OMILJENO JELO

Cat_Woman

Zainteresovan član
Poruka
185
Koje je to jelo ili poslastica kojoj ne mozete odoleti cak ni kad ste na dijeti? Mora postojati nesto takvo... :D

Sto se mene tice, to je bilo koja musaka... sa tikvicama, mesom, sojinim ljuspicama, nebitno...mmm....
 
Mogao bi da kazem da jednom jelu mogu da odolim a to je testo sa kupusom, nesto odvratnije nisam ni jeo ni video a sve stalo kad sednem da jedem posle izvesnog vremena moraju da otimaju :p
 
sa slatkim. Najbolje su od mladog, on se brzo izdinsta, a posle uprzi :)
iseces, stavis na vruce ulje, promesas i dadas malo vode. poklopis.... s vremena na vreme promesas i vidis kako stoji sa tom vodicom, dolivas po malo...Kad je kupus gotov (mekan k'o dusa), otklopis i pustis da voda ispari, pa onda proprzis...dodas so i biber.
Stvarno, ko ne voli taj specifican ukus, muka mu je i da pogleda u ono zelenkasto :)
Al' mi volimo! :p
 
zorab:
sa slatkim. Najbolje su od mladog, on se brzo izdinsta, a posle uprzi :)
iseces, stavis na vruce ulje, promesas i dadas malo vode. poklopis.... s vremena na vreme promesas i vidis kako stoji sa tom vodicom, dolivas po malo...Kad je kupus gotov (mekan k'o dusa), otklopis i pustis da voda ispari, pa onda proprzis...dodas so i biber.
Stvarno, ko ne voli taj specifican ukus, muka mu je i da pogleda u ono zelenkasto :)
Al' mi volimo! :p
I ja volim, ali flekice sa kiselim kupusom su bolje.
 
sve nesto mislim kada se zimi sperma podvarak, pa malo ostane, da se to stavi u zamrzivac...pa posle imas za flekice. To mi je bas ono - snalazljiva i prakticna domacica :)
 
pa sarme i punjene paprike ne mogu da odolim..pa tu ima i **** pa jela sa rostilja(pljeskavica,cevapi uhhhhhhh kad ih vidim samo dodje mi sve da pojedem),pa palacinke slatke ulavnom krem ili dzem to ono ne mogu da odolim ali svakako volim povrce vise sam vegetirijanac..uostalom nejedem puno ali kad sam bas gladan onda mi dodje da pojedem sve ovo navedeno..uhhh sto napisa ovo sad mi ide voda iz usta..
 
zorab:
sve nesto mislim kada se zimi sperma podvarak, pa malo ostane, da se to stavi u zamrzivac...pa posle imas za flekice. To mi je bas ono - snalazljiva i prakticna domacica :)

Zamrtnem seckani kis. kupus i kad mi treba samo ga bacimna vrelo ulje. Nema da omasi.
 
Sanja, kada si pomenula junetinu iz supe...:) , pomislila sam, sta sad ja da se upisujem sa istim... A posto sam sada na poslu, pri kraju radnog vremena, GLADNA i svrljam po krstarici...setih se kuvane junetine ( junetinice ) iz supe... Kad god sam negde putovala, u povratku kuci sam znala da je moja maman ZA MENE skuvala govedju (tako se to zvalo:) ) supu sa domacim rezancima...
Eto, tome ne bih mogla da odolim
 

Back
Top