Lakovi za nokte

Magy_Jess

Zainteresovan član
Poruka
436
Koje ste sve isprobali,koji su se najbolje pokazali?
Da li volite da crtate po noktima?
Ja lakova imam mali milion,samo ne znam gde da nadjem one olovkice sa iglicom kojima se crta po noktima (nadam se da razumete na sta mislim) i nalepnice?
Ako iko zna bila bi mu jaaako zahvalna!!!!!!!!!! ;-) :D ;)
 
Nalepnice imas u svakoj (maltene) parfimeriji....Za olovke ne znam...Nisam crtala po noktima godinama. Loreal koristim, ali imam i one jeftine Don Juan recimo...Najcese koristim cvrene nijanse (kad su mi nokti kraci - zbog posla), a kada su duzi uglavnom "franch" jer mislim da je jaka boja na dugim noktima vulgarna za odlazak na posao....
 
Ja cu da nadogradim nokte za koji dan...Hocu malo '"ranch" mrzi me da svakog dana skidam lak i mazem novi...A ovi lakovi crvenih nijansi mi unistise nokte...Kao da ih izjedaju i pozute nokti...
 
Jeste, a ja uvek mazem i na rukama i na nogama...I dok se to osushi - prodje tri sata....Evo sad jedva kuckam od noktiju (mojih, prirodnih)...I sada imam roze sjaj na noktima i na svakoj ruci po jednu slicicu - roze cvetic...
A ti Mirodjijo koji lak sada imash na noktima?
 
1. To nema veze sa kvalitetom...
2. Fen mi nije pao na pamet...
Ima veze sa kvalitetom i te kako. Kupi neki lak koji kosta od prilike 20 eura i isprobaj. Naravno lak mora da bude originalni. Ne radi se samo o cijeni - vec o kvalitetu.
Vi, mladje djevojke, da ne kazem curice rijetko imate priliku da probate kvalitetne lakove. :rumenko:
 
Tačno, kupujem nekvalitetne lakove često.
Fenom nisam sušila do sada, ali sam probala da stavim prste pod mlaz hladne vode ali nije neka velika razlika u brzini .
Postoji razlika...
Ako "feniras" nokte lak se da kazem ZAPECE nesto slicno kao kada se lakira auto.

HA HA HA HA HA!!!!
Da dam 20 evra za lak? Pa ja imam platu 200 evra? TO bi bio monetarni udar po mom dzepu....
Opa, 200 eura plata. A sve se nema :lol:
Nego, vjeruj da je tako... ako nisi probala kvalitet ne mozes znati sto je pravo.
 
Ima veze sa kvalitetom i te kako. Kupi neki lak koji kosta od prilike 20 eura i isprobaj. Naravno lak mora da bude originalni. Ne radi se samo o cijeni - vec o kvalitetu.
Vi, mladje djevojke, da ne kazem curice rijetko imate priliku da probate kvalitetne lakove. :rumenko:
jao kako k.enj.as:lol:
kad bih htela da kupim lak od dvadeset evra, morala bih da se potrudim da ga nadjem...
:lol:
 
jao kako k.enj.as:lol:
kad bih htela da kupim lak od dvadeset evra, morala bih da se potrudim da ga nadjem...
:lol:

Jel 20 evra nešto kao 1600 dinara? Kupi neki ženski časopis od 200-300 dinara i pogledaj, imaju šoping strane sa predlozima, fotografijama i cenama, ima i za 50 evra. A ima i na pijacama za 100 dinara. Ja na lakove ovako gledam: prvo mažem bezbojan (učvršćivač), pa lak u boji, pa bezbojan - taj bezbojan je kvalitetan, a onaj u sredini, baš me briga za kvalitet, samo da je boja koja mi treba.
 

Back
Top