Nista od seksa

gajic

Primećen član
Poruka
913
Mozda je ova tema za Lj&S ali sam resila da je postavim ovde jer me iskljucivo zanima misljenje zenske populacije. Dakle, juce me je pozvala kuma na picence, pa smo resile da pozovemo i neke nase drugarice koje nismo dugo videle jer se vecina udala ili imaju duge veze pa su se malo povukle i bla bla. Posle izvesnog vremena je pocela prica o seksu i zakljucak je - Sve su nezadovoljne! Moraju svoje momke tj. muzeve bukvalno da mole za seks. Kazu da se sve svodi na jednom nedeljno ako im se posreci, da sam taj cin traje 10-15 minuta, da nezele da im priuste oralni seks. Kazu - umorni su, nisu oni na baterije pa kad se zenama hoce da uvek mogu itd. I onda ja u jednom momentu kazem - Ja nikad nisam dozivela vaginalni orgazam! I one ce - nisam ni ja, ni ja.........:shock: Od nas 9 devojaka, samo je jedna rekla da je imala vaginalni orgazam a sve ostale nista. E sad, problem je sto isti ti muzevi ili momci nezele da priuste oralni seks, pa sad nema nikakvog orgazma. Onda se setim kako sam pre mesec dana zvala drugaricu iz Novog Sada i pitam je - Sta radis, a ona ce - Evo jurim ovog mog ceo dan da se opalimo i nista!!! Posle mi je rekla da imaju seks jednom mesecno!!!:shock: Da napomenem da sve imamo izmedju 25-30 a muskarci izmedju 25-35. Neke su priznale da razmisljaju o ljubavniku, vecina ima vibrator a neke zele i da se razvedu. Dakle, mene sad zanima misljenje udatih zena ili onih koje su u duzim vezama - Koliko ste zadovoljne svojim seksualnim zivotom ali zaista zadovoljne?!!!
 
ne znam,nisam cula to nikad
cula sam da imaju sex jednom nedeljno al ne zato sto muzevi nece nego tako im je ritam
a to za orgazme,ne vidim potrebu da se pravi panika oko vaginalnog orgazma,ja do skoro nisam ni nzla da se orgazmi kod zena dele na dve vrste,meni uvek bilo vazno da uzivam,a sad vaginalno,klitoralno,oralno ma ko te pita:lol:
 
Kaže on meni danas - jel ona tu, treba da joj uteram dug.... Kažem mu, jeste, očekuje da joj uteraš... Pocrveneo je on i rekao: Na dug sam mislio.... I kratak bi joj dobro došao, kažem mu... Smeje se...
Teo bi on samo ne zna kako... smotani su nam muškarci... generalno. Verujem u priču odzgore, slušam žene kako pričaju... agresivnije su zilion puta... A od njih obično čujem kako teže ka nekim svojim ubeđenjima, sve filozofi bog te mazo.
 
Pa dobro...ne moze se nista na silu. Ako oni nece, ima ko hoce:). Bitan je valjda nacin na koji se sex inicira, zeli, konzumira ;) Meni je tuzno ako ne pozele makar dvaput nedeljno, a druga je prica da li zbog obaveza, dece...i uspeju da to sprovedu u delo. Pretpostavljam da zena treba da dokuci sta bi taj muskarac zeleo i da mu ispuni to. Ma kad nekog juris, normalno je da bezi. :D
 
Ja evo u vezi 7 meseci i seksamo se svaki dan:D Ako je neko nekad umoran, bar do sada, to sam bila ja, moj dragi nikad nije:) I pored toga, mislim da je umor bezvezan izgovor za nemanje seksa, uvek mi je bilo bolje posle mada pre nego sto krenemo mislim ne moooogu, jao sto me sad mrzi, ko ce da se cima, al posle bude :super: Kapiram da smo verovatno izuzetak u grupaciji 30+ i nadam se da cemo to i ostati...
 
Ni ja ne mogu da verujem,......mozda njihovi muzevi NECE da jebu svoje zene, vec neke druge ribe.
Pa zbog toga se njima cini da je jednom nedeljno a on svaki drugi dan,.... 8)
Tako je to kada su se udale za odlikashe u shkoli.

Evo bas akonto toga, naravno ne znajuci za ovaj topic dao sam zaista iskren odgovor na pdf POLITIKA i pogledaj...

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6418484&postcount=31

Al ovo je zaista iskreno. Po nekad ova moja kaze: "Pa covjece , tebi je samo sex u glavi, da li ti u zivotu i o cemu drugo razmisljash osim o sexu?" Nije da se hvalim, ali tako je...
Danas su muzevi zaokupljeni novcem i nekim "ugledom" kao sto rekoh na pocetku - ODLIKASHI. Nisu zeljele muzxjaka nego nekog ustogljenog homosapiensa sa kojim nece moci da zadovolji sexualne potrebe.
Vjerujem postavljacu teme, koja je rekla da vaginalni orgazam nije imala za sve godine braka

 
Ah, nesvodi se valjda sve na to sta muskarac zeli. Jedna od njih je svom muzu rekla - Pa pobogu, ja nedozivljavam orgazme! Ti svaki put kad ima seksa svrsis. A on ce - da, ali nije svaki put emocionalno vec mehanicki. Znas mi muskarci moramo da ispraznimo mosne. Pa j.ebote, ko je njima rekao da mi zelimo svaki put da bude seks sa gomilom emocija. Ma problem je u tome sto nema ni kvantiteta ni kvaliteta! Fali li nesto danasnjim muskarcima? Mozda su ranije muskarci bili kvalitetniji?
 
Pa je l' nisam u pravu? Kad bi meni momak rekao :Ako ti neces, Coko, ima ko hoce!", ja bih se zalepila za njega k'o oktopod. Mi to kazemo "oktopodirala bih ga". To je kad ga zagrlis i rukama oko vrata i nogama oko struka i ne pustas. Ovde ne mislim na nesto sexualno, nego onako od ljubavi, obuceni:)

Nego kad me on juri ja bezim.
Treba biti pametan sad! Hahaha
 
Pa je l' nisam u pravu? Kad bi meni momak rekao :Ako ti neces, Coko, ima ko hoce!", ja bih se zalepila za njega k'o oktopod. Mi to kazemo "oktopodirala bih ga". To je kad ga zagrlis i rukama oko vrata i nogama oko struka i ne pustas. Ovde ne mislim na nesto sexualno, nego onako od ljubavi, obuceni:)

Nego kad me on juri ja bezim.
Treba biti pametan sad! Hahaha
Nego kako nego obuceni ?!?!
Pa zar je sex u opste dobar bez opreme?
Kada su partneri goli to je meni animalno i po malo vulgarno. Pa treba malo raspaliti mastu, uposliti mozak...
 
Tako je to kada su se udale za odlikashe u shkoli.

Pa sad........2x taksista, 1x inzenjer, 1x mehanicar, 1x metalostrugar, 1x advokat, 1x dipl.ekonomista, 1 x komercijalista, 1 x pumpadzija ( nazalost ne seksualni)....
E 'ebi ih.. :(
Ne znam... ja bi ti vrlo rado pomogao ako ikako mogu.
taxisti - imaju poremecaj da nemaju koncentraciju - nego na volan,, tako da kuci nema nista od sexa.
Inzenjer - pravi matematicari, stalno im projekti u glavi - nista od sexa.
Mehanicar - e on bi mozda i mogao biti dobar ali kada dodje kuci onako umazan, dok se opere - prodje volja za sexom.
Advokat - samo mu novci u glavi - nista, zaboravi.
Dipl. oecc - isto cifre cifre cifre. Tebe zamislja kao nekakvu osmicu - nista od sexa
Komercijalista - slicna stvar...
Pumpadzija ...

Izgleda da cuja morati da ti dajem instrukcije ... :lol:
 
Precenjen ili potcenjen?
Ma to nije normalno...A kad slusam muskarce okolo sta pricaju svi su potentni - sacuvaj Boze...Sve neki veliki ljubavnici, a kad treba da se pokazu na delu...Nula
 

Back
Top