Ko ''vlada'' Srbijom?

Kako se ''vlada'' i sta se jos sprema Srbiji?!


Nadam se da si hteo da napišeš :
Ko sve "vlada",
mislim da je to lapsus ili greška.

Nažalost Srbijom vladaju oni iz onog Registrinog članka koji je postavila na temi "Poražavajuće :( "

Znači, pre svega nepismeni,zatim mafijaško-lopovski nastrojeni "experti", ljudi čije je uopšte poreklo pod znakom pitanja,lica čije je poreklo miliona dolara i evra koje poseduju pod velikim znakom pitanja itd...

Ima toga dosta, da je i pravi roman mali, da bi se opisale i okarakterisale na pravi način te ličnosti.

Naravno ima i onih koji su tu zaista zbog države Srbije ali oni su u velikoj manjini.
 
Nadam se da si hteo da napišeš :
Ko sve "vlada",
mislim da je to lapsus ili greška.

Nažalost Srbijom vladaju oni iz onog Registrinog članka koji je postavila na temi "Poražavajuće :( "

Znači, pre svega nepismeni,zatim mafijaško-lopovski nastrojeni "experti", ljudi čije je uopšte poreklo pod znakom pitanja,lica čije je poreklo miliona dolara i evra koje poseduju pod velikim znakom pitanja itd...

Ima toga dosta, da je i pravi roman mali, da bi se opisale i okarakterisale na pravi način te ličnosti.

Naravno ima i onih koji su tu zaista zbog države Srbije ali oni su u velikoj manjini.
Preuzmi prilog,pa procitaj
 
Preuzmi prilog,pa procitaj


Ovo sam već nalazio na nekoliko mesta i kada sam malo dublje analizirao došao do zaključka da se posle nekih čudnih podudaranja u nekim činjenicam može dosta verovati tim podacima.

ps. onaj tekst malopre napisao sam pre tvog priloga.Ali i pored toga je dosta tačan.Pre svega iz razloga što Rotšildima i trebaju svi oni opisani likovi,znači nepismeni a potkupljivi i bez morala.
 
Ovo sam već nalazio na nekoliko mesta i kada sam malo dublje analizirao došao do zaključka da se posle nekih čudnih podudaranja u nekim činjenicam može dosta verovati tim podacima.

ps. onaj tekst malopre napisao sam pre tvog priloga.Ali i pored toga je dosta tačan.Pre svega iz razloga što Rotšildima i trebaju svi oni opisani likovi,znači nepismeni a potkupljivi i bez morala.

Sve je napisano,kako se kupuje,ko za koga radi i zbog cega!Oni lesinari,a mi da budemo robovi!
 
NOVI SVETSKI POREDAK
Novi svetski poredak gura čovečanstvo u ropstvo kroz kontrolu hrane, energije, kredita, finansija i ličnih sloboda, kako bi se ostvarila njihova suština da poremeti i destabilizuje ljudsko društvo, pritom konstanto puneći uši čovečanstvu kako je to za njegovo dobro, kako je to civilizacija. Svi koji žele glasno da kažu kako se sa nečim ne slažu izvrgnuti su ruglu kroz mehanizme medijske manipulacije. Tako patriotizam i nacionalizam postaju negativna svojstva a odricanje od svega što je lično i posebno postaje obrazac nove filozofije življenja gde je "Evropa" postala merilo svih stvari i cilj svih napora "zaostalih zemalja".
Nadam se da sam bio dovoljno jasan.
 
NOVI SVETSKI POREDAK
Novi svetski poredak gura čovečanstvo u ropstvo kroz kontrolu hrane, energije, kredita, finansija i ličnih sloboda, kako bi se ostvarila njihova suština da poremeti i destabilizuje ljudsko društvo, pritom konstanto puneći uši čovečanstvu kako je to za njegovo dobro, kako je to civilizacija. Svi koji žele glasno da kažu kako se sa nečim ne slažu izvrgnuti su ruglu kroz mehanizme medijske manipulacije. Tako patriotizam i nacionalizam postaju negativna svojstva a odricanje od svega što je lično i posebno postaje obrazac nove filozofije življenja gde je "Evropa" postala merilo svih stvari i cilj svih napora "zaostalih zemalja".
Nadam se da sam bio dovoljno jasan.

Veoma dobar zakljucak priloga koji sam stavio,i slika i prilika kuda bi da nas povedu razni ''evropejci'' koji se navodno zalazu za dobro i prosperitet.
 
Cekaj da se javi Weishaupz pa ce ti objasniti ko vlada Srbijom

Ako odluči da objašnjava, Weishaupt će to objasniti na posebnoj temi.

Dzoni pa ovi su gori nego ILLUMINATI

Illuminati na žalost ne vladaju Srbijom, čak štaviše, jako su slabo organizovani u Srbiji. Ovi ljudi u prilogu iz uvodnog posta jesu illuminati, ali još ne vladaju Srbijom. Dokle...
 
@Stoio

Ebga moj Stoio problem je samo u tome što Hazari ne postoje.
Ima ih još samo u književnoj imaginaciji Kestlera, u glavama kvazianalitičara, tipa pisca onoga attacha iz uvodnog posta teme, šarlatana kalibra Lucića i njihovih, zavisno od vremena, više ili manje brojnih, vjernika.
 
Bogami Lucić je najveći šarlatan. Kad se samo setim kako je 1999. "prorokovao" kako će Milošević 2001. napraviti dil sa Amerima kao Tito sa Hruščovom posle Staljinove smrti 1953. hteo sam da padnem sa stolice od smeha.
 
Srbijom vlada bankarska mafija. “Pripadnici” te mafije su bivši komunisti, koji priželjkuju i koliko mogu rade na tome da se obnovi Sovjetski Savez i da se formira neki novi istočni komunistički vojni blok, čiji bi član bila i Srbija, čime ozbiljno ugrožavaju Evropu. Ti kvazi-političari imaju bolesne ambicije da se bave svetskom politikom i da preuređuju svetske odnose, a ne umeju da vladaju ni svojom zemljom. Oni godinama lažu ovaj narod da je Zapad satrulio i da će uskoro doživeti pâd, a to se, u stvari, događa Srbiji. Oni su opljačkali i narod i državu, i poseduju toliku finansijsku moć, da u ovoj zemlji mogu da rade šta god hoće.
 
Srbijom "vlada" Vlada ,koja je pod uticajem bivseg Milosevicevog ministra i tajkuna Miskovica ,jer je cinjenica da maltene sve stranke finansira Miskovic(osim SPO,LDP i DS koja se koliko toliko brani njegovog uticaja) ,a dokaz za to je i odbijanje Parlamentarnih stranaka da se raspravlja o poslovanju Miska i njegove stranke.

Sve ostalo je "trla baba lan ,da joj prodje dan".
 

Back
Top