Rđavom qr i dlaka smeta.....?

Nešto

Domaćin
Banovan
Poruka
4.953
Šta mislite o ovakvoj pojavi?

Da pojasnim. Radi se o yebačima, ali koji samo yebu pod određenim uslovima.
OK, možda nije baš najjasnije. Radi se o momcima koji možda imaju, možda nemaju kriterijume kad je u pitanju izbor žene s kojom će se polno zadovoljiti, ali su zato puni kriterijuma kada je u pitanju način na koji će to izvesti.

Tj. radi se o onim ljudima koje žulja kondom (prevashodno), koji teraju devojku da se zapere u 9 voda pre nego što je pipnu (a ipak nisu pokupili neku štrokavušu), koji insistitaju da izbrije svoje međunožje iako ga jezikom ne bi takli ni da je od zlata, koji će paralelno sutra najstrašnije napljuvati neku koja je ostala trudna, a nije to planirala, "jer nije bila dovoljno odgovorna".....
To su ljudi koji seks doživljavaju kao pozornicu u kojoj oni nisu glumci, ni publika, već kritičari, za koje je taj čin samo i isključivo zadovoljavanje njihovih ličnih nagona i smatraju da ona druga strana (koja na njihovu veliku žalost mora da postoji, pa još i da bude ličnost za sebe) ima za zadatak samo njima da ugodi i da im plati za sav "silni trud" koji su uložili da bi je uopšte odvukli u krevet.

I koji se na kraju ubedače što se jadnica smorila i odustala.

Kakvi su to ljudi? Odakle im takav pogled na seks? Nemojte reći da ih nema.....

Dakle, radi se o razmaženim dečacima koji verovatno još uvek žive sa svojom mamom, ma koliko godina imali.
 
e moj prvi momak je imao slicne fiksacije ali u blazoj formi i mogu reci da nije ni malo fino kad je muskarac sav od filigrana: te mu smeta ovo, te ga boli ono...najveci kompliment koji ja mogu da dam muskarcu, kada je rec o sexu, je da se sa njim moze SVE izvesti....:D....you know what I mean.....:)
 
Bolje je pitanje kakve su te devojke.


takvi ljudi postoje i postovi jednog starog forumasa ovdje ,isto porijeklom crnogorca su me ubijedili u to potpuno,negovo opisivanje svake vrste seksualnog cina sem sa devicom je sa prizvukom gadjenja i uzasa.

Ali vjerujte meni je mnogo vise iskreno zao te djevojke,zene koje nijesu mogle ,iz ma kog razloga
(ovdje prvenstveno mislim na neku skromnost ... ti tipovi ljudi biraju i specificne mirne,povucenije tipove zena) prepoznati patologiju i mrshnuti govna govnava nego prezivjeti traumu i devet zapiranja,brijanja itd.

Ja licno nikad nijesam imala kontakt sa tim tipom muskarca,ja sam za tu bolest saznala i prepoznala je ovdje na forumu,mislim da to i nije tako cest slucaj ali definitivno je da postoji i da imamo jednog medu nama.
 
Šta mislite o ovakvoj pojavi?

Da pojasnim. Radi se o yebačima, ali koji samo yebu pod određenim uslovima.
OK, možda nije baš najjasnije. Radi se o momcima koji možda imaju, možda nemaju kriterijume kad je u pitanju izbor žene s kojom će se polno zadovoljiti, ali su zato puni kriterijuma kada je u pitanju način na koji će to izvesti.

Tj. radi se o onim ljudima koje žulja kondom (prevashodno), koji teraju devojku da se zapere u 9 voda pre nego što je pipnu (a ipak nisu pokupili neku štrokavušu), koji insistitaju da izbrije svoje međunožje iako ga jezikom ne bi takli ni da je od zlata, koji će paralelno sutra najstrašnije napljuvati neku koja je ostala trudna, a nije to planirala, "jer nije bila dovoljno odgovorna".....
To su ljudi koji seks doživljavaju kao pozornicu u kojoj oni nisu glumci, ni publika, već kritičari, za koje je taj čin samo i isključivo zadovoljavanje njihovih ličnih nagona i smatraju da ona druga strana (koja na njihovu veliku žalost mora da postoji, pa još i da bude ličnost za sebe) ima za zadatak samo njima da ugodi i da im plati za sav "silni trud" koji su uložili da bi je uopšte odvukli u krevet.

I koji se na kraju ubedače što se jadnica smorila i odustala.

Kakvi su to ljudi? Odakle im takav pogled na seks? Nemojte reći da ih nema.....

Dakle, radi se o razmaženim dečacima koji verovatno još uvek žive sa svojom mamom, ma koliko godina imali.

pa dobro..ko te to ostavio????
 

Back
Top