon toga, a sada ima 34 god.Evo sada u ovom trenutku ih ima nekih 5-6.Po svim parametrima nije neko ko bi trebao da toliko uspeha ima.Ni priblizno.Ni PRIBLIZNO. Samo da dodam da neznam jos nekog sa makar blizu toliko uspeha kod zena.Da dodam I to da se sve to desava u gradu unutar srbije( 50000 stanovnika).Sto se tice I izgleda i intelekta I novca sve ukazuje da je neki sasvim prosecan tip.Kada ga pitam odakle mu toliko uspeha on kaze da ne zna I da ga jos od zabavista zene( devojcice) vole. Ako je I od boga – mnogo je.Ljudi bas me zanima sta mislite o tome ali moje je misljenje da takva cuda na daleka nema.
pitanje je volje,t.j da li je neko promiskuitetan ili nije,verujem da bih nedeljno mogao da promenim 3 devojke (ne samo ja,vec 95 % muskaraca),t.j da ih *****,ali cemu to..takve porive nisam imao ni kao klinac,vise volim da budem u vezi sa devojkom do koje mi je stalo,sve zavisi od coveka..
 
Imam druga koji ima neverovatno mnogo uspeha sa zenama. Znam.Nekih 40 dok se nije ozenio u svojih 27 I jos oko 50 nakon toga, a sada ima 34 god.Evo sada u ovom trenutku ih ima nekih 5-6.Po svim parametrima nije neko ko bi trebao da toliko uspeha ima.Ni priblizno.Ni PRIBLIZNO. Samo da dodam da neznam jos nekog sa makar blizu toliko uspeha kod zena.Da dodam I to da se sve to desava u gradu unutar srbije( 50000 stanovnika).Sto se tice I izgleda i intelekta I novca sve ukazuje da je neki sasvim prosecan tip.Kada ga pitam odakle mu toliko uspeha on kaze da ne zna I da ga jos od zabavista zene( devojcice) vole. Ako je I od boga – mnogo je.Ljudi bas me zanima sta mislite o tome ali moje je misljenje da takva cuda na daleka nema.
...pa, dobro druzze majka mu stara, dokle ovako, druzze , dokle...?:mrgreen:
ps. i nema toliko stanovnika
 
Pa ocigledno je da taj prijatelj i nema uspeha da zadrzi devojku kada ih u toku godine promeni toliki broj puta, shto nam ukazuje na nezadovoljstvo samim sobom...

Па, није баш.

Da li ste sigurni da ovu temu nije trebalo posvetiti zavidljivim Lalama? "Odziv" je takav, k'o da po' Banata ima komplekse.

Нема ту зависти, у питању је само хладна и објективна констатација.

Inače, ako 24/7 razmišlja o seksu i praktikuje ga, a ti samo toliko razmišljaš o seksu, to se oseti.
Budi ono što jesi :roll: ne ono što misliš da bi trebao da budeš.

Не разумем. Нисам оно навео као критику, него као одговор на почетни пост.
 
Jeste to cudno da neki prosecan tip ima toliko devojaka. Mislim da je tu fora sto te prosecne ne gledaju kao ozbiljne vec kao prolazne, usputne. A dosadno im je do dz. :lol: A kad je neki dobar frajer odma nesto vagaju, mastaju, razmisljaju o nekoj buducnosti i onda smore i sebe i tog tipa pa sve ide mnogo teze nego kad je u pitanju neki bzvz prosecan tip za usputni sex.
 

Back
Top